Türk Telekom Vaat Ettikleri Hızı Veremiyor

Bu konuyu okuyanlar

splintles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben uzun süredir Türk Telekom kullanıyorum paketim telefonsuz 16 mbps fakat ben 2 senedir 8 mbps kullanabiliyorum. 2 sene önce taahhüt imzalamadan önce konuştum ekip gönderelim baksınlar dediler 2-3 gün sonra hızım 13-14'lere çıktı fakat tabi ki bir süre sonra tekrar 8 küsür olmaya başladı şuanda hala aynı.

Sözleşmenin bitmesine 2 hafta kaldı. Vodafone ve Turkcell'e gittim konuştum fakat yaşadığım yer küçük bir yer yani çalışanlar bile çok bilgili değil daha kendileri bilmediği şeyleri satmaya çalışıyorlar.

Yaşadığım yerde Vodafone'un sitesinden baktığımda verebilecekleri hız 42 mbps gözüküyor konuştum onlarda öyle söyledi ben sistemde görebiliyorsam sinyal gidiyodur, 42 mbps çeker dediler. Fakat aklımda soru işaretleri var emin olamıyorum Türk Telekom'la aynı altyapıyı kullanmıyorlar mı? O zaman neden bu hızı Türk Telekom veremiyor?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Veremiyor değil hocam "VERMİYOR" :D

tt ve vodafone pişmanlıktır. türk.net veya turkcell ile görüşün ama telefon ile merkez elemanlar aracılığı ile... paranızla rezil olmaya devam diyorsanız tt veya vodafone sizi çileden çıkarmaya her zaman hazır olacaklardır.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Veremiyor değil hocam "VERMİYOR" :D

tt ve vodafone pişmanlıktır. türk.net veya turkcell ile görüşün ama telefon ile merkez elemanlar aracılığı ile... paranızla rezil olmaya devam diyorsanız tt veya vodafone sizi çileden çıkarmaya her zaman hazır olacaklardır.
internetim aslında 4mbps ama 0.3 veriyorlar şimdi forum un kurallarında küfür etmek yasak olmasaydı...

---- Mesajlar birleştirildi ----

ve pingim 800-900 jitter sonsuz zaten :D

Ekli dosyayı görüntüle 45406

tek kelime REZZİLLİK

bağlantıyı açabildiniz mi acaba merak ettim

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
hata.png

hata ile karşılaştık :)

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
:D biliyodum ben öyle olcağını ee işte site mantığı yükleniyor fakat sonuç...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
aynen, geliştirilmesi gerek... Bu sorun ayrıca bildiğim kadarı ile uzun süredir var ama çözüme hala kavuşturulmamış. :)

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
direk söyliyeyim türktelekomda

-download/upload
+ping/jitter

Son mesajlar