Turkcell.com.tr den gerçekten nefret ettim

Bu konuyu okuyanlar

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
adamlar siteyi şekil yapacaz derken iyice saçmalamışlar.

hiç bir aradığımı bulamıyorum. inanın belki 10 kere girdim siteye kendime uygun bir tarife bulabilirmiyim diye her seferinde daralarak çıktım siteden.

hiçmi test ettirmezler siteyi yayına geçirmeden iyi yönleri kötü yönlerini ayırmak için :S

gerçekten fiyasko .......:hammer::hammer::hammer::hammer::hammer::hammer::hammer::hammer::hammer::hammer::hammer:

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
al benden de o kadar uygun bır tarıfe bulursam turkcell e geceyım dıyorum her seferınde sitede gecırdıgım vakıt en fazla 2 dk oluyo aradıgım hıc bı seyı bulamıyorum....cok b...tn bı sıte olmus..

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Yukarıdaki bireysele tıklatıp arama kutusuna tarifeler yazıp aratırsanız karşınıza bireysel tarifeler çıkacaktır [MENTION=23272]baaydin[/MENTION]

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
İşte tamda istedikleri bu zaten hiç bir şeyi bulamayacaksınız ki avantajlı bir şey var mı yok mu anlamayacaksınız yani olay şöyle Turkcell bir reklem yapacak ballandıra ballandıra şunu veriyorum bu bedava tarzı reklam yapacak ama dananın kuyruğu detaylarda minik yazılarda kopacak bir hevesle kampanyaya dalan kişide ufo gören masum köylü olacak. Turkcell ve bankalar Adam Nasıl Kazıklanır 'ın dünyada yüzyıllarca başyapıt olarak okunacak kitabını yazıyor dikkatinizi çekerim.

newempat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir de IT şirketi olacaklar . herkeste fiber internet var sanıyorlar siteye girerken bir türlü açılmıyor sayfalar ..

buroodriver

Asistan
Reaksiyon puanı
12
senin açından kötü ama kendi açılarından bu iyi her tıklaman onlar için ayrı bir reklam :D