TurkNet

Bu konuyu okuyanlar

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
İyi forumlar arkadaşlar. Bu ay sonunda VodafoneNet taahhütüm bitiyor. 23 ay memnun olmama karşın son 1 ay internet hızım 1 mbit'e kadar düştüğü sık sık koptuğu için değişme kararı aldım. Bulunduğum bina 1 yıllık, bulunduğum bölgede tüm operatörler TTNet'in altyapısını kullanmakta. Elimde Asus N16 300mbps modem var. Turknet'e geçmeli miyim sizce? Yoksa diğer operatörleri mi önerirsiniz? Herkesin TTNet'in altyapısını kullandığını göz önünde bulundurarak hangi operatöre geçmek daha mantıklı?

yusufakbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben turk.net geçtim destekleri ttnetten daha kötü nede olsa kendi sağlamıyor tam olarak desteği ama internetin bağlandı demelerine rağmen 2 gün sonra bağlanması ve kredi kartı ödeme harici ödemeler için ödeme noktası zor bulunuyor diğerlerine göre onun haricinde... kayıt olmayı düşünen arkadaşlar refimdende üye olabilirler: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

zaltun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Karşılıklı 1 ay ücretsiz kullanım için referans kodumu kullanabilirsiniz.1 senedir 100 mbitlik paketi kullanıyorum.Faturam otomatik ödeme talimatlıdır.Teknik konularda pmden yardımcı olabilirim.
Davetiye kodum:MKJ38PE10BBA
Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

100 mbit download 4 mbit upload video :

Ekli dosyalar

• 100mbit.png
    100mbit.png
    15 KB · Görüntüleme: 261