TürkNet nasıl ? Memnun musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

şarlo06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar turknet e geçmeyi düşünenler için bilgilendirme olsun diye paylaşmak istedim. 08.01.2019 tarihinde turknet m.h. arayıp arıza kaydı oluşturdum. tabi müşteri hizmetleri hattı turknette yok asla iletişim kurup derdinizi anlatabileceğiniz birine ulaşamıyorsunuz, tamamen kayıtlarla konuşuyorsunuz, istediğiniz şey o kayıtlarda yoksa benim gibi yazarsınız 1 hafta cevap beklersiniz artık ne zaman isterlerse belki dönüş yaparlar. yeni abone olacaklar bunu bilsinler.bir haftayı geçti ben henüz turknetten haber alamadım. Destek ekibe yazıyorum oradan da bi bilgilendirme yapmıyorlar. henüz 2 ay önce de aynı sorunu yaşamıştım yine 1 hafta internet yoktu . kredi kartı bilgilerim onlarda abonelik için bunu zorunlu tutuyorlar her ay tam zamanında çekiyor 65 lirayı ama iş hizmet vermeye geldiğinde bi cevap bile vermiyorlar yazık. bi sıkıntında telefonla ulaşabileceğiniz bir mecra yok. iptal sürecini başlatacağım ancak okuduğuma göre onu da uzatıyorlarmış.

Gunbedirhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bende Türknet kullanıyorum, Türk Telekomdan geçiş yaptım, zaten altyapısı Türk Telekom bildiğiniz gibi, işlemler hafta falan sürdü, taahhüt olmaması en güzel yanı bence 16 mbs adsl bağlandı şuan 12 13 mbs alıyorum,şuanlık öyle büyük bi sıkıntım olmadı geçmek isteyen olursa bu kodu kullanarak bir ay bedava kullanımdan yararlanabilirler, aynı zamanda bende bir ay bedava kullanmış olucam teşekkürler :) FGV73QN93HLT

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
ben yeni abonelik yaptirmak istiyiorum.turknet mt yi aradim.beni hemen oldu bittiye getirerek telefonda abone yaptilar.üstelik hem 1 ay bedava yararlanabilecegimi hemde arkadasinu getir kampanyasindan yararlanabilecegimi mt soyledi.tabi bunun olmasinin mümkun olmadigini sonradan anladim.birde telefonda abonelik sirasinda otomatik talimati verirsem 90 tl yerine 60 tl odeyecekmisim.oysa ben sonradan talimat vermek istedim fakat bunu kabul etmediler.kisacasi bunlar tam yalanci