Turkcell T50 İspanya Rom Kurulumu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mic check benn yapamadım waiting for devicede kalıyor. team versem yaparmısın ??*

İspanya romu gercekten cok iyi rom u kurdum telefon canavar gibi oldu , turkcellin gereksiz sacma sapan uygulamalari tel.in anasini aglatiyormus bunu gordum =] ..Kesinlikle tavsiye ediyorum , bu arada benim t50 cihazimda waiting device yazip surekli bekliyordu bu sekilde olan arkadaslar telefonu ilk olarak bilgisayara bagladiginda PC YE BAGLA > SURUCULERİ YUKLE diyerek Telin suruculerini bilgisayara yukleyip anlatilan islemlere bundan sonra baslarlarsa hicbir sorun yasamayacaklardir , PAYLASİM İCİN TESEKKURLER

:helpsmilie::(ben sürücüleri yükledim yine olmadı kardeş team wiever versem yaparmısın kardeş??

Bikaç gündür ZTE İSPANYA Rom u kullanıyordum telefon canavar gibi hızlanmıstı ta ki bikac uygulamayı sistem uygulamasına cevirirken tel. soft brick olana kadar..... işin kötüsü ZTE nin sitesindeki ZTE SOFTWARE UPDATE TOLL programıda işe yaramıyor (2.adımda hata veriyor ) anlattıklarınızın aynısını yapıyorum ama softbrick düzelmiyor...Brickten kurtarabilen birisi bu hataların sebebi nedir acıklarsa sevinirim :(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
komut dosyasında kalıyor bırıncı komuttan sonra ıkıncı komut yazılmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herşeyi dogru bır sekılde yazıyorum okay writing dıye bır yazı gelmıyor vede telefonda bır hareketlenme olmuyo suruculerı guncellememe ragmen %24 de takılıp hata verıyor telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ADB waiting-for-device yazdıgımda error:protocol fault dıye bi hata geliyor herseyı dogru yaptım, suruculerı falan yukledım usb hata ayıklaması açık sadece şarj et modunda yınede boyle bı hata gelıyor, ıslemlerı bıtırdıgımde ıse %24 de kalıp hata veriyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kurulumu yaptım. telefonun çalışmasında sıkıntı yok. fakat şebeke sürekli gidip geliyor ve mobil veri açık olmasına rağmen internete giremiyorum. sorun nedir acaba?

mic check İkinci link ölmüş, yenisini raporla yollarsan değiştiririm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hosam ilk verdiyiniz linkdeki rar dosyasını çıkartamıyorum.arşiv bozuk.update zip dosyası hatalı galiba onu çıkartamıyorum.tekrar ekleyebilrmisiniz.şimdiden teşekkürler

stat counter