Türkçe yamaları TOM'dan (TürkçeOyunMerkezi) indirmeyin!

Bu konuyu okuyanlar

MonacoDoom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
D6W6DZ.png

Merhaba arkadaşlar, normalde bu açıklamayı yapmayacaktım ama bu şahıslar kendilerine türkçe çeviri sektörünü ekmek kapısı görmeye devam ettiği için yazma kararı aldım, buramıza kadar tak etti artık.

Daha önceden onlarca kere uyarılmalarına rağmen hala başkalarının yamalarını kendileri gibi paylaşıp, ilgili ekibin logosunu içeriğe koymayıp, linklerini bc.vc tarzı kısaltma sitelerinden 10.000 tıklamaya 5 dolar kazandıracak şekilde kısaltıp, yamaları turbobit premium kazanç sistemiyle upload etmektedirler. Bizler tek kuruş istemeden onlarca saat uğraşıp çıkardığımız yamalar için tek 1 kuruş dahi istemeden sizlere sunarken bu şahıslar, sanki kendilerinin yamasıymış gibi (ki kendisinin bile olsa bu sektör para kazanacağın bir sektör değil) premium upload edip link kısaltıyorlar. Sizden indirirken, bizdense yama çıkartırken para kazanıyorlar ve siz indirmeye devam ettiğiniz sürece bunlara devam edecekler, sizden tek ricam lütfen bu siteden değil 1 yama, giriş bile yapmayın, hit'leri azalınca ve download olmayınca zaten eninde sonunda hatalarının farkına varacaklar.

Ayrıca bizim emeklerimizi kendileri gibi paylaşmalarından ötürü Google'a telif hakkından dolayı şikayette bulunduk, sizde bulunursanız birlikte kuvvet doğar misali Google'dan banlanırlar ve kendilerine başka ekmek kapısı bulmaya çalışırlar. En azından türkçe çeviri sektörü bu pisliklerden kurtulur.

Şikayet etme linki : https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport?hl=tr&pli=1

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

NOT: Konunun amacı site karalamak değil Türkçe Çeviri sektörüne zarar gelmesini önlemektir, bu yüzden lütfen silmeyin/taşımayın.

dogukan1216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş ben TOM da bir çevirmenim.Daha bu zamana kadar hiç dediğin gibi bir olayla karşılaşmadım.Hatta yamalarımızı gizlilik içinde sürdürüyoruz

MonkeyD.Luffy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Emek hırsızlığı her sekterdö var ama yapıp yapmadıkları konusunda bir bilgim yok

dogukan1216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fazla araştırmadan sormadan etmeden konu açıyorsunuz