Türkiye'nin en uzun tüneli yarın açılıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

lgsever

Profesör
:D:D Kapanan fabrikadan kastın şeker fabrikaları ise onlar özelleştirildi. Uyan da balığa gidelim :D:D Devletin sırtında ne kadar kambur varsa atsın...
Özelleştirildi hımmmm. Bugüne kadar insanların aklında bile olmadan onlara bir sürü yarar sağlamış olan yerli fabrikalarımız ne hacet devlet bünyesinden çikartılmış ne güzel yenir şimdi o ihalelereden kalan paralar yandaşlarla paralı trollerle falan ne güzel çilingir sofrası olur demi

tiriviriap

Asistan
Yasaklı
Özelleştirildi hımmmm. Bugüne kadar insanların aklında bile olmadan onlara bir sürü yarar sağlamış olan yerli fabrikalarımız ne hacet devlet bünyesinden çikartılmış ne güzel yenir şimdi o ihalelereden kalan paralar yandaşlarla paralı trollerle falan ne güzel çilingir sofrası olur demi
Bir sürü fayda demek :D İhale ve çilingir sofrası demek :D konuştukça komik duruma düşüyorsun. Şu vergi borcu silinenleri yaz demiştim ne oldu? Bulamadın mı :D

lgsever

Profesör
.....Ayrıca devlet o sektörden tamamen çıkmış değil, sektörün %20 si hala devlette.
Ne güzel kalanlarda satılsın belkide çoktan elden çıkmıştır trakya birlik ne güzel yağ üretiyor binlerce çiftçiye destek veren kooperatif ne varsa satın paketleyin postalayın nasıl olsa fakıbaba bize katıldığı ekstra lüx yemeklerden ithal et sipariş verdirir yada yarısı kıkırdak yağ ne eti billi olmayan ucuz market kıymalarından tavsiye eder.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir sürü fayda demek :D İhale ve çilingir sofrası demek :D konuştukça komik duruma düşüyorsun. Şu vergi borcu silinenleri yaz demiştim ne oldu? Bulamadın mı :D
Bildirim gelmedi hangi konu link ver

Son düzenleme:
Ne güzel kalanlarda satılsın belkide çoktan elden çıkmıştır trakya birlik ne güzel yağ üretiyor binlerce çiftçiye destek veren kooperatif ne varsa satın paketleyin postalayın nasıl olsa fakıbaba bize katıldığı ekstra lüx yemeklerden ithal et sipariş verdirir yada yarısı kıkırdak yağ ne eti billi olmayan ucuz market kıymalarından tavsiye eder.UOTE]
Devlet fabrikatör değildir.

lgsever

Profesör
Baktım da, satılan bir çip fabrikası, motor fabrikası, ne bileyim bilgisayar fabrikası falan göremedim. Nerede arpalık haline gelmiş, zarar eden abuk sabuk fabrika var satılmış. İyi de olmuş, daha kaldıysa onları da satsınlar.

Kimin vergi borcu silinmiş çok merak ettim. Elinde var mı bir liste? Yoksa ezbere mi konuşuyorsun?
Al bu birinin

Bakan doğruladı: 'Milletin a.... koyacağız' diyen Cengiz'in vergi borcu silinmiş - Diken

Buda diğerlerinin

Vatandaşın borcu siliniyor

Son dakika haberi! Vergi borçları silinecek mi? BAĞKUR primlerine af gelecek mi?

Devlet fabrikatör değildir.
@F1kan abi gerçekten böyle bir şey yazdı mı valla gidicemde birazdan ben sen yazmak istersen yaz istemezsen bırak kalsın.

Son düzenleme:

tiriviriap

Asistan
Yasaklı
Al bu birinin

Bakan doğruladı: 'Milletin a.... koyacağız' diyen Cengiz'in vergi borcu silinmiş - Diken

Buda diğerlerinin

Son dakika haberi! Vergi borçları silinecek mi? BAĞKUR primlerine af gelecek mi?

@F1kan abi gerçekten böyle bir şey yazdı mı valla gidicemde birazdan ben sen yazmak istersen yaz istemezsen bırak kalsın.
Vergi kanunlarına göre kimsenin vergi borcu silinemez. Vergi cezası silinebilir uzlaşma komisyonu aracılığıyla. Okuduğunu sanmıyorum ama verdiğin linklerde de zaten bu komisyon marifetiyle silindiği yazılmış. Herhangi bir vatandaş gibi, herhangi bir şirketin de cezaları bu şekilde silinebilir. Geçmişte Doğan Grubu'nun 1 milyar liradan fazla cezası silinmişti. O zaman da böyle bağırıp çağırdınız mı? Sanmıyorum

Al bu birinin

Buda diğerlerinin

Devlet girişimcisine destek olur tıpkı yerli otoda yaptığı gibi, eğer yerli oto fabrikasını devlet kendisi yapsaydı her gelen hükümetler kendi adamlarını koyacaktı(eskiden olduğu gibi).

Devlet girişimcisine destek olur tıpkı yerli otoda yaptığı gibi, eğer yerli oto fabrikasını devlet kendisi yapsaydı her gelen hükümetler kendi adamlarını koyacaktı(eskiden olduğu gibi).
Aynen kardeşim, devlet girişimcisine destek olur. Tıpkı Demirören'in Ziraat Bankasından aldığı ilk 2 yılı ödemesiz 700 milyon liralık parayla Kanal D'yi alması gibi.

Aynen kardeşim, devlet girişimcisine destek olur. Tıpkı Demirören'in Ziraat Bankasından aldığı ilk 2 yılı ödemesiz 700 milyon liralık parayla Kanal D'yi alması gibi.
kanal d yi mi almış yoksa doğan medyayı mı almış ? bir de soru şu, madem o kadar çok değerli idi neden sattılar? zamanında kanaltürk de parayı görünce patronu tarafından hemen satılıvermişti :) bu işler böyle, muhalif kesimin paraya zaafı var :D

kanal d yi mi almış yoksa doğan medyayı mı almış ? bir de soru şu, madem o kadar çok değerli idi neden sattılar? zamanında kanaltürk de parayı görünce patronu tarafından hemen satılıvermişti :) bu işler böyle, muhalif kesimin paraya zaafı var :D
Aynen, muhalif kesim paraya bayılır. Yoksa elinde sopayla medyayı tek düzene sokmak isteyen bir iktidar yok zaten.

Aynen, muhalif kesim paraya bayılır. Yoksa elinde sopayla medyayı tek düzene sokmak isteyen bir iktidar yok zaten.
yav he he :p bu kadar millet de zaten sopa görüp de aynen medyası gibi korkup oy kullanıyor ve 16 yıldır iktidara seçiyor değil mi ! hem 15 temmuzda da bu millet RTE den korktuğu için sokaklara döküldü, vatanını kurtardı değil mi ! sizin fikrinizin sınırı bu işte :D iktidar olamayanlar çatlasın ne diyeyim ...

yav he he :p bu kadar millet de zaten sopa görüp de aynen medyası gibi korkup oy kullanıyor ve 16 yıldır iktidara seçiyor değil mi ! hem 15 temmuzda da bu millet RTE den korktuğu için sokaklara döküldü, vatanını kurtardı değil mi ! sizin fikrinizin sınırı bu işte :D iktidar olamayanlar çatlasın ne diyeyim ...
Ben ne diyoruuummm, siz ne diyorsunuz. Neyse, iyi akşamlar.

lgsever

Profesör
Korkup oy kullanmıyor cahilce oy kullanıyor.Cahillik mutluluktur.Kafaları biraz çalışsaydı olabilecekleri,başlarına gelebileceklerini tahmin edip kimsenin kendilerini korkutmasına gerek kalmadan korkarlardı.Ayrıca bu millet RTE den korktuğu için değil onun pisliğini temizleyip ülkeyi kurtarmak için sokağa döküldüler.Sonuçta aralarında anlaşmazlık çıkana kadar gel özledik diyen ne istedilerse verdik diyen onların önünü açan yapılanmalarına en büyük desteği veren ben değildim.

15 Temmuz'da bu millet hükümetin sokağa attığı devletini sokaktan topladı. Hükümetin yıllarca beslettiği ve büyüttüğü, hocaefendi, muhterem insan diye sıfatlar koyduğu, devletin içine sızdırdığı FETÖ'nün azması sonucu başlattığı darbe adı altındaki işgal girişimini bastırdı bu millet. Öyle RTE diye değil merak etmeyin. Eninde sonunda gün gelecek sorumlular hesap verecek.

Ben şahsen mapavrili denen arkadaşı artık ciddiye almayacağım. Diğer bir konuda Meral hanıma 15 temmuz üzerinden attığı iftirayı videolu şekilde kanıtladım ama nedense pek sesi çıkmadı o mesaja karşı, aldırmamak lazım. Buldukları yerden saldırıyor, işine gelmediği yerdede lafı dolandırıyor malum arkadaşlar.

Ben şunuda söyleyeyim. Kendi şahsımca kimsenin arkasına körü körüne gitmem. Ne yaparsa yapsın desteklerim modunda olmam. Meral hanım fetöcüdür, değildir benim bunu tam olarak bilmem imkansız. Gördüğüm kadarını yorumlama şansına sahibim. Kadına 15 Temmuzda işler değişecek dedi diye bir iftira attınız, bende onun öyle olmadığını 15 mayısı kastettiğini size videolu şekilde kanıtladım ama nedense pek oralı olmadınız. Ayrıca gittiği her yerde ''Benim fetöcü olduğumu ispatlamazsanız şerefsizsiniz.'' diyede belirtiyor, buda aklınızda bulunsun.

Son düzenleme:
Ben şahsen mapavrili denen arkadaşı artık ciddiye almayacağım. Diğer bir konuda Meral hanıma 15 temmuz üzerinden attığı iftirayı videolu şekilde kanıtladım ama nedense pek sesi çıkmadı o mesaja karşı, aldırmamak lazım. Buldukları yerden saldırıyor, işine gelmediği yerdede lafı dolandırıyor malum arkadaşlar.

Ben şunuda söyleyeyim. Kendi şahsımca kimsenin arkasına körü körüne gitmem. Ne yaparsa yapsın desteklerim modunda olmam. Meral hanım fetöcüdür, değildir benim bunu tam olarak bilmem imkansız. Gördüğüm kadarını yorumlama şansına sahibim. Kadına 15 Temmuzda işler değişecek dedi diye bir iftira attınız, bende onun öyle olmadığını 15 mayısı kastettiğini size videolu şekilde kanıtladım ama nedense pek oralı olmadınız. Ayrıca gittiği her yerde ''Benim fetöcü olduğumu ispatlamazsanız şerefsizsiniz.'' diyede belirtiyor, buda aklınızda bulunsun.
Evet bende Meral hanımın bu söylenenleri söylediğine dair bir kanıt bulamadım, meral hanım için "15 temmuzda başbakan olacağım" lafı teyit edilemediğinden bende lafımı geri alıyorum. Şunu da belirtmek isterim kimin için olursa olsun düzmece haber, çarpıtma haber yapmak ayıp ve yanlıştır.

Evet bende Meral hanımın bu söylenenleri söylediğine dair bir kanıt bulamadım, meral hanım için "15 temmuzda başbakan olacağım" lafı teyit edilemediğinden bende lafımı geri alıyorum. Şunu da belirtmek isterim kimin için olursa olsun düzmece haber, çarpıtma haber yapmak ayıp ve yanlıştır.
Katılıyorum, teşekkür ediyorum size öyleyse.

stat counter