Türk Geliştiriciler

Bu konuyu okuyanlar

Brynquadel

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Merhabalar, projemizi tanıtmak istiyorum.

Planlanma ve yapım süreci beraber yönetiliyor. Amacımız, teknoloji ve yazılıma ilgi duyan kişilerin ihtiyaç ve sorunlarını gidermek, bilgi edinmelerini sağlamak, yeni başlayan/proje geliştiren kişilere destek sağlamaktır. Türk yazılım ve teknoloji sektörüne destek sağlamayı, bilgi kaynağını artırmayı, gelişmiş teknolojileri öğrenmeyi ve öğretmeyi hedeflemekteyiz.

Bir süre önce 80+ kişilik WhatsApp grubumuz vardı. Lakin odağımızı kaybetmemek için grubu askıya aldık, yani geçici olarak kapattık.
Yakın zamanda projelerimizi gerçekleştirmeye çalışacağımızdan bu kişilere en iyi desteği vermek istiyoruz.
Önemli gelişmelerden haberdar olmak isterseniz, site üzerinden abone olabilirsiniz.

Ekibimizin mevcudu 3+4 kişi. 3 kişi aktif olarak çalışıyor diyebiliriz, zaman zaman görüştüğümüz kişiler de oluyor.
Bu projeye, bir yatırım veya koşul için başlamadık, tamamen gönüllü projedir.

Web sayfası: turkgelistiriciler.com
İletişim için: Mail atın
Gelişmelerden haberdar olun

Konu için izin alınmıştır.

Son düzenleyen moderatör:

Emre Gökgedik

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Türkiye'de bulunan tüm geliştiricilerin bir araya gelip, birbirleriyle farklı konularda yardımlaşacak bir platform benim de bir hayalim. :) Umarım projeden başarılı sonuçlar elde edebilirsin.

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Ekli dosyayı görüntüle 44541

Merhaba, gönüllü projemizi tanıtmak istiyorum.

Bir süredir gerçekleştirmeye çalıştığımız projemiz, daha çok yerli kaynaklara yönelik çalışmaları hedeflemektedir.
Şu anda bir zamandır var olan What's App grubumuz halen devam etmektedir.
Yakın zamanda projelerimizi gerçekleştirmeye çalışacağımızdan ekip başvurularını da açmış bulunmaktayız.

Resmi Web sayfası: turkgelistiriciler.com
WP Grup Başvurusu: Yazılım ve Teknoloji What's App Topluluğu
Ekip Başvurusu: Türk Geliştiriciler - Ekip Başvurusu

Konu için izin alınmıştır.

Proje hala devam ediyor mu? WhatsApp grubu yerine IRC tarzı sohbet odaları olabilir.

Reaksiyon puanı
5,172
Daha telegram dan haberi olmayanların bu hayali gerçekleştirmesi baya zor... Bu devirde geliştirici telegramda...

Brynquadel

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Ekibe nasıl başvurabiliriz? Ayrıca şuan projede kaç kişi var?
Ekipte 3+4 kişi kadar var. 3 aktif, 4 gönüllü uzaktan destek verebilecek kişiler. Başvurular kapandı ancak [email protected] mesaj atarsan, değerlendirme yaparız.

Daha telegram dan haberi olmayanların bu hayali gerçekleştirmesi baya zor... Bu devirde geliştirici telegramda...
Bunu daha önceki zamanlarda konuştuk. WhatsApp grubu olduğu için gerek olmadığı yönünde karar vermiştik.
Şuan web projesi için hazırlık yapıyoruz. O kişilere de bilgi vereceğiz.

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Ekipte 3+4 kişi kadar var. 3 aktif, 4 gönüllü uzaktan destek verebilecek kişiler. Başvurular kapandı ancak [email protected] mesaj atarsan, değerlendirme yaparız.

Bunu daha önceki zamanlarda konuştuk. WhatsApp grubu olduğu için gerek olmadığı yönünde karar vermiştik.
Şuan web projesi için hazırlık yapıyoruz. O kişilere de bilgi vereceğiz.

@Administraktör sayesinde Telegramı kullanmaya başladım :) WhatsApp dan daha kullanışlı ve hoş gözüküyor. Kendilerine de e posta attım eğer kabul ederlerse Türkçe çeviri yapmak istiyorum.

@Strkey en kısa sürede iletişime geçeceğim.