Türk Telekoma Geçilir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

Emre 1905

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar merhaba ben şu an turknet taahhütsüz 16 mbps aknsiz internet kullanıyorum 59 lira ödüyorum daha geçeli 1 ay olmadı hızı hayal ettiğim gibi olmadı bize sağladıkları hız sitelerinde 10 mbps yazıyor. Yine nadir donmalarla video film izleyebiliyorum telefonda speed testte de 6 mbps gösteriyor. Biraz önce Türk Telekom aradı ve altyapımızın 24 mbps vdsl hipernet sağladığını söyledi 24 mbps internet 100 gb akn 56 lira dediler. Kota dolunca da hız 16 ya düşecekmiş. Sizce nasıl bana çok makul geldi. Bundan önce superonline kullanıyordum ama o da yetmedi hızı falan çok ağır kaldı fiber altyapımız yok olsaydı direk türk telekoma geçecektim ama vdsl hipernet türk telekoma özelmiş ve bize de sağlayabileceklerini söylediler. Sizce ne yapmalıyım turknette kalayım mı yoksa direk geçiş yapayım mı?
Söylemediler ama büyük ihtimalle 24 ay da taahhütlü

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Hayır geçme turknet var, superonline var.

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Turkcell Superonline Fiber altyapınız var ise ona geçmenizi öneririm, TurkTelekom’un ADSL’i dışında geçilmez yani o da mecburiyetten.

tekaut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kabo net imkanınız varsa kesinlikle tercih edebilirsiniz.Ne taahhüt ediyorsa o.25 mbs diyorlarsa en düşük 24 alabilirsiniz.Bir sorun olursada problem sizde falan demeyip çok kısa zamanda (bazen dakikalar içinde) gelip sorununuzu çözmeye çalışıyorlar.

Emre 1905

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Turkcell Superonline Fiber altyapınız var ise ona geçmenizi öneririm, TurkTelekom’un ADSL’i dışında geçilmez yani o da mecburiyetten.
Superonline adsl desteği var sadece onu da kullandım akn dolunca çok yavaşlıyor. Yani geçilmez diyosun ttnete

Arcath

Asistan
Reaksiyon puanı
60
ttnet, sözleşmede yazan maddeyi bile kendi lehine değiştirmeye çalışan bir firma.
Ücretsiz verilen modem 200 tl değerinde diyordu, iptal işlemi başlattım modem bedeli 150 tl iade yazdılar. 50 tl ordan kazık atmaya kalktılar. Müşteri temsilcileri ile konuştuk, ses kayıtlarını dinlediler, sözleşmeyi kontrol ettiler ancak geri adım atmadılar. 50 lira için mahkemeye git diyorlar.
Sözleşmeyi imzaladıktan iki gün sonra iptal etmeye kalktım, cayma bedeli olarak 270 tl çıkartıldı. O gün iptal edemedim haliyle.

İnternet bazı haftalar kesiliyor ve günlerce ttnet i arayarak dert anlatıyoruz, hizmet istiyoruz. Umurlarında olmuyor. Çok hafta biliyorum ki işimi yapabilmek için cepten internet aldım ve pc lere paylaştım, ttnet i arayabilmek için ilave konuşma paketleri aldım.

Aylardır tutsak gibi sözleşme sonunu bekliyorum. Yakında ttnet 'ten kurtulacağım inşallah.

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Superonline adsl desteği var sadece onu da kullandım akn dolunca çok yavaşlıyor. Yani geçilmez diyosun ttnete

Evet geçilmez, biliyorum Superonline’nın da ADSL desteği var fakat internet alt yapısı ADSL tarafında TurkTelekom’un alt yapısını kullanıyor. Fiber konusunda kendim de kullandığımdan dolayı çokta memnunum, Superonline öneriyorum. TurkTelekom’un da hizmeti vs. Ev interneti kısmında çok kötü. Fakat diğer firmaları kullanmadığım için bir şey diyemeyecem kullanan arkadaşlar var ise memnunlarsa o tarafa da yönelebilirsin.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
turknetin ölüsü bile tt dan daha az kazıktır. sakın tt 'ye geçme derim ben. olmadık yerden sorun çıkarırlar başına...

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Altyapı sahibi türk telekom burada boş yorum yapanlara aldırış etme.