Türkcell mi? Vodafone mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Merhaba,

Mevcutta Vodafone Yeni Red 15 kullanıyorum. Çok fazla kampanyası olmasıyla beraber hizmet anlayışı 0 'dır. Mesela bir probleminiz oldu fatura yada internet problemi. Çözebilmeniz imkansız. Çok tecrübesiz bir müşteri hizmetleri mevcut. Mesela red kullanıyorsunuz özel müşteri hizmetleri olması lazım öyle diyorlar. Artık herkes red olduğu için müşteri hizmetleri karışık oldu. 7008 'i arayıpda faturasız hatta bağlandığını bile hatırlıyorum.

Ve şu an hattımla alakalı arama problemi var, çözemediler. Türkcell bir tık daha pahalı gözüküyor. Fakat kalitesi ortada. Platinum'un da içerikleri çok yetersiz gözüküyor. Vodafone, kampanya konusunda fazlasıyla Turkcell'i aşmış gözüküyor.

Tecrübeniz ve öneriniz varsa alabilir miyim?

Mesela 4.5G'de hangisi iyi?

Merhaba,

Mevcutta Vodafone Yeni Red 15 kullanıyorum. Çok fazla kampanyası olmasıyla beraber hizmet anlayışı 0 'dır. Mesela bir probleminiz oldu fatura yada internet problemi. Çözebilmeniz imkansız. Çok tecrübesiz bir müşteri hizmetleri mevcut. Mesela red kullanıyorsunuz özel müşteri hizmetleri olması lazım öyle diyorlar. Artık herkes red olduğu için müşteri hizmetleri karışık oldu. 7008 'i arayıpda faturasız hatta bağlandığını bile hatırlıyorum.

Ve şu an hattımla alakalı arama problemi var, çözemediler. Türkcell bir tık daha pahalı gözüküyor. Fakat kalitesi ortada. Platinum'un da içerikleri çok yetersiz gözüküyor. Vodafone, kampanya konusunda fazlasıyla Turkcell'i aşmış gözüküyor.

Turkcell sabahtan akşama kadar. Müşteri kalitesi çekim kalitesi her konu da üstüne Yok. Ayrıca ben platinum kullanıcısıyım ama merak ettim bilgi amaçlı soruyorum ne gibi bir eksiği varki içerikler eksik derken.

Turkcell sabahtan akşama kadar. Müşteri kalitesi çekim kalitesi her konu da üstüne Yok. Ayrıca ben platinum kullanıcısıyım ama merak ettim bilgi amaçlı soruyorum ne gibi bir eksiği varki içerikler eksik derken.
Vodafone Red

Turkcellden 4,5 kat daha fazla dolu ve zengin avantajlar mevcut.

En çok kullandığım; havalimanı lounge kampanyası. Uçuşun var havalimanına gidiyorsun girmden önce ilk hızlı geçiş ardından lounge a gidip sınırsız içecek, yiyecek, wifi dan ve rahat koltuk tv hizmetinden yararlAnıyorsun. Ve tablette var kullanabiliyorsun. Yorgunsan uyuyorsun vs. Ve yemeksepeti kampanyaları oldukça başarılı. Vodafone karakartal üyesiyim, beşiktaş maçlarında da maç bileti hediye etti sürekli. Turkcell ile kampanya , avantaj anlamında kıyaslanamaz bile. Ama işinz düştü, arızanız var vs. Bi arıyorsunuz müşteri hizmetleri buz gibi , ilgilenmiyor seninle. Çok amatör ve çözüm sunmuyorlar. İntetnetten gayet memnunum. Müşteri hizmetleri değişse asla vodafone dan vazgeçmem

Vodafone Red

Turkcellden 4,5 kat daha fazla dolu ve zengin avantajlar mevcut.

En çok kullandığım; havalimanı lounge kampanyası. Uçuşun var havalimanına gidiyorsun girmden önce ilk hızlı geçiş ardından lounge a gidip sınırsız içecek, yiyecek, wifi dan ve rahat koltuk tv hizmetinden yararlAnıyorsun. Ve tablette var kullanabiliyorsun. Yorgunsan uyuyorsun vs. Ve yemeksepeti kampanyaları oldukça başarılı. Vodafone karakartal üyesiyim, beşiktaş maçlarında da maç bileti hediye etti sürekli. Turkcell ile kampanya , avantaj anlamında kıyaslanamaz bile. Ama işinz düştü, arızanız var vs. Bi arıyorsunuz müşteri hizmetleri buz gibi , ilgilenmiyor seninle. Çok amatör ve çözüm sunmuyorlar. İntetnetten gayet memnunum. Müşteri hizmetleri değişse asla vodafone dan vazgeçmem
Bak bunları bilmiyordum üstat
--- Gönderi Güncellendi ---
Türkcell de müşteri hizmetleri gayet başarılı hem canlı destek var mesajla destek alabiliyorsun hem normal müşteri hizmetlerini arıyorsun ve sıra bile beklemeden bağlanıyorsun sıra olursa daha sonra aramaları için onay veriyorsun onlar seni arıyor. Diğer hatlarda varsa da bilemem böyle kampanya

Bak bunları bilmiyordum üstat
--- Gönderi Güncellendi ---
Türkcell de müşteri hizmetleri gayet başarılı hem canlı destek var mesajla destek alabiliyorsun hem normal müşteri hizmetlerini arıyorsun ve sıra bile beklemeden bağlanıyorsun sıra olursa daha sonra aramaları için onay veriyorsun onlar seni arıyor. Diğer hatlarda varsa da bilemem böyle kampanya

Aynen benim özetlediğim;

Turkcell; kalite, pahalı
Vodafone; kalitesiz, uygun, kampanyaları çok iyi. Benim gibi böyle kararsız kalınıyor

Güncel

Turkcell pahalı ama ne kadar pahalı eskisi gibi fiyat farkı çok uçuk değil ama aldığınız hizmet sonrasında hak ettiğini düşüneceksiniz

Merhaba,

Ankara ve Konya için konuşuyorum En iyisi Turkcell pahalı fakat en iyisi 4.5G'de sırayla Turkcell-Vodafone-Türk Telekom geliyor.

Turkcell pahalı ama ne kadar pahalı eskisi gibi fiyat farkı çok uçuk değil ama aldığınız hizmet sonrasında hak ettiğini düşüneceksiniz
Size şöyle bir örnek vereyim gerisine siz karar verin Vodafone da 4gb 500dk 1000sms ben 19 TL'ye alıyorum. Turkcell de ise aynı paket 40 TL

5-6 yıldır vodafone kullanıcısıydım. 1 ay önce turkcelle geçtim kalitesinden çok memnunum. Vodafonda Evimde 2-3 diş çeken LTE turkcell ile full çekiyor.
750dk 1000sms 5gb 40₺

neet

Moderatör
Yönetici
Moderatör
kafam hiç ağrımasın az pahalı olsun diyorsan turkcell
yok biraz feragat ederim dersen vodafone.

turkcellin 20 - 25 tl lik tarifelerinden / paketlerinden yararlansan bile salla kazan gibi kampanyalarla neredeyse iki kat hediye gb geliyor. avantajı o. ayrıca bip kullanıyorsanız beleş . daha var mı bilmiyorum :)

Doğru Türkcell pahalı ama kullanım alışkanlığına göre uygun fiyata hatta hattın parasını neredeyse bedava getirmek senin elin de. Mesela ben platinum kullanıyorum bu ay iki kere sinemaya gittim pazar günü ikinci kişiyi bedavaya getirdim. 16+16 32 tl oradan kazancım var nasıl olsa gidecem o sinemaya bu hafta alacak olduğum kitap vardı dr den şansıma 20 tl indirim çıktı bir 20 tl de öyle cebimde kaldı 52 tl. Bu ayki fatura bana 27 tl gibi bir rakama geliyor. Ben bunu kendim için söylüyorum benim mecburi yapacak olduğum harcamalar.

kosed

Asistan
Merhaba,

Vodafone o kapmanyalari kendisinin cekim gucu ve hizininda iyi olmadigi icin ve musterileri kendinde tutmak icin yapiyor kisacasi herturlu turkcell

Fatih Toprak

Full Stack Developer
Yönetici
Geliştirici
9 yıldır Vodafone kullanıyorum ses kalitesi kesinlikle Turkcell 'in daha başarılı.

Data / 4.5 g İstanbul için en sağlıklısı Vodafone. Siz reklamlarındaki en hızlı net bizde sloganlarına kanmayın derim :) Tecrübeler ile sabit.
Fiyat performans derseniz, Vodafone tamam ama ses kalitesi kesinlikle Turkcell uzak ara lider diyebilirim.

Keza, Red 'in avantajları da güzel, Lig TV, Spotify premium gibi olanaklar cezbedici.

Lazzz

Rektör
Vodafone musteri hizmetleri Türk Telekomdan daha iyi ama en iyi temsilci türkcellde. Arada fazla fiyat farkı yoksa Tukcell tercih sebebi olabilir. Vodafone kullanıyorum 4.5.g de Türk telekomum ve Turkcell in gerisinde.

Türkcell daha iyi ama pahalı vodafone bu yönden iyi ve bizim buralarda daha iyi çekiyor