Türk Telekom Ping Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

KaelThass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türk Telekomla alakalı ping sorunu yaşamaktayım müşterini hizmetlerini aradığımda hızınız yüksek arıza kaydı yapmışlardı hız sorununuz var diye sorun giderildi diye söylendi ama sorunum giderilmedi hala ping sorunum var oynadığım league of legends oyununda destek ekibine yardım istedim sorunumun internet sağlayıcısıyla ilgili olduğunu söylediler ama sorunumu çözemediler işte yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim. Eskiden ping değerlerim sabitti şimdi değişken oyunda base de bile ping yükseliyor 100 140 falan ve kötü etkiliyor ethernet kablosuyla bağlanıyorum wifi sürücüsünü devre dışı bıraktım altyapıyla ilgili bir sorun var herhalde ama nasıl düzelecek bilmiyorum.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
türktelekomun kendisi zaten en büyük sorun :D Sorunu kökten çözmek gerekir, zaman kaybetmeden tt den paçayı kurtarmak gerek.

KaelThass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eskiden hiç bir sorunum yoktu çok memnundum ama nolduysa artık :( telefon hattında ki kablo da sorun olabilir mi ki acaba

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Eskiden hiç bir sorunum yoktu çok memnundum ama nolduysa artık :( telefon hattında ki kablo da sorun olabilir mi ki acaba
Sorun önceden dediğim gibi türktelekomun kendisidir :D Onların satış ve reklam politikası-stratejisi milleti kazıklamak üzerine kitap yazmak şeklindedir. Önceleri biraz tattırırlar belki ama sonra olmadık yerlerden vururlar, kazık atarlar...

KaelThass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haklısın bana port değişimi yapılması gerektiği söylendi oyuna ticket attığımda ki orda ki görevli ama yardımcı olmuyor işte müşteri hizmetleri