Turknet pingi nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

Treajen96

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar sitesinde gördümde 60tl fiyatında taahütsüz,aknsiz filan baya iyi göründü yakın zamanda bağlattıracam ama bazı sorular kafama takıldı sitedede göremedim umarım cevabı burada bulabilirm. Sorularım şunlar:
-Yaşadığım şehirde şubesi yok ödeme ya da sorun olduğunda nasıl irtibata geçicem?
-Ev telefonu gerekiyor mu?
-Ping durumları nasıl?

KarlMichael

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sitesinde gördümde 60tl fiyatında taahütsüz,aknsiz filan baya iyi göründü yakın zamanda bağlattıracam ama bazı sorular kafama takıldı sitedede göremedim umarım cevabı burada bulabilirm. Sorularım şunlar:
-Yaşadığım şehirde şubesi yok ödeme ya da sorun olduğunda nasıl irtibata geçicem?
-Ev telefonu gerekiyor mu?
-Ping durumları nasıl?

Merhaba,
(TurkNet kullanıcısıyım)

-TurkNet'in bayii kanalı bulunmuyor. Anlaşmalı olduğu tüm ödeme noktalarında faturalarını yatırabilirsiniz. Herhangi bir sorun olmuyor.
( Anlaşmalı Banka ve Ödeme Noktaları Turk.net'te ) Sorun, arıza ya da talepleriniz için çağrı merkezi ve sosyal medya hesaplarından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

-Malesef, TurkNet sunduğu paketi telefonla birlikte veriyor. Telefon hattınız yoksa dahil, hattı sizin için ücretsiz tahsis ediyor. Ayrıca telefon hattını bağlattıktan sonra da herhangi bir ücret almadan bedavaya kullandırıyor. (GSM-Şİ-ŞA 1000 dk)

-Ping sorunu genelde iç tesasisat ya da bağlı olduğunuz santraldeki yoğunluktan dolayı olabiliyor. Ancak ben bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Maksimum ping değerim 12 idi.

mrtglr55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ben de yeni abone oldum hattım bu gun aktif hale gelmiş eve gidince bakacam ne kadar iimiş:)

mrtglr55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar turknet bana vdsl2 modem ile 35 mbps net alırsın demisti şimdi hız testi yaptım 2 ayrı uygulama ile kablolu bağlantıda 45mbps yi gördüm kablosuz da 25 e felan düştü

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Binada 1-2 kişi kullanıyor ping emin değilim ancak memnunlar AKN olmaması cabası zaten ;)

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşlar turknet bana vdsl2 modem ile 35 mbps net alırsın demisti şimdi hız testi yaptım 2 ayrı uygulama ile kablolu bağlantıda 45mbps yi gördüm kablosuz da 25 e felan düştü

Gerçekten kablolu ile 45 mbps yimi gördün o zaman iyi sen turknet sitesinden sorgu yaptığında 35mbps mi çıkıyor

mrtglr55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Gerçekten kablolu ile 45 mbps yimi gördün o zaman iyi sen turknet sitesinden sorgu yaptığında 35mbps mi çıkıyor
evet gerçekten 45 mbps gördüm hala görmekteyim ancak kafama bişi takıldı ping nedir:) kablo ile 15 felan oluyor kablosuz 35 45 değişiyor bazen 50 de görmedim değil acıklarsanız sevinirim ama genel olarak int hızından memnunum

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
evet gerçekten 45 mbps gördüm hala görmekteyim ancak kafama bişi takıldı ping nedir:) kablo ile 15 felan oluyor kablosuz 35 45 değişiyor bazen 50 de görmedim değil acıklarsanız sevinirim ama genel olarak int hızından memnunum

Ping bilgisayarın ile karşıdaki sunucu arasında bir veri paketinin iletilmesi esnasında geçen süre daha çok oyunlarda etkili olur .

Bu arada son bir sorum olacak kardeş turknete geçtiğinde turktelekomdan eve geldiler kablo bağlamak için falan?

mrtglr55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ping bilgisayarın ile karşıdaki sunucu arasında bir veri paketinin iletilmesi esnasında geçen süre daha çok oyunlarda etkili olur .

Bu arada son bir sorum olacak kardeş turknete geçtiğinde turktelekomdan eve geldiler kablo bağlamak için falan?
evinde aktif telefon hattın varsa türktelekom ile işin yok ama telefon hattın yoksa telekom gelip hat çekiyo sonra internet aktif oluyor.mesela bende telefon yoktu ilk telekomdan geldiler telefon hattı için sonra sistem üzerinden int aktif oldu

power4545

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Yeni başvuru yapmak isteyenler için davet kodu
Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum.Faturam Otomatik Ödeme Talimatlıdır.Her türlü konuda da yardımcı olmaya çalışırım.

Davet kodu: KBL74XB27KBM

Bağlantı:https://turk.net/p/KBL74XB27KBM

Mutlu4554

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadasini.getir kampanyadi.var bide baglatirken diyosunuz arkadasini.getir kampanyasindan yararlanmak istiyorum diye 1 ay bedava kullaniyorsunuz referans olarak beni gosterebilirsniz hem siz 1 ay bedava kullanin hem ben referans ismi.zeynep gunes internet cok guzel.bu arada

Treajen96

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Konuyu kapatmayı unutmuşum :D Yinede olurda TurkNet geçicek ya da bağlattıracak olursa diye söyliyim tabi bu durum sizde değişebilir ama;
-Net hızlı 16mbps bağlattırdım 14 alıyorum
-LoL oynuyorum ondada 25ms sabit.
-İlk ay ek fatura gelebiliyor oda ön ödemeli çalıştığından.
-Kurulum evraklar ellerine ulaştıktan 2 gün sonra gerçekleşti.

goriot75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu ay arkadaşını getir kampanyasından faydalandım. İnanmıyordum ama oldu. Şaşırdım. Hız başlarda biraz düşüktü ama şu anda iyi. Çok memunum. Tavsiye ederim.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Bulunduğun bölgeye göre değişiyor

calvinmammal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni başvuru yapmak isteyenler için davet kodu
Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum.Faturam Otomatik Ödeme Talimatlıdır.Her türlü konuda da yardımcı olmaya çalışırım.

Davet kodu: KBL74XB27KBM

Bağlantı:https://turk.net/p/KBL74XB27KBM

Dostum yeni üye oluyorum ve kodunu giriyorum hala geçerli değil mi?