TTnet'ten D smart'a

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

VruSsame

Üyecik
D smart'ın (Smile Adsl) yeni kampanyası 62 TL'ye 8mbps sınırsız internet+D smart HD uydu alıcısı+Maxi paket....
TTnet'e sadece 8mbps sınırsız internet için 59 TL veriyorduk.
TTnet ile olan sözleşmemiz bitti sizce D smart a geçmeli miyim?Bazı arkadaşlar yavaş sürekli kopuyor falan diyorlar bu doğru mu?Kullananlar yorum yazarsa sevinirim.

GemaR

Üyecik
Tavsiyem geçme bana kampanyalı bişi verdiler 10 aylık bakın dedim özellikle bi dezavantajı benden gideri var mı dedim yok dediler ben kapatmaya kalkınca aldılarda aldılar...
TTnet veya süperonline kaşınmaya gerek yok bunu anladım.

thepolice2

Doçent
Superonline a geç derim. Turkcell çok ciddi çalışmalar yapıyor. İnşallah sonunda şöyle güzel bir hizmet alabileceğiz.

DemonQ

Üyecik
Dsmart interneti kullanmadım ama Dsmart'ı tavsiye ederim. Kutu,hd kanallar ve daha birçok içerik + bir de sınırsız internet daha ne istiyorsun...

administrator

Asistan
bağlantı kopması olacağını zannedmiyorum çünkü zaten çoğu sunucu ttnet'in alt yapısını kullanarak hizmet veriyorlar.

NT1

Doçent
smıle adsl kullanıyorum hıc kopma yasamadım bende ttnet ten gecmıstım

Furp

Üyecik
bağlantı kopması olacağını zannedmiyorum çünkü zaten çoğu sunucu ttnet'in alt yapısını kullanarak hizmet veriyorlar.
önce bir yanlışı düzeltmek isterim.
Smile Adsl(D-SmartNet) yada TTNET'ten farklı diğer sistemler ttnetin alt yapısını kullanmıyor!. Kullandıkları alt yapı Türkiye'de ki telefon hattı alt yapısıdır. TTNet devletin bir şirketiyken oluşturulduğu için bu hatlar TTNetin sanılıyor ama öyle değil.

Senin soruna gelirsek ben 4,5-5 Yıldır D-SmartNet(Eski Adıyla Smile Adsl) kullanıyorum. Şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım.
Ne zaman Call Center'larını arasam muhattap buldum. En uzun süren destek talebim 30 Dakika sürdü.
Ha bunun yaşadığım il ve merkez ilçelerden birinde olmamında büyük bir katkısı yok değil.
Ama bence TTNet'in altında ezilmenden ise D-SmartNet geç derim.Ha ayrıca fiber internet varsa hiç durma yapış ona Süperonline çok iyi hizmet veriyor Turkcell'e birleştikten sonra.

trpr

Üyecik
Ben de o şekilde geçtim. Tavsiye ederim özellikle HD kanallar harika.

stat counter