TürkNet nasıl ? Memnun musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

GeraltOfRivia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Türktelekomun yetersiz akk si ve düşük hızından bıktım artık!
Yeni bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Türknet'i gördüm çok hoşuma gitii 150 gb akk, sabit telefon için 1000 dk her yöne , 100 mps' ye kadar hız. Ancak değerler çok uçuk geldiği ve fazla bilinmediği için güvenemiyorum.
TürkNet kullanan var mı aramızda ?
Güvenilir mi ?
Sorun yaşar mıyım ?
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler ...

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
hızı sınırlıyolar diye duymuştum 100mbps ye kadar diyo mesela altyapın 100ü kaldırsada 60-70mbps veriyolar sende bişey diyemiyosun genede iyi gibi fakat Türk Telekomun altyapısını kullanan bi firma altyapının ne kadara kadar desteklediğine bak ona göre geç derim gene bu fiyata daha daha iyi bi paket bulamazsın ama herşey altyapına bağlı bulunduğun bölgede sağlam bi altyapı yoksa istediğin firmaya geç hız sorunu yaşıycaksın

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Turkcell Superonline fiber bak o 1Gbps hızı verebiliyor 50mbps uygun...
wwwsuperonline.net

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
wwwsuperonline.net
altyapı olduğu sürece o 1gbps hızı herkes veriyo vodafonuda süperonlineside ttnetide önemli olan altyapısının uygun olması
bu arada 1gbps nin fiyatı süperonlinede 1000tl vodafoneda 400tl yani herkesin alabileceği paketler değil süperonlinede max 100 mbpslik bi pakede geçebilirsin ve süperonlinenin 100mbps verdiği fiyata vodafone 200mbps veriyo dediği önemli olan altyapı

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Turkcell Superonline fiber var bizde telefon,TurkcellTv+ 50mbps internet 89TL..

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
bendede 50mbps 150gb akk+televizyon+sinema pakedi 70tl Türksat
Turkcell Superonline fiber var bizde telefon,TurkcellTv+ 50mbps internet 89TL..
bendede 50mbps 150gb akk+televizyon+sinema pakedi 70tl Türksat süperonlinenin paketlerinde akk daha düşük oluyo benimki daha avantajlı ama git direk burda buna geç deme gibi bi şansımız yok çünkü o bölgede Türksat ın veyatta süperonlinenin altyapısının olup olmadığı bilemezsin

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
bendede 50mbps 150gb akk+televizyon+sinema pakedi 70tl Türksat

bendede 50mbps 150gb akk+televizyon+sinema pakedi 70tl Türksat süperonlinenin paketlerinde akk daha düşük oluyo benimki daha avantajlı ama git direk burda buna geç deme gibi bi şansımız yok çünkü o bölgede Türksat ın veyatta süperonlinenin altyapısının olup olmadığı bilemezsin
telefon olduğu için yüksek akk 150gb ...

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
telefon olduğu için yüksek akk 150gb ...
merak etme telefonsuzda olsa süperonlinede bu fiyata bulmak mümkün değil ayrıca bu durumda Türknet'in pakedi 2 mizinkindende avantajlı ama geçtiğinde 100mbps verebilceklermi yani burda anlatmaya çalıştığım şey olay altyapıda bitiyo şunuda çok net bi biçimde söylüyorum Türksat Süperonlineden çok daha iyi bi firma 2 sinide kullandım Türksat'ın tek eksiği upload hızı 4 mbps ama gerek müşteri hizmetleri olsun gerek stabilliklik olsun Türksat daha iyi

GeraltOfRivia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
hızı sınırlıyolar diye duymuştum 100mbps ye kadar diyo mesela altyapın 100ü kaldırsada 60-70mbps veriyolar sende bişey diyemiyosun genede iyi gibi fakat Türk Telekomun altyapısını kullanan bi firma altyapının ne kadara kadar desteklediğine bak ona göre geç derim gene bu fiyata daha daha iyi bi paket bulamazsın ama herşey altyapına bağlı bulunduğun bölgede sağlam bi altyapı yoksa istediğin firmaya geç hız sorunu yaşıycaksın

wwwsuperonline.net
Öğrenci evi olduğu için Süperonline ne kadar cazip ve güvenilir olsa da sanırım Türknet e başvuru yapacağım .
Yorumlar için teşekkürler :)

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
internet bağlandıktan sonra buraya yazarmısın bende merak ettim doğrusu taahütsüz olması biraz garip ya kendilerine çok güveniyolar çok iyi hizmetleri yada başka bi şey var bu arada altyapın kaç mbps ye kadar destekliyo ve sana verdikleri hızıda yazarsan bağlandıktan sonra o hız sınırlama mevzusu ile ilgili cidden yapıyolarmı böyle bişey çünkü o yönde çok fazla yorum var

GeraltOfRivia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
internet bağlandıktan sonra buraya yazarmısın bende merak ettim doğrusu taahütsüz olması biraz garip ya kendilerine çok güveniyolar çok iyi hizmetleri yada başka bi şey var bu arada altyapın kaç mbps ye kadar destekliyo ve sana verdikleri hızıda yazarsan bağlandıktan sonra o hız sınırlama mevzusu ile ilgili cidden yapıyolarmı böyle bişey çünkü o yönde çok fazla yorum var
Hız sınırımın 44mbps olduğunu söylediler, bakalım bağlandığında gelen hız ne kadar olacak buraya yazarım. Gerçekten Türktelekomun altyapısını kullanarak kat kat daha fazlasını sunacaklarını iddaa ediyorlar, umarım doğrudur :)

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Hız sınırımın 44mbps olduğunu söylediler, bakalım bağlandığında gelen hız ne kadar olacak buraya yazarım. Gerçekten Türktelekomun altyapısını kullanarak kat kat daha fazlasını sunacaklarını iddaa ediyorlar, umarım doğrudur :)
umarım, taahütsüz olması kafamı karıştırdı ya farklı bi ücret çıkarıyolar iptal ederken yada cidden işlerinde çok iyiler

Phanton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Türkcell superonline kullananlar internetin ne olduğunu biliyor.

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Türkcell superonline kullananlar internetin ne olduğunu biliyor.
PEKİ
şuana kadar Türksat,Süperonline,Vodafone,Türk Telekom bunların hepsini kullandım neden süperonlineyi bu kadar abarttıklarını anlamadım galiba Türk Telekomdan Süperonlineye geçmenin sevincini yaşayıpta buraya gelmişsiniz kötünün iyisi işte

Phanton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
1. ben ttnetliyim :)
2. si fiber alt yapı oldugundan suna benzetiyorum ben ; 3G internet hızı ile 4.5G internet hızını karsılastırın iste superonline ile diğer platformların farkıda bu iyi forumlar.

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
1. ben ttnetliyim :)
2. si fiber alt yapı oldugundan suna benzetiyorum ben ; 3G internet hızı ile 4.5G internet hızını karsılastırın iste superonline ile diğer platformların farkıda bu iyi forumlar.
3g ile 4.5g nin karşılaştırması aralarındaki farkmı hahahaha sen direk adsl ile fiberi karşılaştırıyosun ya firma karşılaştırmıyosun fiber altyapın bulunduğu taktirde süperonlinenin verdi hızları neredeyse tüm firmalar verebiliyo hatta daha fazlasınıda tabi senide anlamak gerek Türk Telekom kullana kullana artık süperonlineyi bulunmaz hint kumaşı sanıyosun ama haklarını yemiyim çok güzel reklam yapıyolar şu ooklanın sonuçlarına göre Türkiyedeki en hızlı issler listesinde Türksat & Süperonline 1.liği paylaşıyor ama Türksat bununla ilgili 1 reklam dahi yapmamış olmasına ramen Süperonline dağlara taşlara duyurdu

NOT: Aman diyim bu zeka dolu benzetmeni başka yerde kullanma boşu boşuna dalga geçmesinler bide seninle

Phanton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Benimle polemiğe girmeyin.Herkezin başkasının görüşüne saygısı olmalı.Sen armut seversin ben elma böyle sert çıkışman hoş değil.

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Benimle polemiğe girmeyin.Herkezin başkasının görüşüne saygısı olmalı.Sen armut seversin ben elma böyle sert çıkışman hoş değil.
istediğini kullanmaya veya önermeye hakkın var fakat bahsettiğim şey yaptığın benzetme alakasız ayrıca süperonlineden daha iyi hizmet veren firmalar var ve senin burda gelip sanki Süperonline mükemmel ve diğer tüm iss ler berbat durumda gibi bi yorum yapmana karşı bunları yazdım bi yorum yazarken az bilinçli olsanız böyle durumlar oluşmaz

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
5125902387.png
5123398963.png

en iyisi Turkcell Superonline...
3307582547.png

bozuk ethernet ile bu...

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Güldürdün :))))
--- Gönderi Güncellendi ---
o zaman bu durumda en iyisi Türksat ?

Ekli dosyalar

• 9a7dbde7-213f-4c93-9841-5cdbc4879bfe.jpg
    9a7dbde7-213f-4c93-9841-5cdbc4879bfe.jpg
    56.8 KB · Görüntüleme: 3,099
  • Adsız.png
    Adsız.png
    18.8 KB · Görüntüleme: 3,595

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
113 mbps verdikleri en yüksek hız olduğu için attım onu senin yaptığın gibi ama yıllar önce çekilmiş bi resim değil en fazla 2 ay :)) (bu firmayı 3 aydır kullanıyorum)

Ekli dosyalar

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    23.5 KB · Görüntüleme: 5,294

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
GeraltOfRivia hocam 7gün geçti ama hizmetin aktif oldumu eğer olduysa memnunmusun ve özellikle şu hız sınırı mevzusunu merak ediyorum o yönde çok fazla yorum vardı

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
ciddimisin ya kötü olmuş sorun neyki acaba sordunmu

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
istersen son bi kez konuş müşteri hizmetleriyle artık iptal ettiricez falan de işlemleri hızlandırsınlar ve şikayetvardan şikayette bulun şikayetvardan yapılan şikayetleri daha çok dikkate alıyorlar umarım sorunun hallolur

GeraltOfRivia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
istersen son bi kez konuş müşteri hizmetleriyle artık iptal ettiricez falan de işlemleri hızlandırsınlar ve şikayetvardan şikayette bulun şikayetvardan yapılan şikayetleri daha çok dikkate alıyorlar umarım sorunun hallolur
Talep çokmuş güya, birazda konumumdan kaynaklı sanırım.

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
GeraltOfRivia dostum bi forumda şu tarz bi yorumla karşılaştım
"Dostum şans eseri karşılaştığım turk.net'i önerebilirim sana altyapın neyi destekliyosa onu veriyolar 150 gb akn ile sadece yalın hizmet vermiyorlar galiba 0'dan abonelere benim tarifem 75 mb'e kadar 150 gb akn ancak bana gelen 60-65 mb oluyor daha önceden 16 mb kullanıyodum ondadada 12 mb alıyodum 59 lira veriyorum 2 haftada bağladılar ama şu an sağlam gibi 6 aydır sorun yaşamadım.İstersen bi araştır hoşuna giderse al" umarım sendede bu kadar beklettiklerine değer biraz daha beklemeni öneririm

Son mesajlar