Tuncay Şanlı, 9 aylık hamile sevgilisi Melis Sayım'ı Seyhan Şaşko ile aldattı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Katılım
13 Mar 2018
Mesajlar
1,826
Beğeniler
266
Puanları
83
Konum
istanbul
#1
Tuncay Şanlı 2016 yılından bu yana Melis Sayım ile aşk yaşıyordu. Ancak eski futbolcu, dün spor spikeri Seyhan Şaşko ile ele ele görüntülenerek hamile sevgilisine ihanet etti. Şaşko ile el ele görüntülenen eski futbolcu Tuncay Şanlı'nın butik işleten sevgilisi Melis Sayım'ın 9 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Doğuma 4 gün kala Melis Sayım ihanetle sarsıldı. Bir magazin programına bağlanan Melis Sayım konuyla alakalı açıklama yaptı.
0x0-tuncay-sanli-9-aylik-hamile-sevgilisi-melis-sayimi-seyhan-sasko-ile-aldatti-1527768623110.png

Eski futbolcu Tuncay Şanlı önceki gün spor spikeri Seyhan Şaşko ile görüntülendi. Bu fotoğrafların basına yansımasının ardından 'ihanet' iddiaları da gün yüzüne çıktı.
Çünkü Tuncay Şanlı, 2016 yılından bu yana Melis Sayım ile aşk yaşıyordu ve Sayım, 9 aylık hamile!
0x0-tuncay-sanli-9-aylik-hamile-sevgilisi-melis-sayimi-seyhan-sasko-ile-aldatti-1527768451792.jpg
Olayın basına yansımasının ardından Melis Sayım 'Duymayan Kalmasın' adlı magazin programına telefonla bağlandı. 4 gün sonra doğum yapacağını söyleyen Melis Sayım ''Tuncay'a Seyhan Şaşko'yu sorduğumda sadece iş arkadaşım, ispatlarım demişti'' dedi.

Hatırlanacağı gibi Tuncay Şanlı, dört ay önce Çubuklu Taç Restoran'da aynı kanalda birlikte çalıştığı spor spikeri Seyhan Şaşko'yla görüntülenmişti. Mum ışığında yemek yiyen ikilinin keyfi patlayan flaşlarla kaçmıştı.

Dışarı çıkıp muhabirlere açıklama yapan Tuncay Şanlı, Seyhan Şaşko ile aralarında aşk olmadığını söylemişti. Tuncay Şanlı, ''Hanımefendi kanaldan arkadaşım olur. Sadece yemeğe çıktık. Onu çekmeyin, beni tek çekin.'' ifadelerini kullanmıştı.
0x0-tuncay-sanli-9-aylik-hamile-sevgilisi-melis-sayimi-seyhan-sasko-ile-aldatti-1527768459181.jpg
Tuncay Şanlı'nın ihanetiyle sarsılan Melis Sayım, Duymayan Kalmasın'a telefonla bağlandı:

Beraber olmadığımız için beni ilgilendirmiyor. Evlilikle alakalı bir şeyim de yok. Tuncay'ı zan altında bırakmam istemem. Seyhan Şaşko ile konuşmadım. Sadece sabah fotoğrafları görünce teşekkür mesajı attım. 'Doğuma 4 gün kala bana bunu yaşattığınız için teşekkür ederim' dedim. Şuan tek düşündüğüm oğlum. Zaten Tuncay ile görüşmüyorduk. Ailesiyle aram çok iyi. Bu süreçte beni hiç yalnız bırakmadılar. Gerçekten çok iyi insanlar.

İlk duyumları alıp Tuncay'a sorduğumda 'kesinlikle böyle bir şey yok, Seyhan sadece iş arkadaşım. İstediğin gibi ispatlarım' dedi. Çok güzel bir şekilde ispatladı zaten.

Tuncay daha önce doğuma geleceğini söylemişti. Onun da çocuğu. Gelmek isterse tabii ki gelecektir. Çocuğun adını 'Ömer' koyacağım. Fikrimi Tuncay'a da söyledim. 'İstediğini koyabilirsin' demişti…

Kaynak:Sabah
 
Üst
stat counter