Turkcell Kotasız Sınırsız İnternet

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sametyiigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bu kardeşimiz yüzünden kapanıyor hep böyle paketler.. 4 ay kullandım turkcell bugunu ve sonra kapandı ortada bir bug var ve böyle şahıslar parayla satıyor neyse ağır konuşmak istemiyorum şuan da alıma durdurulan vodafone paketini kullanıyorum vınn içinde takılı hat :D
1521660820752.png

Sahin.K

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bayi aracılığıyla sizi sınırsız pakete üye yapıyorum. Faturasız hat olduğu için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Sadece 45 Tl karşılığında paketiniz her ay yenilenir. Tek sefere mahsus işlem ücreti olarak 40 tl alıyorum.

Sıkça Sorulan Sorular

1)İnternet sınırlı mı 1-2 gb kullandıktan sonra hız düşer mi veya kesilir mi?

-Internet gerçek anlamıyla sınırsızdır. Kota yoktur 500 gb indirseniz dahi hız düşmez, kesilmez.

2)Vpn mi? Yoksa başka bir program falan mı?

-Vpn ya da başka bir program değildir. Normal mobil verinizi açarak sınırsız interneti kullanacaksınız.

3)Hızı nasıldır?

4.5g destekleyen hattınız ve cihazınız varsa 4.5g hızında da kullanabilirsiniz. Her operatörün internetinde olduğu gibi bulunduğunuz yere göre hızınız değişebilir.

4)Kapanır mı?

-Hayır kapanmaz yasal paketle yapılıyor.

Forumda bu konunun benzerini(Vodafone sınırsız internet) aylar öncesinde açmıştım ve baya ilgi görmüştü. Vodafone abone alımına kapandı ancak eski aboneler hala sınırsız internete devam ediyor. Turkcell sınırsız net kanpanyası başladı. Güven açısından diğer açtığım konuyu inceleyebilirsiniz.
Şuan oluyomu

ksk_35.5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vodafone da 1000 dk 1000 sms sınırsız internet yapan bi eleman var. bu yöntemle ilgili bilgisi olan var mı acaba?

sametyiigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
vodafone da 1000 dk 1000 sms sınırsız internet yapan bi eleman var. bu yöntemle ilgili bilgisi olan var mı acaba?
benim bilgim var.. o herif güvenilir yani harbiden yapıyor ama işte hocam işlem ücreti beni çok aşıyor öğrenci adamım ve eminim o adamın içerde birkaç adamı var bu kadar hızlı açık bulamaz kesinlikle adamı var

Zohanwwwww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kim yapiyo bu vodefondaki ayarı irtbata nasıl geçeriz

jova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
benim bilgim var.. o herif güvenilir yani harbiden yapıyor ama işte hocam işlem ücreti beni çok aşıyor öğrenci adamım ve eminim o adamın içerde birkaç adamı var bu kadar hızlı açık bulamaz kesinlikle adamı var

100₺ sınırsız internet yapan arkadaşa ulaştım. Ayda 39₺ karşılığı iki paket ile vodafone sınırsız olduğunu fakat sadece antepte denediklerini, şehir dışında denemediğini belirtti.

Ben de deneyebileceğimi söyledim ve yöntemi satın aldım.

Sonuç hüsran. Çalışmadı. Ben İzmir'deyim. Antepte çalışıp çalışmadığı konusunda da bir kesinlik olduğunu düşünmüyorum bana sadece bugüne ait speedtest iletti.

Varsa çözüm önerisi olan sunabilir, iyi günler.

sametyiigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
100₺ sınırsız internet yapan arkadaşa ulaştım. Ayda 39₺ karşılığı iki paket ile vodafone sınırsız olduğunu fakat sadece antepte denediklerini, şehir dışında denemediğini belirtti.

Ben de deneyebileceğimi söyledim ve yöntemi satın aldım.

Sonuç hüsran. Çalışmadı. Ben İzmir'deyim. Antepte çalışıp çalışmadığı konusunda da bir kesinlik olduğunu düşünmüyorum bana sadece bugüne ait speedtest iletti.

Varsa çözüm önerisi olan sunabilir, iyi günler.
Paketleri özelden iletir misin hocam

inshaire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın Jova, herşeyi doğru yaptığından emin misin? Bana Türkiye'nin heryerinde oluyor dedi de, ondan soruyorum. Bu iki pakede ek olarak kendisi bir işlem daha yaptığını söyledi bana.

jova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sayın Jova, herşeyi doğru yaptığından emin misin? Bana Türkiye'nin heryerinde oluyor dedi de, ondan soruyorum. Bu iki pakede ek olarak kendisi bir işlem daha yaptığını söyledi bana.

Adamın bana son dediği laf "bak işte, takıl.". Özellikle defalarca sordum söylemedi. Antep dışı henüz denemediklerini iletti.

Screenshot_2018-04-02-10-57-40-991_com.facebook.mlite.png

msbra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sevgili arkadaşlar Nasıl yaptığınızı bana da yollar mısınız

msbra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Antep yakınlarındayım. Isterseniz deneyebilirim

ksk_35.5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Me.... Çi.... adlı arkadaş kampanyada damping yapmış 25tl ye düşürmüş.

rameower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar var olan açıkları bu konuyu açan arkadaş gibileri yüzünden kapandığı için kolay kolay yeni açıklar piyasaya sürülmez.he yeni açıkmi yokmudur vardır elbet benim denemelerimde hız 1 saate filan düşüyor alt yapı iyileştirilmiş.hız kısıtı ile alakası olmayan operatörün kendi uygulamaları na giriş bile kısıta giriyor.yeni açık değil açıklar var ama denemek lazım.mesela ben şans eseri keşfettiğim açık vardı bu yurttdışı paketi değil çoook daha ucuzuydu 2 ay sonra kendiliğinden kapandı.benim açık hiç kimese yoktu piyasada değildi ben bile şansa farkettim yani 2 ay kullandım bu yurt dışı paketinim fişini çektiler benimkide o ay gitti.demekki alt yapı ile alakalı birşey hız kısıtlı paketleri iyi oturtmuşlar eskiden kota dolardı başka paket alırdın mobil veri kapanana kadar hız düşmezdi şimdi çat diye düşüyor.kendim fikir yürütüyorum bakalm aklmda birtane var onu deneyeceğim birdahaki ay olursa iyi olcak.bu açıkları bulanlar bulmulştur ama piyasaya sürmezler diğer açık 2 seneden fazla kullananlar varmış son 5 6 ayında sürdüler piyasaya

Eren47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler beni iyi dinleyin ben Şanlıurfada oturuyorum vodafone sınırsız internet paketi buldum ve öyle fahiş bir fiyata değil 50 tl işlem ücreti istiyorum isteyenlere görüntülü ve sesli olarak kanıt gösterenilirim daha yeni yaptım kullanıyorum haberinizi olsun bugünlerde kullanıcı alımına kapanacak her şehirde oluyor isteyen varsa bana ulaşabilir şanlıurfa içi elden interneti yaparım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şuan için bir şey yok gibi.

Varsa yöntemi olan iletişime geçebilir, ücreti mukabilinde.
Ben yaparım

Ben yaparım

Devletin lisans verdiği bir operatörden yine lisans verdiği başka bir operatöre numara taşıma başvurusu yaptım. Taşıma sonrası vergi almıyorlarsa, numara taşınabilirliğini kaldısınlar ki "vergi konusunda duyarlı vatandaşlar" rahatsız olmasınlar. Ben kimseye benden vergi alma demedim.

Tamam hemen taşıma başvurusunu geri çekiyorum. Telefonumuda faturasıyla birlikte aldığım yere en kısa zamanda teslim edeceğim :) Ben nasıl bir hata yaptım çok özür dilerim
Ben yaparım sana senin bana iyliğin çok dokundu istersen yaparım

Devletin lisans verdiği bir operatörden yine lisans verdiği başka bir operatöre numara taşıma başvurusu yaptım. Taşıma sonrası vergi almıyorlarsa, numara taşınabilirliğini kaldısınlar ki "vergi konusunda duyarlı vatandaşlar" rahatsız olmasınlar. Ben kimseye benden vergi alma demedim.

Tamam hemen taşıma başvurusunu geri çekiyorum. Telefonumuda faturasıyla birlikte aldığım yere en kısa zamanda teslim edeceğim :) Ben nasıl bir hata yaptım çok özür dilerim
Ben yaparım s
ben yaparım

Ben yaparım s
Var mı böyle bi tarife bastıralım parayı. Aylık 100tlye kadar sinirsiz bi paket olsa alacağız. Sizcede bu kadar pahalı ve sınırı olması saçma değil mi
ben yapıyorum sınırsız internet

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...