Turbobit'i asla önermem

Bu konuyu okuyanlar

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Günlük 35 gb , aylık ise de 350-400 gb civarı sanırım kotaları.
Hiç aşabilmek nasip olmadı.. :)

Ayrıca Turbobitle ilgili forumumuzda söyle bir konu da var belki arkadaşların işini çözme de yardımcı olacaktır.

http://forum.shiftdelete.net/konu-d...rum-direk-indirme-linki-olarak-verecegim.html

Hocam, o premiuma çevirme olayları bir şekilde hep patlıyor..
Ayrıca aşmak nasip olmadıysa demek işinizi fazla fazla görüyordur.. O zaman bize laf düşmez..
Güle güle kullan abicim..

Ama yine de sen ol abicim.. Çalınan premium hesaplar yüzünden Turbobit bu konularda çok hassas olabiliyor.

Antibiotic

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Valla ben sürekli olarak kullanıyorum siteyi firefox'a eklentimi kurdum ne reklam var nede başka birşey. Birde premium üyelik aldım son hızda hiç bekleme yapmadan indirebiliyorum. Peşinden 2. indirmeyi başlarkende bekleme yapmıyorum. Kolay gelsin. :)

MeTe21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla ben sürekli olarak kullanıyorum siteyi firefox'a eklentimi kurdum ne reklam var nede başka birşey. Birde premium üyelik aldım son hızda hiç bekleme yapmadan indirebiliyorum. Peşinden 2. indirmeyi başlarkende bekleme yapmıyorum. Kolay gelsin. :)
Herkes aynı şekilde düşünmeyebilir :)

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Turbobit lazım olduğu zaman iste ben şifremi veririm sana, kullanırsın.

tamam teşekkürler.zaten ayda bir lazım oluyor.senin hesap kapatılmaz mı başka ip lerden girildimi.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Turbobit lazım olduğu zaman iste ben şifremi veririm sana, kullanırsın.

tamam teşekkürler.zaten ayda bir lazım oluyor.senin hesap kapatılmaz mı başka ip lerden girildimi.

dovmee

Asistan
Reaksiyon puanı
2
turbobite katılmıyorum ama letitbit tam bi baş ağrısı

seydia

Asistan
Reaksiyon puanı
0
turbobit in en önemli eksiği premium üyeliğin bile olsa linkleri sayfadan 2.kez düzeltirmen.

polat1986

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hem beles indiriyorsun premium olmadan hemde dandik biseye yaramaz diyorsun araba benzinsiz calisirmi benzini koycaksinki yuruycek:D ayrica kac senedir turbobit den indir.e yaparim hic bana acik sacik reklamlar gelmedi bilgisayarinda virus vardir belki yoksa adult reklam yapan bi sote degil bem alldebrid kullanihom mis gibi hem ucuz hemdd birden fazla indorme sitesi i destekliyor gerci parali yanasmazsin simdi bunada

seydia

Asistan
Reaksiyon puanı
0
polat1986 aynen katılıyorum

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
bende istiyom [MENTION=63117]friendly[/MENTION] abi :mrgreen:

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
trdebrid.net'den çevirtip çevirtip indiriyorum problem yok :D

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Artık kafama takmıyorum. Bir tane form sitesi buldum, üye olduğun zaman, anında tüm linkleri ücretsiz çeviriyorlar. Öyle bir site ki tüm antivirüs yazılımlarının son sürüm serial, crack ve diğer tüm paralı uygulamaların serialleri mevcut. :mrgreen:

dogukans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yahu beyler turboya para vereceğinize gidin generator sitelere mesela turkleech

Kingcocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunlar parayla Premium satıyorlar en ucuzu 7.90TL vergi ödüyormu? Ödemiyorlarsa bir zahmet dava edinde kapatılsın. Türkiye rahatlar :D