Türk Telekom Taksitlendirme Sistemi

Bu konuyu okuyanlar

hyperofficial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben bu yaz türk telekomdan yeni bir telefon alacağım ama aklıma takılan bir şey var bu ön ödeme diye bir sistem var belirli bir miktar verince aylık taksit azalıyor benim sorum biz telefonu aldıktan sonra ödeme yapsak aylık taksidi azalırmı azalırsa nasıl bir işlem yapınca azalır? yardımcı olursanız sevinirim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Türk Telekom'a kendinizi 2 yıl bel bağlayacağınıza, bir bankadan kredi çekin yada anlaşmalı olarak Vatan Bilgisayar yada farklı bir benzeri mağazadan almanızı tercih ederim.

İleride Türk Telekom'dan çıkmak istediğinizde çıkmayacaksınız. Tabii ki bu tamamen size bağlı bir durum.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Türk Telekomdan iPhone 8 Plus aldım, 500TL ön ödeme istediler + taksit yaptılar.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Merhabalar ben bu yaz türk telekomdan yeni bir telefon alacağım ama aklıma takılan bir şey var bu ön ödeme diye bir sistem var belirli bir miktar verince aylık taksit azalıyor benim sorum biz telefonu aldıktan sonra ödeme yapsak aylık taksidi azalırmı azalırsa nasıl bir işlem yapınca azalır? yardımcı olursanız sevinirim.

Cihaz sözleşmesi imzalandıktan sonra taksit azalması gibi bir durum yok öncesinde nakit vereceğin para sisteme girilir ve buna göre 12 veya 24 ay yansıyacak bedel belli olur.
Türk Telekom'a kendinizi 2 yıl bel bağlayacağınıza, bir bankadan kredi çekin yada anlaşmalı olarak Vatan Bilgisayar yada farklı bir benzeri mağazadan almanızı tercih ederim.

İleride Türk Telekom'dan çıkmak istediğinizde çıkmayacaksınız. Tabii ki bu tamamen size bağlı bir durum.

Çıkar neden çıkmasın çıkarsa son faturaya toplu cihaz bedeli yansır isterse o bedeli de taksite böler o şekilde öder.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Zorunlu kalmadıkça operatörden cihaz almayın.