Turknet Tahattütsüz 150GB AKNli ADSL 59'99

Bu konuyu okuyanlar

mstfarich

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
m6Ny74.jpg

Kullananlar önerir mi acaba ?
Müşteri hizmetleri desteği nasıldır ?

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Bende arastırdım gecmeyi de dusundum internette cok sikayet eden de var memnun olanda,ben tam aradım aboneliği başlatacakken kredi kartı mecbur dediler yoksa yapamıyoruz bende iptal ettirdim,kredi kartı mecburi ve kredi kartı üzerine aylık 60 liralik bloke koyuyorlar bu sekilde abonelik baslatıla biliyor,eğer kullanan arkadaslar varsa bizleri de bilgilendirirler

Son düzenleme:

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Adil kullanım öncesi ve sonrası hız bilgisi var mı?

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Bu paraya yakın 25mb hız 150gb akk 70 TL'ye Uydunet var. Tavsiye ederim.

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Uydunet her lokasyonda olmuyor maalesef. ADSL/VDSL gibi hizmetleri alacaksan bunları alt yüklenicilerden alma. Türk Telekom en son ne veriyorsa onlarda onu verebilir.

Bulunduğum lokasyonda superonline adsl 16'ya kadar kullanıyordum. Hat değerlerim fena değil. Türk Telekom VDSL'e geçtim şu an. Herhangi bir sıkıntı yok. Bulunduğunuz lokasyonun alt yapısı ile ilgili. İki hizmet sağlayıcısından da memnunum.

DivisionZeroGaming

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modem'i bağlamaya kimse gelmedi mesaj ile kod attılar bağlayamadık teknik servisi aradık 1 saat ulaşamadık en son binada elektrik ile ilgili sorun vardır dediler teknik servis göndermediler en son elektrikçi çağırttık kendimiz yaptık. Müşteri hizmetleri hiç ilgilenmiyor ve ulaşmak zor. Ve internet hızı 32 mbs felan değil 8 mbs en yüksek gördüğüm ben sorunlar yaşadık hala yaşıyorum. 1 hafta önce aldım.