Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

Bu konuyu okuyanlar

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Merhaba dün akşam Turkcell Superonline tarifem bitti bende Turktelekoma geçtim ancak internetim o kadar yavaş ki anlatamam ve sürekli bağlantı gidip geliyor. Müşteri temsilcisini aradım arıza kaydı bıraktım ama bir iyileştirme olacağını zannetmiyorum. O kadar pişmanım ki turkcelli bıraktığım için anlatamam.Şimdi ben turkcelekomu iptal ettirsem (24 aylık tahaahüt yaptılar 39.99tllik paket) bana ne kadar ceza faturası çıkar bir bilgi verir misiniz ?

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Merhaba dün akşam Turkcell Superonline tarifem bitti bende Turktelekoma geçtim ancak internetim o kadar yavaş ki anlatamam ve sürekli bağlantı gidip geliyor. Müşteri temsilcisini aradım arıza kaydı bıraktım ama bir iyileştirme olacağını zannetmiyorum. O kadar pişmanım ki turkcelli bıraktığım için anlatamam.Şimdi ben turkcelekomu iptal ettirsem (24 aylık tahaahüt yaptılar 39.99tllik paket) bana ne kadar ceza faturası çıkar bir bilgi verir misiniz ?

Hocam 4 mbps hızında internet paketini almışsınız mevcut en yüksek hızınız 4 mbps 40gb akn sonrası 1 mbps herhangi bir arıza değilde hızlıdan yavaşa olunca farkı çok olmuş iptalde kurulum bağlantı ücreti modem aldıysanız o indirimsiz yansır toplam ücreti müşteri hizmetlerinden öğrenebilir siniz.

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Hocam turk telekom galiba simdi 2.cihaz almak icin farkli bi secenek sunmus.benim 1 adet hattim ve 1 adet cihaz taahutum var.2.yi nasil alabilirim ?

2. Cihaz değilde belli limit var limitiniz yolsa alma halkınız olmaz hocam arada sordurunuz

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Hocam 4 mbps hızında internet paketini almışsınız mevcut en yüksek hızınız 4 mbps 40gb akn sonrası 1 mbps herhangi bir arıza değilde hızlıdan yavaşa olunca farkı çok olmuş iptalde kurulum bağlantı ücreti modem aldıysanız o indirimsiz yansır toplam ücreti müşteri hizmetlerinden öğrenebilir siniz.
Tam olarak anlamadım iptal için sadece benden modem ücreti mi alırlar? Bir diğer soru ise sınırsız AKNsız bir paket söyleyebilir misin? Paketler hakkında bana bir bilgi verirsen sevinirim

makteamtr

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
sorunlar LANET TELEKOM
TTELEKOM çekmiyorrrrr!!!
4.5 G den verim alamıyorum. 3G daha hızlı nedense
her hafta salla kazan diye bişe yapmışlar 3 aydır ihtiyaç olmadığı halde DK çıkıor. alın bu dk ları.......neyse
ara sıra benim numarayı biri arayınca başkasına yönlendiriyor. ÇOK ÖNEMLİ hatlar nasıl birbirine karışabilir. imkansızı başardık sanırım. Telekom sağolsun :( başkasıyla ortak numara kullanıyoruz
aylık fatura hiç aşmadığım halde fazla geliyor + müşteri hizmetleri de Maşallah(!) bahane hazır. Bir yolunu bulup beni haksız çıkarıyor. Hala mahkeme devam ediyor.
Şuan kontratımın bitmesini elle çekiyorum.
TURKCELL PAHALI AMA HİZMET VERİYOR. BUNLAR GİBİ ADAM DOLANDIRMIYORLAR.

⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Tam olarak anlamadım iptal için sadece benden modem ücreti mi alırlar? Bir diğer soru ise sınırsız AKNsız bir paket söyleyebilir misin? Paketler hakkında bana bir bilgi verirsen sevinirim
Hocam müşteri hizmetlerinden 8mbps veya 25mbps paketlere geçiş yapmak istiyorum diyince yardımcı olacaklar

bilisimler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Türk Telekom data hattı 50 GB 45 tl ödüyorlar acaba hangi data hattı?

Bu data hattını alıp cep telefonuma takıp kullanabilirmiyim?

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Turk telekom neden hep faturalı paketler var

Bi sürü faturasız paket var emin misin?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Türk Telekom data hattı 50 GB 45 tl ödüyorlar acaba hangi data hattı?

Bu data hattını alıp cep telefonuma takıp kullanabilirmiyim?

Modem hattını cep telefonunda kullanabilirsin ancak ses iletişimine kapalı diye biliyorum.

sorunlar LANET TELEKOM
TTELEKOM çekmiyorrrrr!!!
4.5 G den verim alamıyorum. 3G daha hızlı nedense
her hafta salla kazan diye bişe yapmışlar 3 aydır ihtiyaç olmadığı halde DK çıkıor. alın bu dk ları.......neyse
ara sıra benim numarayı biri arayınca başkasına yönlendiriyor. ÇOK ÖNEMLİ hatlar nasıl birbirine karışabilir. imkansızı başardık sanırım. Telekom sağolsun :( başkasıyla ortak numara kullanıyoruz
aylık fatura hiç aşmadığım halde fazla geliyor + müşteri hizmetleri de Maşallah(!) bahane hazır. Bir yolunu bulup beni haksız çıkarıyor. Hala mahkeme devam ediyor.
Şuan kontratımın bitmesini elle çekiyorum.
TURKCELL PAHALI AMA HİZMET VERİYOR. BUNLAR GİBİ ADAM DOLANDIRMIYORLAR.

⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁

Ben 47tl artı telsiz vergisi ödüyorum fazla gelmiyor neden fazla gelsin ki? Ekstra bir şeyler kullanıp faturam yükseliyorsa adamlar neden dolandırıcı olsun.

Son düzenleme:

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Bi sürü faturasız paket var emin misin?

Modem hattını cep telefonunda kullanabilirsin ancak ses iletişimine kapalı diye biliyorum.

Ben 47tl artı telsiz vergisi ödüyorum fazla gelmiyor neden fazla gelsin ki? Ekstra bir şeyler kullanıp faturam yükseliyorsa adamlar neden dolandırıcı olsun.
Az var

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Ben öğrenciyim 18 yaşını geçtim Bi hak almayı düşünüyorum tahmini kaç günde çıkar İnterneti bol ama en ögrenci işi paketiniz ne kadar

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Ben öğrenciyim 18 yaşını geçtim Bi hak almayı düşünüyorum tahmini kaç günde çıkar İnterneti bol ama en ögrenci işi paketiniz ne kadar

Yeni hat hemen çıkar yeni hat alıncaya 750dk 750sms 8gb hediyesi var paket olarakta 750dk 5000sms var 8gb internet 5 normal 3 GB sosyal medya için 28 tl hacım

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
tırt telekom pişmanlıktır adamlar 4mbps bile veremezken...

bakkal77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Mesela limit neye gore belirleniyor.kkb puanimi ? Bugune kadarki faturalari sorunsuz odedim.

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Arkadaş turk telekom fatura bozmak istiyor 250 gün var mış nekadar ceza gelir

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Arkadaş turk telekom fatura bozmak istiyor 250 gün var mış nekadar ceza gelir

Mobil ise herhangi bir cihaz falan yoksa yararlandığı ay kadar indirim alır örneğin 50tl lik paket taahhütlü 20tl ise aylık 30tl indirim aldığı anlamına gelir iki ayın sonunda bozduğunda 60tl cezası olur.

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Mobil ise herhangi bir cihaz falan yoksa yararlandığı ay kadar indirim alır örneğin 50tl lik paket taahhütlü 20tl ise aylık 30tl indirim aldığı anlamına gelir iki ayın sonunda bozduğunda 60tl cezası olur.
10 tl indirimi oluyor muş

bakkal77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Geçen sene 24 ay taksitki iphone x almistim hala ödüyorum 2.cihaz olarak telefon alabiluyormuyum aynı hat üzerine ? Yoksa baska hatta mi alabililiyorum net bilgi verirmisiniz

bakkal77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Cihaz tanimli hattim var 1 ay odeyemicem 2.fatura geldiginde odeyebilicem ancak.hat kisitlamasi yada baska bir sikinti olurmu

Murat97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamünaleyküm,

Türk Telekom faturasız hattım var, uzun zamandır da kullanıyorum, İki üç aydır telefon çekmiyor evde internet (4,5G) kullanamıyorum, Beni arayanda arada ulaşamıyor, bende çoğu kez birini ararken ya düşecek diye uzunca bir süre bekliyorum ya da çekmediğinden düşmüyor (Telefonda sim kartı yok gibi) Bölge Ankara başkentte bu durumu yaşıyorum. Bu durumu bu bölgede benim gibi çok kişi yaşıyor, müşteri temsilçiler le irtibata geçtim, ne geri dönüş, ne de ilgilenme... Başka bu durumda ne yapabilirim?

İyi Günler, Kolay gelsin.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Selamünaleyküm,

Türk Telekom faturasız hattım var, uzun zamandır da kullanıyorum, İki üç aydır telefon çekmiyor evde internet (4,5G) kullanamıyorum, Beni arayanda arada ulaşamıyor, bende çoğu kez birini ararken ya düşecek diye uzunca bir süre bekliyorum ya da çekmediğinden düşmüyor (Telefonda sim kartı yok gibi) Bölge Ankara başkentte bu durumu yaşıyorum. Bu durumu bu bölgede benim gibi çok kişi yaşıyor, müşteri temsilçiler le irtibata geçtim, ne geri dönüş, ne de ilgilenme... Başka bu durumda ne yapabilirim?

Kardeş telefonuna kayıt numaran geldi mi? geldiyse mhz ara sonucunu sor 2 aydır bu sorun oluştuysa ya hizmet aldığın baz istasyonu devre dışı kaldı(mahkeme, belediye, kira sözleşmesi gibi nedenler) ya da yeni bir bina yapılanmasından dolayı aldığın sinyal seviyesi düştü.

Persona Non GRATA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
68486

Muid interneti tam olarak ne oluyor

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Selamünaleyküm,

Bende ankarada kalıyorum cogu yerde evde dışarda çekiyor

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41