Türknet pişmanlıktır, uzak durun, benden söylemesi

Bu konuyu okuyanlar

nyoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir bişeyler paylaşmıyordum, nasip bugüneymiş,

1 yıldan fazladır, yani AKN olayını kaldırmadan da öncedir Turknet abonesiydim, 150 GB AKN verdikleri dönemde herşey çok güzeldi, hangi saatte ararsan ara 10 saniye sonra karşında muhatap olabileceğin bir müşteri temsilcisi çıkıyordu, ta ki AKN yi kaldırana kadar.

Bu zaman zarfında kardeşim de dahil olmak üzere 3 farklı kişiye Türknet i tavsiye ettim ve abone yaptım, fakat geldiğimiz nokta içler acısı. Şirket BTK'ya kafa tutup yönetmeliklerde açık açık tarif edildiği halde çağrı merkezini kapattılar, büyük bir ihtimalle gelen yoğun şikayet nedeniyle istihdam edecek personel bulamıyorlar.

7-8 mbit civarında aldığım internet hızım neredeyse bir haftadır 2 mbit seviyesinde, konuya ilişkin çağrı merkezine ulaşmak için ne kadar çaba sarf etsemde nafile, karşınızda robot çıkıyor, deli koyun gibi dönüyorsunuz ama meramınızı anlatacak kimse çıkmıyor karşınıza.

Sonuç olarak robot bana bir destek kaydı oluşturdu, sistem de bir SMS attı, kaydınız alınmıştır diye, aradan 5 gün sonra bir bilgilendirme SMS'i daha, probleminiz giderilmiştir şeklinde, eve gelinde modemin arayüzünden yaptığım kontrollerde bağlantı hızımın 2 mbit olduğunu görünce çok şaşırdım, adamlar resmen dalga geçiyor.

Bir kaç güne kadar başka bir operatöre taşınıyorum, size de bir kardeş tavsiyesi kesinlikle Türknet'ten uzak durun çok pişman olursunuz, gerçek kullanıcı deneyimlerine merak eden ve Türknet'e geçmeyi düşünen arkadaşlara Twitter'da arama kısmına @TurkNetDestek yazıp aratmalarını öneririm, insanlar resmen kan ağlıyor, hatta o kadar ki iş hakaret e kadar gitmiş, o yüzden burada ekran görüntüsü paylaşamıyorum.

Hepinize iyi geceler, sevgiyle kalın.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bizde Superonline kullanıyorduk.100mbit lik pakete geçtik gece 2-8 arası kotadan yemeyecek kanunu geldikten sonra.2-3 gün kullandık ki ne fark edelim gece 2-8 arası kotadan yemiş.Müşteri hizmetleri ile konuştuk 1-2 ay kayıt alındı diye oyaladılar daha sonra ise sizin paketinizde gece 2-8 tarifesi yok dendi şaka gibi.Adamlara BTK kanunu ile bunun olması imkansız diyoruz dinlemiyorlar.Daha sonra elimizdeki sözleşmede gece 2-8 tarifesinin yazdığını gördük ve durumu söyledik.Resmen hem suçlu hem güçlü muamelesi yapıp varsa elinizde faks ile yollarsınız o zaman dediler.Faks ile iletmemiz üzerine zaman geçtikten sonra 100mbit başka pakete geçtik sorunu hallettiler fakat 3-4 ay sürdü olay.Yani Türkiye'de maalesef müşteri memnuniyeti yok.Hepsi aynı.

hiboz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu konuda tecrübe ettiğim en iyi firma Superonline. Ama o da mükemmel değil, sadece içlerindeki en iyisi.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Geçenlerde ttnetle 0.34 mbps alıyordum. Halinize şükredin
Beterin beteri var :D

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Bende Turk.net den pisman oldum 250 tl zarar ettim,onceki hesapli dsmart aboneligimden oldum, turktelekoma taahhüt vermek zorunda kaldim.

Eviniz de baska bir net varsa veya netsiz birkac hafta dayanirim diyorsaniz bulasin aksi halde durum vahim.

Son düzenleme:

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir bişeyler paylaşmıyordum, nasip bugüneymiş,

1 yıldan fazladır, yani AKN olayını kaldırmadan da öncedir Turknet abonesiydim, 150 GB AKN verdikleri dönemde herşey çok güzeldi, hangi saatte ararsan ara 10 saniye sonra karşında muhatap olabileceğin bir müşteri temsilcisi çıkıyordu, ta ki AKN yi kaldırana kadar.

Bu zaman zarfında kardeşim de dahil olmak üzere 3 farklı kişiye Türknet i tavsiye ettim ve abone yaptım, fakat geldiğimiz nokta içler acısı. Şirket BTK'ya kafa tutup yönetmeliklerde açık açık tarif edildiği halde çağrı merkezini kapattılar, büyük bir ihtimalle gelen yoğun şikayet nedeniyle istihdam edecek personel bulamıyorlar.

7-8 mbit civarında aldığım internet hızım neredeyse bir haftadır 2 mbit seviyesinde, konuya ilişkin çağrı merkezine ulaşmak için ne kadar çaba sarf etsemde nafile, karşınızda robot çıkıyor, deli koyun gibi dönüyorsunuz ama meramınızı anlatacak kimse çıkmıyor karşınıza.

Sonuç olarak robot bana bir destek kaydı oluşturdu, sistem de bir SMS attı, kaydınız alınmıştır diye, aradan 5 gün sonra bir bilgilendirme SMS'i daha, probleminiz giderilmiştir şeklinde, eve gelinde modemin arayüzünden yaptığım kontrollerde bağlantı hızımın 2 mbit olduğunu görünce çok şaşırdım, adamlar resmen dalga geçiyor.

Bir kaç güne kadar başka bir operatöre taşınıyorum, size de bir kardeş tavsiyesi kesinlikle Türknet'ten uzak durun çok pişman olursunuz, gerçek kullanıcı deneyimlerine merak eden ve Türknet'e geçmeyi düşünen arkadaşlara Twitter'da arama kısmına @TurkNetDestek yazıp aratmalarını öneririm, insanlar resmen kan ağlıyor, hatta o kadar ki iş hakaret e kadar gitmiş, o yüzden burada ekran görüntüsü paylaşamıyorum.

Hepinize iyi geceler, sevgiyle kalın.
Bende bazı günler akşamları ara sıra kopması dışında herhangi bir sorun olmadı.Ben memnunum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Bir sorun olursa hallolmazsa bayisine gideceksiniz itiraz edip bir şey yapamazlarsa şikayet ediceksiniz bağıra bağıra millete çalışanları rezil ettireceksiniz bakalım sorunu kaç dk da hallediyorlar görün

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Superonline'dan TTNET'e geçtim. Attan inip eşeğe binmek yada sarayda otururken gecekonduya geçmek gibi oldu. İnternet desen stabil değil kesilip duruyor. Gönderdikleri modem rezalet tilgin marka çekim kalitesi düşük ve çok ısınıyor altına aliminyum soğutucu koydum çalıştırmıyorum. Superonline Huawei modem göndermişti efsaneydi 50 mbit diyorsa hep 6 ile indiriyordum. TTNET'te 50 diyor ama 3'e çıkınca şükür ediyorum. Bulunduğum bölgede Superonline altyapısı olmadığı için TTNET'e mahkum aldım. Türknet zaten burda yok idare etmek zorundayım. Türknet tecrübem hiç olmadı ama Superonline hakkaten çok iyi.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Superonline'dan TTNET'e geçtim. Attan inip eşeğe binmek yada sarayda otururken gecekonduya geçmek gibi oldu. İnternet desen stabil değil kesilip duruyor. Gönderdikleri modem rezalet tilgin marka çekim kalitesi düşük ve çok ısınıyor altına aliminyum soğutucu koydum çalıştırmıyorum. Superonline Huawei modem göndermişti efsaneydi 50 mbit diyorsa hep 6 ile indiriyordum. TTNET'te 50 diyor ama 3'e çıkınca şükür ediyorum. Bulunduğum bölgede Superonline altyapısı olmadığı için TTNET'e mahkum aldım. Türknet zaten burda yok idare etmek zorundayım. Türknet tecrübem hiç olmadı ama Superonline hakkaten çok iyi.

TTNet'e geçilir mi yahu resmen intihar eylemine girişmek gibi bir şey geçmiş olsun

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam Samsunda neredesiniz?Biz atakumdayken altyapıyı yeni döşemişti Superonline hiç sıkıntı çıkarmadı dediğim olay haricinde.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Hocam Samsunda neredesiniz?Biz atakumdayken altyapıyı yeni döşemişti Superonline hiç sıkıntı çıkarmadı dediğim olay haricinde.
Eskiden Kalkanca'da oturuyorduk şimdi Eğitim ve Araştırma Hastahanesinin orada Toki Bloklarındayım. Burada Superonline var ama en yüksek 8 mbit verebiliyor o da bizim için yeterli değil.

XyMoX

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Turknet pişmanliktir. Dolandirici adamlar bildiğin. Hizmet sifir. Mhhattab yok. Mh yok. Sorun çözdük derler çözülen bışı yok. 2 ay 35mb olan hizi aksam 7 den sonra 3 4 mb olark kullandim. 15 kere ticket attim çözüm yok. Aklı olan abone olmaz. Birde parayı pesin aliyor serefsizler.

pisiko_212

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Türknet iyi ama bir sorun çıkınca vay haline vay haline.Şansıma 2-3 gün içinde bağlandı ve 10 gün öncesine kadar hiç sorun yaşamıyordum.İnternet gitti 2 gün gelmedi.Sonra yine 2 gün gitti ama sonra 1 mbps geldi.Yine gitti bu sefer 0.6 mbps geldi bazen 0.1 mbps ye kadar düşüyor.Müşteri temsilcileri zaten yok.Arıza kaydı bıraksan dönülmüyor.Bir arıza kaydı bıraktıysan ve hala aktifse ikinci bir arıza kaydı bıraktırmıyor. Zaten bıraksanız ne olacak okuyan var mı yok mu bilinmiyor. Yıllarca TTnet kullandım ve hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.Adamlar bizi sömürdüler ama problem olunca muhattap olacak birilerini bulmuştuk hep. TTnet ten şaşmayacaksın arkadaş.

alimnts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TÜRKNET ABONMENLİK PİŞMANLIKTIR!! büyük harfle yazmak sesli konuşmakya bende o yüzden yazdım aman dyim sakın sakın şu dakikadan sonra bulaşmayın şikayetimi ilettiğim şekilde yazıyorum alta

30.08.2018 tarihinde 0538******* numarasından turknet abonmenlik birimine bağlanıp şikayetimi bildirdim derya hanım beni kandırarak internet hızımın yanlış modem kullanmaktan kaynaklandığını ve yeni modem alırsam internet hızımın 100 mbs çıkacağını söyledi ve yeni bir modem aldım hiç bir değişiklik olmadı bugun tekrardan müşteri hizmetlerini aradım aynı numaradan ve önce eda hanımla görüştüm terbiyesiz suratıma kapattı sonrasında tekrar aradım ve tansu hanımla görüştüm derya hanımın beni yanlış bilgilendirdiğini modemle alakası olmadığını söyledi kısacası kandırıldım bu dolandırıcı kurum veya kişilerden şikayetçiyim ve aboneliğimin 20 gün öncesinden de bildirdiğim gibi iptal edilmesini istiyorum

onuda özet geçeyim 20 gün önce iptal başvurusu yaptım sürekli telefona mesaj geliyo aranacaksınız aranacaksınız mk sanki şirket sahibi bizi arayacak 20 gündür iptal edemiyorum.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bir sorun olursa hallolmazsa bayisine gideceksiniz itiraz edip bir şey yapamazlarsa şikayet ediceksiniz bağıra bağıra millete çalışanları rezil ettireceksiniz bakalım sorunu kaç dk da hallediyorlar görün
Bu yorum gerçekten işe yarar :D

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
"Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" ifadesi; nasihat ile yola gelmeyenin azarlanması gerektiğini, azar ve nasihat ile yola gelmeyenin ise hakkının dayak olduğunu anlatan Ziya Paşa tarafından söylenmiş bir vecizedir, yani özdeyiştir.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir vecizesinin (özdeyişinin) anlamı

Her ne kadar şiddet günümüzde çok da uygulanmasa da bu söz bir ikaz ve gözdağı için söylenmektedir. Nasihat ile yola gelmeyeni azarlamalı, azardan anlamayanı da güzelce bir dövmeli...

:D

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Günümüz tüketim toplumuna uzun cümleler bayıyor tek kelime "müstehak" :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
geç süperonline fibere rahat et sadece router'a dns girme,root şifresini vermiyor galiba yada kardeşim beceriksiz modem(router)'i değiştirtemedi...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-09-01-14-26-53.png
    Screenshot_2018-09-01-14-26-53.png
    131.4 KB · Görüntüleme: 331

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
bizim faturayı görmediğimden bilmiyorum bende ödemiyorum...