Türk Telekom yeni tarifem ne olacak ?

Bu konuyu okuyanlar

S3NveBEN

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar herkeze iyi forumlar... Türk Telekom müşterisiyim '' Hepsi dahil '' paketini kullanıyorum 24 mbps hız'ı var. Yeni AKN'siz tarifelerde tarifem ne gibi evrime ugruyacak int hızım düşecekmi.. bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Ayrıca Türk Telekom firmasının yeni tarifele ve fiyatlarını hiç benimsemediği söylemek isterim.

#Turkcell Yakın gibi...

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Türk Telekom "Mevcut müşterilerimiz 1 Ocak’tan itibaren mevcut paketlerinin hızında ve ek hiçbir ücret ödemeden limitsiz internetten faydalanabilecek." diyor. Taahhütünüz bitene kadar paketinizi aynı hızda üstelik AKN olmadan kullanabileceksiniz. Taahhüt bitince uzatma şansımız maalesef bulunmuyor. (Uzat deseler de uzatacağımı zannetmiyorum fahiş fiyatlara geçilmiş. TurkNet için geri sayım yapmaktayım.)

S3NveBEN

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Türk Telekom "Mevcut müşterilerimiz 1 Ocak’tan itibaren mevcut paketlerinin hızında ve ek hiçbir ücret ödemeden limitsiz internetten faydalanabilecek." diyor. Taahhütünüz bitene kadar paketinizi aynı hızda üstelik AKN olmadan kullanabileceksiniz. Taahhüt bitince uzatma şansımız maalesef bulunmuyor. (Uzat deseler de uzatacağımı zannetmiyorum fahiş fiyatlara geçilmiş. TurkNet için geri sayım yapmaktayım.)

Çok teşekkür ederim :)

metin nerkis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Türk net için referans numaramı kullanabilirsiniz.Türknet Arkadaşını Getir Kampanyası