Turkcell T50 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

pinterest

Profesör
Cihazi almadan konusanda varmis. Evet belki zenfone 5 daha iyi bir donanima sahip ama surekli internete giren ve muzik dinleyen biri olarak T50 ihtiyaclarimi fazlasiyla karsiliyor. Gerek sarj olsun gerek performans.

Ses kalitesine laf yok mukemmel. İnternet harikulade sarj baya uzun gidiyor. Herkesin kullanim amaci farkli kafa karistirmaya gerek yok.
Arkadasimda var onu kurcaliyorum ara sira.

Bu yorumu yazmamin amaci bazilarinin forumda sirf 4G var diye T50 al demesi.

Yorumumda telefonu da asagilamadim.

Iyi yonleri var kabul.

Bataryasi iyi.Sadece fikirlerimi belirttim yani.

Zenfone 5'deki batarya sorunu yazilimsal o kesin yani.Imkani yok cift cekirdekli intel islemcinin bataryayi bu derece somurmesi beni bu dusunceye itiyor.

Cihaza root atilmadan bloatware yazilimlar kalkmiyor.Cok dolddurmus bu cihazi Turkcell.

Acikcasi hafiza karti girisi olsaydi bu cihazin bu kadar elestirilecegini dusunmuyorum.

rawkid

Dekan
Arkadasimda var onu kurcaliyorum ara sira.

Bu yorumu yazmamin amaci bazilarinin forumda sirf 4G var diye T50 al demesi.

Yorumumda telefonu da asagilamadim.

Iyi yonleri var kabul.

Bataryasi iyi.Sadece fikirlerimi belirttim yani.

Zenfone 5'deki batarya sorunu yazilimsal o kesin yani.Imkani yok cift cekirdekli intel islemcinin bataryayi bu derece somurmesi beni bu dusunceye itiyor.

Cihaza root atilmadan bloatware yazilimlar kalkmiyor.Cok dolddurmus bu cihazi Turkcell.

Acikcasi hafiza karti girisi olsaydi bu cihazin bu kadar elestirilecegini dusunmuyorum.
Turkcell yazilimlariyla doldurulmus derken hepsini kaldirabiliyorsun. 2 tanesi kalkmiyo sadece. Hafiza kartina ihtiyac duyanlar varsa zenfone 5 alsin tabiki ama bana yetiyo :)

4g var diye ovenlere benim lafim yok 4g olsa nolcak heryerden cekmicek yine zaten :)

pinterest

Profesör
Turkcell yazilimlariyla doldurulmus derken hepsini kaldirabiliyorsun. 2 tanesi kalkmiyo sadece. Hafiza kartina ihtiyac duyanlar varsa zenfone 5 alsin tabiki ama bana yetiyo :)

4g var diye ovenlere benim lafim yok 4g olsa nolcak heryerden cekmicek yine zaten :)
Su son paragrafina sonuna kadar katiyorum.Takmislar bir 4G sevdasi diye.

Turkcell disinda adam gibi 3G veren yok 4G'yi mi dusunuyorlar.

rawkid

Dekan
Ufak bir bilgilendirme

1saattir araliksiz internette geziyorum sarj sadece %10 gitti. Almayi dusunenlere pil performansinin iyi oldugunu soyliyim :)

rawkid

Dekan
Benimki Garantide Bi Gelsin Özledim la telefonu :D ölü piksel öldürdü bizi :D
Son seride olmamasi icin dua ediyorum bende. Adama alirken özellikle sordum son uretimmi sorun duzeldimi diye.

Bende hoparloru fazla actigimda cizirti yapiyo ve ses net cikmiyor. Dolby kapatinca daha netlesiyor bu seferde ses kisiliyor. T40 hoparlor olarak cok daha net

Turkcell T serisini elinden gecirmis biri var burda :)

rawkid

Dekan
Ufak ipucu

Telefonunuzdan facebook'u kaldirmanizi oneririm. Sadece sarji somuruyor. Facebook yukluyken 1 gunu zor cikartiyor telefon.

rawkid

Dekan
Turkcell T50 pil kullanimiyla ilgili biraz bilgi veriyim.

Telefonu sabah 6 da sarjdan cikardim. Full olarak. Gun boyu;

3 saat mobil internet
1 saat kablosuz int.
2 saat muzik
1 saat online oyun(mobil int)
5 fotograf cekimi
Ekran parlakligi %40
Suan ki pil durumum

rawkid

Dekan
Ayrica eklemek istiyorum. Hızlı sarj özelliği var.
2 saatte pil 0 dan 100 e kadar doluyor.

gt-s5360 saatlerdir modem olarak usb ile bağlı ama dün pili dolmamıştı bu iyimiş gerçi şarjı iyi gidiyor gibi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar nereye yazcağımı bilemediğim ve en yakın burayı gördüğüm için buraya yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim veya nereye yazmam gerektiğini söylerseniz benim maxiplus5 cihazım var dün hilevel otg flaş aldım ancak cihazım bunu görmüyor cihazımda bunu çalıştırmak için ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim acil

rawkid

Dekan
Ufak bir inceleme daha;

Telefonu ilk aldiginizda arka hoparlor patlakmis hissi veriyor ve cizirti yapiyor fakat bir iki gun kullandiktan sonra duzeliyor ve ses baya netlesiyor. Basslari bile belli edebiliyor.

stat counter