Turkcell, Trk Telekom'u zecek...

Bu konuyu okuyanlar

Soickan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mükemmel bir düşünce.

Buradan Turkcell i kutluyorum.

Bir nevi Kablosuz ev telefonunu Turkcell ile birleştiren bir hizmet.

Gerçekten Mükemmel...

eozulu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evt ama bizim evde iki baz sinyalı oluyor. odadan farklı mutfaktan farklı tarife üzerinden mii ödeme yapacam. :)

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
İyi, güzel yenilik bakalım ne kadar ses getirecek?

Bu arada Soickan, öyle bir savunuyorsunuz ki Turkcell'i sanki Turkcell'den bir yetkili gibi. :)

eozulu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
emelden dedi ki:
İyi, güzel yenilik bakalım ne kadar ses getirecek?

Bu arada Soickan, öyle bir savunuyorsunuz ki Turkcell'i sanki Turkcell'den bir yetkili gibi. :)

zaten öyle kendisi müşteri temsilcisi. bir yandan mms ayarı gprs ayarı nasıl yapılır diye call center da müşterilere cevap veriyor bir yandan da forumda reklam yapıyor.

Soickan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:)

Yok ben Müşteri Hizmetlerinde çalışmıyorum. Ama çalışmak isterim.

Şu an ben evde oturan bir öğrenciyim. Haftasonu Açıköğretim Sınavına girecem. Ders çalışan bir gariban diyebiliriz :)

Ama garibandan öte ben teknolojiyi inceleyen takip eden ve bir o kadarda elimbol birisiyimdir. Esirgemem.

Kaliteli ve İyi hizmeti sağlayanı her zaman savunurum.

Size bir şey söyleyim, birisi ile saatlerce konuşmak önemli değil. Az ve öz konuşmak önemli. Yüzlerce dakika harcayıp bol bol konuşmak değil, söylediklerinizi anlayan birisini yaratmak ve söyleneni anlamak gibi takip etmeyi pratikleştirecek kişi olmalısınız.

Bunu iletişim için örnekledim.

Benimde web sitem mevcut. Ve 4 yıllık geçmişi mevcut. Ben her zaman eski ortağımla beraber ilerlemenin formülünün en iyisini fedakarlıklarda verilerek sunulmasını destekleyerek doğrunun yanında olarak ilerlettik.

Reklam amacı taşımıyorum. Reklam yapanları görüyoruz. MSN Messenger ı İLK KEZ Avea da gibi gösterilmesini gülerek izledim ve takip ettim.

Bu şekilde görülmek istemem ama o şekilde görünüyorsam kusura bakmayın bir adım geri çekilirim. ;)

Soickan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Pesimist de sana bir şaka yapacak flood yapmaman konusunda :D