TürkNet hakkındaki deneyim ve yorumlar

Bu konuyu okuyanlar

Gunbedirhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar daha bende burdaki yorumlara bakarak türknet kullanmaya başladım, Türk Telekom kullanıyodum daha önce Türknetin Artıları:Fiyat performans 76 TL tarife, Hızı daha yüksek 16 mbs,Taahhüt yok. Eksileri:Telefonla konuşabiliceğiniz müşteri hizmetleri yok sadece uygulamadan yazışabiliyosunuz ancak sorununuz varsa hallediyolar çözümsüz bırakmıyolar. Bana sorarsanız eski ttnet kullanıcısı olarak kesinlikle geçin derim 16 mbs tarifesindeyim 13 14 mbs alıyorum en az ayrıyeten FGV73QN93HLT bu kodu kullanırsanız karşılıklı 1 ay bedava internet halkı kazanırız :)

Sadu1332

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1 aylık tecrübem 40 mb kadar dowbload 6 mb upload 75 tl daha ucuzu kalitelisi yok 5 günde kurdular hafta sonu dahil yani 3 iş günü sürdü daha ne olsun AVG69SC69JWT bu kodla 1 ay bedava kullanın bende gelecek ay bedava kullanacağım. Tereddüt etmeyin zaten taahhüt yok istersen vazgeçersin ama bu hız için bence her türlü riski almaya değer gerçek internet 35 mb hızla başlıyor ben bunu anladım başvuru yaparken AVG69SC69JWT kodunu söylemeyin unutmayın bedava interneti kazanın

kamil.kamilov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 aylık tecrübem 40 mb kadar dowbload 6 mb upload 75 tl daha ucuzu kalitelisi yok 5 günde kurdular hafta sonu dahil yani 3 iş günü sürdü daha ne olsun AVG69SC69JWT bu kodla 1 ay bedava kullanın bende gelecek ay bedava kullanacağım. Tereddüt etmeyin zaten taahhüt yok istersen vazgeçersin ama bu hız için bence her türlü riski almaya değer gerçek internet 35 mb hızla başlıyor ben bunu anladım başvuru yaparken AVG69SC69JWT kodunu söylemeyin unutmayın bedava interneti kazanın

Hocam merhaba senin kodu kullandım.
Bir ay ücretsizden faydalana bilmek için eğere internetim bağlanırsa haziran ayının 21 den önce faturanı ödemen gerekiyormuş sanırım.
Aksi taktirde bir ücretsiden faydalanamayacaksın.
İstersen TürkNet le irtibata geç ki emin ol.

Sadu1332

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben 6 aydır Türknet kullanıyorum 4 ay kez ücretsiz kullandım.Hiç internetim kesilmedi.5 günde internetimi bağladılar.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Başvuru sürecinde bu kodu: AVG69SC69JWT kullanarak başvuranlar 1 ay ücretsiz internet kazanacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam merhaba senin kodu kullandım.
Bir ay ücretsizden faydalana bilmek için eğere internetim bağlanırsa haziran ayının 21 den önce faturanı ödemen gerekiyormuş sanırım.
Aksi taktirde bir ücretsiden faydalanamayacaksın.
İstersen TürkNet le irtibata geç ki emin ol.
3 aydır arada arkadaşlar benim kodla başvurmuşlar sana da teşekkür ederim mesajı yeni gördüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2-3 ay da bir türknet deneyimlerimi yazmaya devam edeceğim benim kodumla başvuranlara teşekkür ediyorum.

Başvuru sürecinde bu kodu: AVG69SC69JWT kullanarak başvuranlar 1 ay ücretsiz internet kazanacak.

Gunbedirhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2020 ocak ayında yazmışım, halen daha Türknet kullanıyorum arkadaşlar, gerçekten hiç kesilme yavaşlama gibi sıkıntılar çekmedim, Türk Telekomun 8 mbtlik internetine vericeğiniz parayı kesinlikle Türknete 16 mbt olarak vermenizi tavsiye ederim, pişman olmazsınız, hem sizin hem benim 1 ay bedava kullanmama yarayan kod FGV73QN93HLT
Sorunuz olursa seve seve cevaplarım

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97

Arkadaşlar daha bende burdaki yorumlara bakarak türknet kullanmaya başladım, Türk Telekom kullanıyodum daha önce Türknetin Artıları:Fiyat performans 76 TL tarife, Hızı daha yüksek 16 mbs,Taahhüt yok. Eksileri:Telefonla konuşabiliceğiniz müşteri hizmetleri yok sadece uygulamadan yazışabiliyosunuz ancak sorununuz varsa hallediyolar çözümsüz bırakmıyolar. Bana sorarsanız eski ttnet kullanıcısı olarak kesinlikle geçin derim 16 mbs tarifesindeyim 13 14 mbs alıyorum en az ayrıyeten FGV73QN93HLT bu kodu kullanırsanız karşılıklı 1 ay bedava internet halkı kazanırız :)

Ya yanlış anlamayın da 2nizin de mesajlarına baktığımda sanki Turknete müşteri topluyor gibi bi haliniz olduğunu düşündüm. ?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ya yanlış anlamayın da 2nizin de mesajlarına baktığımda sanki Turknete müşteri topluyor gibi bi haliniz olduğunu düşündüm. ?
Memnun olsalar da olmasalar da bir aylık faturadan yırtmak için yaparlar böyle.

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Memnun olsalar da olmasalar da bir aylık faturadan yırtmak için yaparlar böyle.
Haa ben olayı yeni anladım. Bu kodu buradan herhangi birisi kullandığı anda onlar 1 ay internet mi kazanıyor. Vay anasını hiç şöle kafam çalışmadı bu işlere bee ??

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Haa ben olayı yeni anladım. Bu kodu buradan herhangi birisi kullandığı anda onlar 1 ay internet mi kazanıyor. Vay anasını hiç şöle kafam çalışmadı bu işlere bee ??
Her iki taraf ta bir ay ücretsiz kullanıyor.

Axer45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar,
fiyat/performans açısından yaptığım değerlendirmelere göre en iyi internet sağlayıcısı diyebilirim. bulunduğunuz bölgede fiber altyapı varsa düşünmeden hemen geçin bence, ben öyle yaptım. 100 tl vererek 35mbit hız alırken; şimdi `(bkz: türknet)`'le 85 tl vererek 95mbit hız alıyorum. taahhüt de yok. kargo ile başvuru evraklarımı gönderdim. evraklar ulaştıktan tam 36 saat sonra geçişim sağlandı. 1 aydır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.

kullanmanızı tavsiye ederim,

başvuru esnasında davet kodumu paylaşırsanız, hem siz hem ben 1 ay ücretsiz kullanmış olacağız.
davet kodum: oxv37ıv16pwk

Sadu1332

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle herkese selamlar. Ben yaklaşık 1 senedir Türknet kullanıcısıyım.

Arkadaşını getir kampanyası olduğu için ve birazda bu firma hakkında merak edilenler hakkında kendi deneyimlerimi yazmanın kararsız kalan arkadaşlara yardımcı olacağı görüşündeyim. Size yardımcı olduğumu düşünürseniz Davet Kodunu( AVG69SC69JWT) başvuru yaparken kullanabilir ve 1 aylık ücretsiz internet kazanacaksınız.

1)Kesinlikle en ucuz ve en hızlı internet

2)Kesinti ve yavaşlama hiç yaşamadım.

3)Bir problem olması durumunda yazılı ve telefonla iletişime geçiyorlar.

4)Diğer avantajları zaten kendi sitelerinde mevcut tekrar anlatmaya gerek yok.

ERENİM40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunsuz kullanıyorum dilerseniz davet kodum UFY17LA18EMR.

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Ben de ilk ay sürekli kopmalar bağlı ama internet yok hataları alıyordum. Sadece 1 ay sürdü şu an mükemmel. 95tl sınırsız 100mbps çok iyi. Sorunumuzla bir kaç güne hızlıca ilgilendiler.

Gunbedirhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Türk telekomdan Türknete 2020 mayıs ayında geçiş yaptım ikiside 16 mbt hız olarak Türknetden daha memnun kaldım diyebilirim, arkadaşını getir kampanyasıyla 1 seneden fazla süredir herhangi bir fatura ödemedim, kopma yavaşlama sorunlarıda yaşatmıyor, kesinlikle tavsiye ederim geçmenizi, kötü yorumlara aldanmayın, zaten kötü bir firma olsa taahhüt yapmak ister ama bu firma taahhüt yapmıyor, sürümden kazanıyor, kodum bu:

FGV73QN93HLT

İsteyen arkadaşlar bu kodla üyeliğini başlatıp ilk ay faturasını öderse hem kendisi bir ay ücretsiz İnternet kullanabilecek, hemde ben 1 ay ücretsiz kullanabilicem, şimdiden teşekkürler arkadaşlar :)

ERENİM40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türknet kullanıyorum tavsiye ederim. UFY17LA18EMR referans no ile abonelik başlatırsanız hem siz hem de ben 1 ay bedava internet kullanabiliriz.

Son mesajlar