Turkcell T50 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar t50 aldım alalı kullanamadım 4 ayda 4 kere ekrandaki pıxelden dolayı garantiye gitti ınternetebakıyorum bu sorunu yaşayan çok fazla kişi var sizde pixel testi yapın derım smdı bana sıfırı gelıyor kutusunu acmadan satacagım tasarım- hız cok ıyı bı cıhaz ama boyle hatalar ınsanı sogutuyor acıkcası

arkadaşlar t50 aldım alalı kullanamadım 4 ayda 4 kere ekrandaki pıxelden dolayı garantiye gitti ınternetebakıyorum bu sorunu yaşayan çok fazla kişi var sizde pixel testi yapın derım smdı bana sıfırı gelıyor kutusunu acmadan satacagım tasarım- hız cok ıyı bı cıhaz ama boyle hatalar ınsanı sogutuyor acıkcası
Eger yeni uretim geliyorsa alin kullanin. Bendeki yeni uretim ve internette gordugum hicbir sorun cikmadi. Ama tercih sizin tabiki.

korkunun ecele faydası yok 3 taşıyıcılı t50 geliyor şuan 42,3mbps o 63,9mbps filan olucak Turkcell farkı.

Eko06

Üyecik
telefonu anneme alacağım arkadaşlar annem facebook,instagram vatsapa girer oynarsa basit oyunlar oynar t50yi önerir misiniz. telefonun artıları ve eksileri nelerdir.

telefonu anneme alacağım arkadaşlar annem facebook,instagram vatsapa girer oynarsa basit oyunlar oynar t50yi önerir misiniz. telefonun artıları ve eksileri nelerdir.
+
Telefon dedigin islemleri kasmadan yapabilicek kapasiteye sahip.
Sarji baya uzun gidiyor yeterli olucaktir
Basit oyunlari rahatlikla calistirabiliyor

-
Arka kamerasi cok iyi degil ama on kamerasi muthis
Bu uygulamalar arka planda acik kalirsa anlik donmalar kasmalar yasayabilirsin.

Eko06

Üyecik
bazı kullanıcılar telefonda anlık donmaların olduğunu söylüyor.bunun doğruluk payı var mı ?sizede oluyor mu bunlar

bazı kullanıcılar telefonda anlık donmaların olduğunu söylüyor.bunun doğruluk payı var mı ?sizede oluyor mu bunlar
Genelde hemen hemen her android cihazlarda takılmalar donmalar olabiliyor, arka planda ki uygulamalar yazılımın eskimesi donanımın yetersiz olması gibi bir sürü neden var.

telefon dediğin sahibinin ellerini üşütmemeli biraz ısınmalı sğuk havalarda elini cebine atınca elini ısıtmalı...

2 aylik beklemenin ve yogun tepkinin ardindan nihayet guncelleme geldi. Guncellemenin boyutu 33mb. İci bos bir guncelleme yani. Degisen hicbir sey yok. 2 ay beklettiler millet sussun diye bombos bisey gonderdiler. Degisenler sunlar

Bildirim cubuguna wifi hotspot kisayolu eklendi (olmazsa olmaz!)
Kameraya hareketli cekim ozelligi geldi.

Ve performans iyilestirmesi geldigi soyleniyor ancak telefon guncellemeden sonra daha kasmaya basladi diyenlerde var. 2 ay bunu beklemisiz yani.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dostum arama geldiğinde açıyoruym ve 1 saniye sonra ne sesim gidiyo ne de karşımdakinin sesi geliyo bu sorunu nasıl düzeltebilirim