Turk net bağlantı rezaleti 2019

Bu konuyu okuyanlar

Emirhan7106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
15.06.2019 Tarihinde Türknete geçiş sağladım.İnternetimi sadece 1 gün kullandıktan Sonra internetim koptu.Ve 2 gündür internet kopuk. Resimde de göreceğiniz üzere dsl ve internet ışığı yapmamaktadır.Acaba modem kaynaklı bir arıza mıdır?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Diğerlerine göre biraz daha ucuz diye tercih ediliyor problem olmadan kullanan çok ama bir problem olduğu zaman günlerce bekleyenler var müşteri hizmetlerine ulaşmak ayrı bir sorun..

Emirhan7106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Diğerlerine göre biraz daha ucuz diye tercih ediliyor problem olmadan kullanan çok ama bir problem olduğu zaman günlerce bekleyenler var müşteri hizmetlerine ulaşmak ayrı bir sorun..
Hocam peki
Destek kaydı oluşturun
oluşturdum dönüş yapıyorlar ama durum değişmiyor.Aynı cevap saha ekipleriyle irtivattayız deniliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam acaba türk telekomun vdsl altyapısı nasıl acaba?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Süperonline ttnet gibi firmalar bir sorun olduğunda hemen çözüm odaklılar ben süperonline kullanıcısıyım uzun süreli internet kesintisi yaşamadım bir sorun olduğunda aynı gün içinde ekip yönlendirip sorunu çözüyorlar en azında geçiştirmiyorlar büyük bir sorun varsa bile şu zamana kadar internet olmayacak diye belirtiyorlar..

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
büyük bir sorun varsa bile şu zamana kadar internet olmayacak diye belirtiyorlar

Türknet de email yolu ile bu durumu önceden haber veriyor.

İnternetimi sadece 1 gün kullandıktan Sonra internetim koptu

Telefonu denedin mi çalışıyor mu? Çalışmıyorsa TT ekibi yanlışlıkla senin kabloyu çıkarmış olabilir. Çalışıyorsa ve internet yoksa bunun çeşitli nedenleri olabilir. Modeme reset atmayı denedin mi?