Türknet iyi mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Siz türknet'e geçermiydiniz ?

• Evet

Kullanılan: 19 82.6%
  • Hayır

Kullanılan: 4 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    23
Bir çok insan türkneti soruyor peki bu türknet iyi mi ?

Kullanan tanıdıklarım var bazı garip yönleri var firmanın. 2 kişi aynı apartmanda oturuyor bir kişiye 75 Mbit sağlayabildiklerini söylerken 2. kişiye 35 Mbit sağlayabiliyorlarmış. Garip geldi ama genel kullanıcı olarak memnunlar sanırım.

Kullanan tanıdıklarım var bazı garip yönleri var firmanın. 2 kişi aynı apartmanda oturuyor bir kişiye 75 Mbit sağlayabildiklerini söylerken 2. kişiye 35 Mbit sağlayabiliyorlarmış. Garip geldi ama genel kullanıcı olarak memnunlar sanırım.
Nedenini açıkladım video da :) dediğim doğruymuş tekrardan aradım türkneti

Death Mark

Epic
Yönetici
Moderatör
Evet bende yakında geçiş yapacağım Sorunu yok verdiği hizmet çok iyi evin internet dağıtım merkezine yakınsa bu hizmet değişikliğe neden olabilir evindeki hatlar eskiyse mutlaka yenilemelisin

istanbul / esenyurt ta alt yapısı çoğu yerde yok , yoksa bende geçiçem kullanan çoğu arkdaşım güzel diyor

5 yıl TTNET kullandıktan sonra 2013 yılında büyük bir hata yaparak Türknet'e geçmiştik . gerek tek fatura gecikmesinde hattı kısıtlamaları , gerek verdikleri muazzam yavaş interneti 1 yıl boyunca kullandık daha sonra tekrar TTNET'e geçtik. Fakat malum bütün türkiye TTNET kullandığı için adeta bir şımarmalar başladı TTNET'te müşteri hizmetlerinin lakaitliği olsun vs vs.. şimdi tekrar Türknet'e geçeceğim kontratımın bitmesini bekliyorum adamlar adeta evrim geçirmişler herşeyi düzeltmişler bence bu haliyle geçilir. üstelik şöylede bir güzellikleri var eğer kontrat iptal bedeliniz 120 TL yi geçmiyorsa , kontrat ceza bedelini TÜRKNET ödüyor. Tabi TTNET bana 475 TL bedel çıkartınca kontratın bitmesini beklemek zorunda kaldık oda ayrı bişey :D

Türknet Teknik Servisi olarak anlatıyorum;
Bizde adil kullanım kotası yok yani hızın ne ise saniyesi saniyesine aynı hızda bağlanıyosun.
Diğer güzel yanı taahüt istemiyoruz, bu da türkneti cazip kılan ikinci etken.
Bazı yerlerde altyapıdan falan bahsedilmiş o da şöyle marka ne olursa olsun turkcell de vodafone da türknet te tüm internet sağlayıcıları türk telekomun alt yapısını kullanır genelde. Çünkü kendi alt yapıları yetersiz kalır türk telekomdan destek alırlar. Türknetin kendi altyapısı YAPA bu arada bilmek isteyen olursa diye söyliyim. Türknet Türk telekomun alt firması gibi. Ama ttnet den farkı şu türk telekom söz konusu türknet olunca müşteri hizmetini de servisi de kusursuz yapmaya çalışıyor. Türknetin istanbulda bi ofisi ve çağrı merkezi var o kadar. Servis işlerini internet bağlama arıza vs. Durumlarını taşeron şirketlere paslıyor o şirketlerin elemanları yapıyor işleri. Kısacası TÜRKNET ON NUMARA. Başka merak edilen bişey olursa sorun cevaplarım.

bence biraz daha oturmasını beklemek lazım TürkNet'in. henüz her yerde altyapısı yok ne de olsa
Her firmada olduğu gibi tabiki TÜRKNET inde eksik olduğu yerler var. Altyapı çalışmalarını hızlandırdılar. Çok kısa bi zamanda emin olun en çok tercih edilen internet sağlayıcısı olacak.

M3ric

Asistan
Turknet fiyatlari iyi guzel de altyapinin kendilerine ait olmadigi yerde hizmet aliyorsaniz sorun cikmasin diye dua edin. kesinlikle sorununuz cozulmuyor. Ben bu nedenle kapatip baska firmaya gecmek zorunda kaldim. TTNET ile topu birbirlerine atiyorlar. Servis geldigi gittigi yok. Bina ici tesisatta hic bir sikinti yok. Gidip ben mi ttnet'in kutusunu acayim yani? En son artik kapatacagim, defalarca geri aradilar kapattirmamak icin. Ukala ukala e gectiginiz firmada da sorun devam edecek demezler mi? Hani sorun cozumu icin caba sarfedecegiz filan dese belki kalmayi dusunurdum ama bunu deyince sigortalarimi attirdi. Yeni hat cekecekler, sence sorun devam eder mi deyip kapattim suratlarina.

Tabi ki zorluklar olabiliyor ama piyasaya göre en iyi Turknet bana göre, öyle cafcaflı bir problem yaşamadım şimdiye kadar.

stat counter