Turkcell ve Facebook anlaştı!

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ceptelefonu.jpg

Turkcell ve Facebook, işbirliğine giderek cep telefonu kullanıcılarına, diledikleri her yerden Facebook'a girme ve içerik göndermek imkanı sunuyor.

Turkcell aboneleri cep telefonlarıyla çektikleri fotoğrafları ve videoları MMS ile [email protected] adresine göndererek kolayca siteye yükleyebiliyorlar. Ayrıca kullanıcılar, daha önceden de yayında olan ancak geçtiğimiz günlerde Türkçeleştirilen Facebook'un mobil sitesine (http://m.facebook.com) girerek arkadaşlarından haberlere, bildirimlere, statü mesajlarına, yeni mesajlara ve duvar ilanlarına ulaşabiliyorlar.

Screenshot0446.gif

Facebook'un mobil arabirimi bu şekilde görünüyor.

Nasıl Girilir?

Screenshot0447.gif

Turkcell aboneleri turkcell-im'de "internet" kategorisinde yer alan Facebook linkine tıklayarak (bu link henüz verilmemiş durumda) ya da Facebook sitesine doğrudan erişebiliyorlar. turkcell-im'e geri dönmek için ise Facebook mobil sayfasının (m.facebook.com) en altında bulunan turkcell-im linkine tıklamak yeterli oluyor.

:: Facebook'un mobil sayfasını kullanıyor musunuz?

Bilgi için: Turkcell
Yazan: Hakkı Alkan
SDN – http://shiftdelete.net

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Tabi sunsun, çok önemli ya facebook'a heryerden girmebilmek. :)

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Troy bir de sarı kızın :D reklamını mı yapıyorsun? :surprised:

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Turkcell biraz ötede dursun, ben zaten cep üzerinden "kablosuz ağ"dan giriyorum :)

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben daha önceden de giriyordum facebook'un mobil sitesine ama girecek olan arkadaşlar eğer Wi-Fi üzerinden bağlanmayacaklarsa resim gösterimlerini kapatarak öenmli ölçüde az kontor gitmesini sağlayabilirler.Tabi öncelikli amacınız resimlere bakmak değilse :)