TürkNet ADSL’den VDSL’e Geçiş

Bu konuyu okuyanlar

Emre 1905

Asistan
Reaksiyon puanı
12
TürkNet 16 mbps ADSL kullanmaktayım. VDSL altyapım galiba yok. Destek bölümünden VDSL’e geçmek istediğimi, ne yapmam gerektiğini belirttim. Bana paket değişikliği talebiniz alındı boş port varsa, modeminiz VDSL destekliyorsa vs. geçişiniz gereçekleşecek dendi. 1 hafta falan geçti hala bir ses yok müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum acaba VDSL’e geçebilir miyim?

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Türknet uğraştırıyor.VDSL geçmek için Türk telekomla iletişime geçip önce altyapıyı, kabloları döşettirmen lazım.Sonra Türkneti arayacaksın.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Onlar aramaz seni.
Türknet in sayfasından hız ve akn sorguladan ev adresinle test yap. Altyapının neyi desteklediğini görürsün. Ve vdsl hızlra geçişi kendin sağlayabilirsin.
Tabi modemin vdsl destekli olmalı ve modem ayarlarını sıfırlayıp tekrar kurulum yapmalısın. Yardıma ihtiyacın olursa bu mesajdan alıntı yapıp sorabilirsin.

Emre 1905

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Türknet uğraştırıyor.VDSL geçmek için Türk telekomla iletişime geçip önce altyapıyı, kabloları döşettirmen lazım.Sonra Türkneti arayacaksın.
Bulunduğum sokakta ttnet fiber kullanan binalar var vdsl geçiş için müdürlüğe gitsem yardımcı olurlar mı. Benim altyapım şu an adsl gözüküyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Onlar aramaz seni.
Türknet in sayfasından hız ve akn sorguladan ev adresinle test yap. Altyapının neyi desteklediğini görürsün. Ve vdsl hızlra geçişi kendin sağlayabilirsin.
Tabi modemin vdsl destekli olmalı ve modem ayarlarını sıfırlayıp tekrar kurulum yapmalısın. Yardıma ihtiyacın olursa bu mesajdan alıntı yapıp sorabilirsin.
Altyapım adsl destekli şu an. Hız da max 10 küsür alabiliyorum. Merak ettiğim vdsle geçebiliyor muyum bir şekilde yoksa türk telekomun müdürlüğüne falan mı gitmem lazım

Son düzenleme:

emreozkn78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İyi Forumlar! Merhaba Öncelikle ADSL Altyapı Olan Yerde VDSL'e Sizi Geçiremezler Bunu Ancak Şirket İş Yeri Büyük Para Ödeyen Kuruluşlar İçin Yaparlar... İlgili Siteyi İnceleyin: Document
(EĞER SORUNUNU ÇÖZDÜYSEN LÜTFEN BEĞEN VE TEŞEKKÜR MESAJI YAZ)
(--KONUYU TAKİP EDİYORUM--)