TürkNet Arkadaşını Getir Kampanyası [Güncel]

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Erdem07tr

Üyecik
* Davet Kodum : IOU37OI94KSR

Arkadaşlar abone olurken davet kodunu kullanırsanız karşılıklı olarak iki tarafta 1 ay ücretsiz kullanır. Ben Bilmediğimden Faydalanamadım siz benim davet kodumla üye olursanız beraber faydalanırız:)

Son düzenleyen moderatör:

siriusA

Üyecik
TürkNet Abonesi olacak arkadaşlar referans kodumu kullanarak 1 Ay bedava internet kazanıyorsunuz, ayrıca referans kodumu kullanan her arkadaşın bana kazandırdığı ücretsiz kullanım için dönemi gelince 30TL hesabına ödeme yapacağım, referans kodumu kullanıp hemen ödeme almak isteyen arkadaşların sdn referans durumuna göre 15TL hemen ödeme yapacağım.
*Bunu yapma sebebim faturasını ödemeyen veya üyeliğini iptal eden arkadaşların ücretsiz kazandırdığı hak iptal oluyor bu yüzden beni anlamanızı rica ediyorum.

TÜRKNET DAVET KODU

Davet kodu: YQE95CV59BCH
Bağlantı: Linke Tıklayıp Başvurabilirsiniz
*100 kişiye kadar kullanılabilen kodum uzun süre geçerlidir.
*Telefondan kayıt yaptıran arkadaşlar kodu söyledikten sonra görevliden kodun onaylandığına dair bilgiyi de alabilirler.
*Kodumu kullanan arkadaşları sistemden görebiliyorum, nasıl açıklarım veya kanıtlarım diye düşünmenize gerek yok :)

angelord

Üyecik
1 AY ÜCRETSİZ İNTERNET Paylaştığım referans kodu ile TurkNet'e abone olursanız hem siz hem de ben 1 ay ücretsiz internetten yararlanmış olacağız. Birlikte faydalanırsak çok sevinirim. https://turk.net/p/QKX60FB38GML/ Kredi kartsız abonelik için müşteri hizmetlerine (0850 288 80 80 / 0850 288 80 81) "Arkadaşını Getir" kampanyasından yararlanmak istediğinizi belirterek bu kodu paylaşın: QKX60FB38GML Faturalarım kredi kartımda otomatik ödemede.

Süleyman45

Üyecik
70BD4649-2B9A-4ACB-BA37-5989ED47FDCE.jpeg

1 AY ÜCRETSİZ İNTERNET

Fotoğraftaki referans kodu ile TurkNet'e abone olursan hem sen hem de ben 1 ay ücretsiz internetten yararlanmış olacağız. Birlikte faydalanırsak çok memnun olurum.

Online Başvuru: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Kredi kartsız abonelik için müşteri hizmetlerine (0850 288 80 80 / 0850 288 80 81) "Arkadaşını Getir" kampanyasından yararlanmak istediğini belirterek bu kodu paylaşabilirsin: VBT72TA73NWB

Aklınıza takılan sorular için PM atabilirsin. [sm=ok.gif]

Dipnot: Türknet Faturalarım Otomatik Ödeme Talimatı ile ödenmektedir.

Kampanya Detayı: TurkNet - ADSL ve VDSL hızında Sınırsız İnternet Paketleri

TEŞEKKÜRLER.

metinozg

Üyecik
Güncel Davet Kodu : JNF43XW81GTJ Faturalarım otomatik ödemede düzenli ödenmektedir.

Arkadaşlar abone olurken davet kodunu kullanırsanız karşılıklı olarak 1 ay ücretsiz kullanırız.Şimdiden çok teşekkür ederim

stat counter