Türknet rezaleti

Bu konuyu okuyanlar

jeliboncocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar 3 gündür türknet ile uğraşıyorum. Faturadan dolayı internetim kesildi ödediğim halde açmıyorlar neymiş sistemde görünmüyormuş, benim 1 tane faturam vardı 2 tane ödedim hala sistemde görünmüyor deyip açmıyorlar ki normalde 2 saat içinde sistemde görününmesi lazım(3.gün).Dekontu mail ile atın açalım dediler, onuda yaptım ama sonuç hep aynı... Bunlar müşteri memnuniyetinden ödül almış sözde, nasıl alınmış çok merak ediyorm(?)

online dershaneye yazıldım 3 gündür onlar yüzünden derslerimi kaçıyorum. Allah bildiği gibi yapsın seni turknet.

Talha5534

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bendede internet var gozukuyor ama yok aradik ettik sistemde internetiniz acik gozukuyor dediler. Ee hani abi telefondan giriyorum ip adresi aliniyor da takiliyor pc den vs. Giriyorum ayni sey. Bazen kaliteli yanlari olsada teknik sorunlarda basarisizlar

toxicated

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sen iletişim kurarak yapacağını yapmışsın. BTK'ya şikayet et. Adil kullanım konusunda iyi iş çıkardılar. BTK kullanıcıya yapılan haksızlığın farkında talebini mutlaka ciddiye alacaklardır.

Talha5534

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Pek uğraşmak istemiyorum acikcasi uydunet e gececeğim

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
ben de turk.net e geçecektim fakat yorumlardan geçmedim. özellikle günün önemli zamanlarında internet hızının çekilmez bir hal aldığını belirtmiş arkadaşlar. şimdi anlaşıldı o kadar süslü pazarlama politikaları... düzeltsinler kendilerini geçelim biz de :)

Talha5534

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şimdi başvuru yaptım superonline'a sitesinde ADSL destekliyor yazıyordu ama bayilerinde daire kapı no kadar istiyorlar VDSL destekliyor çıktı superonline iyi bence
--- Gönderi Güncellendi ---
Şimdi başvuru yaptım superonline'a sitesinde ADSL destekliyor yazıyordu ama bayilerinde daire kapı no kadar istiyorlar VDSL destekliyor çıktı superonline iyi bence