Turkcell mobil internette yavaşlama mı var?

Bu konuyu okuyanlar

Treajen96

Asistan
Reaksiyon puanı
8
2 gündür mobil internetim çok yavaş. 4.5g açıkken neredeyse hiçbir yere girmiyor 3g ye alınca biraz rahatlıyor. Bu sorun aslında android telefonuma güncelleme geldi sanırım 7.1.1'di. Onu güncelledikten sonra böyle oldu yardımcı olabilir misiniz?

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bulunduğunuz yerde 4.5G sinyali zayıf olabilir 3G'de kullanmaya devam edebilirsiniz.

Halil Akca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
bulundugun yerde 4.5g şebekesini yoğun olarak kullnılıyorsa (tabi bunu bilmene imkan yok) bundan kaynaklı bir durum olabilir.
bir yerde okumuştum, son çıkan 4.5g teknolojisi ile bağlanan cihazlar 3g'yi bıraktığı için hız olarak 4.5g ile 3g hızının hemen hemen aynı seviye oldugunu yazıyordu. ne kadar doğru ne kadar yalnış bilemem. bulunduğun yerden farklı bir yere gidersen speedtest yapmayı deneyebilirsin.

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
bulundugun yerde 4.5g şebekesini yoğun olarak kullnılıyorsa (tabi bunu bilmene imkan yok) bundan kaynaklı bir durum olabilir.
bir yerde okumuştum, son çıkan 4.5g teknolojisi ile bağlanan cihazlar 3g'yi bıraktığı için hız olarak 4.5g ile 3g hızının hemen hemen aynı seviye oldugunu yazıyordu. ne kadar doğru ne kadar yalnış bilemem. bulunduğun yerden farklı bir yere gidersen speedtest yapmayı deneyebilirsin.

Aynen öyle mesai çıkışı trafiğin olduğu bir yerde isen şebeke yoğunluğu fazladır