Türknete Geçiş Türknetten Memnun muyum?

Bu konuyu okuyanlar

WhiteWalkerTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Türk Telekom'dan Türknet'e 2 ay önce geçiş yaptım alt yapım 35mb'e kadar vdsl kaldırıyordu zaten bunu öğrenerek geçiş yaptım. Türknette akn - akk'nin olmaması zaten insanı cezbeden bir olay bende bu yüzden türk telekomdan geçtim geçiş işlemlerim tam 3.günün akşamında tamamlandı ve modem kullanıcı adı şifrem sms olarak geldi direk ben bir heyecan ile modem kurulumunu yapıp speedtest'e abandım ( her türk gibi ) 33-35 arası download, 2.78 upload ve 9-14 da pingim çıkmıştı ki bu değerler çok iyi. Türknet maceram bu şekildeydi. Eğer Türknete geçecekseniz alt yapınızı ilk başta kontrol ettirmenizde yarar var ki bazen alt yapınız kötü ise sövecek noktalara gelebiliyorsunuz. evet telefonda müşteri hizmetleri yok online işlemler üzerinden arızanızı bildirebiliyorsunuz ama inanın 1 kere bile müşteri hizmetleri ile işim olmadı. yani sorunsuz bir bağlantınız yapıldı ise ilk gün bir daha kolay kolay alt yapıdan kaynaklı bir sorun yoksa hiçbir şekilde bağlantı probleminiz olmaz. Paket içeriği : 35mb, akn'siz 1000dk bedava ev telefonu ve sadece 65tl (türk telekomda bu paketler 100tl'den aşağı değil) Üstelik linkim ile abone olur veya geçiş yapmak isterseniz 1 ay'da interneti bedava kullanabileceksiniz. ve bende 1 ay bedava kullanabilirim.
1 Ay Türknet Bedava (beleş :DD) linki : Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Youtube hız testi linki :