TTNET - Veri İşleme İzni

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
zqc7U0G.jpg

TTNET, Türk Telekom ve Avea'nın size özel teklifler sunabilmesi için şirketlerden en az birinde aboneliğiniz devam ettiği sürece ve aboneliğiniz sonrasında bu şirketlerdeki abonelik ve kullanım ve konum bilgilerinizin bu şirketler arasında ve TTNET ile işbirliği yapan firmalarla paylaşılmasına ve işlenmesine izin verme veya izin iptali için lütfen aşağıdaki alandan seçiminizi yaparak onaylayınız.

• Veri İşleme için izin veriyorum.
  • Veri İşleme için izin vermiyorum.

TTNET Online İşlem Merkez'inde " Kullanıcı İşlemleri " işlemleri menüsü altında bu izin işlemini iptal edebilirsiniz.

https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
bir bu eksikti.gezinti virüsünden sağladığın bilgilerle.yeterince para kazandın.şimdi birde veri işleme izni istiyor.

sadece izin versende.vermesen de bilgileri paylaşıyor.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Gülü seven dikenine katlanır. Gül mü dedim :mellow:

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İptal edeyim dedim, Tek Şifre diye bir şey istiyor. TTNet tek şifre olayı ücretli mi?

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Tek şifreyi TTNET'e tanımlı mail adresin ve şebeke numaran ile alabiliyorsun hatırlayabildiğim kadarıyla... Ücretsiz... Playstore'dan oyun almak için filan da gereekiyor.

Gezinti salaklığı ve bu veri işleme izni ile bir ilgisi yok...

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tek şifreyi TTNET'e tanımlı mail adresin ve şebeke numaran ile alabiliyorsun hatırlayabildiğim kadarıyla... Ücretsiz... Playstore'dan oyun almak için filan da gereekiyor.

Gezinti salaklığı ve bu veri işleme izni ile bir ilgisi yok...

Teşekkür ederim. İlgili kısma baktığım zaman zaten varsayılan olarak "Veri İşleme için izin vermiyorum." seçiliydi. Değişiklik yapmaya gerek kalmadı.

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Hatun kişi beni aradı, teklifi tanıtmak için izin aldı , kayıt altına alınıyor görüşmemiz falan dedi (klasik) bu 3. arayışları, ayda bir falan ararlar. Her defasında izin vermiyorum diyorum. Neyse hatun kişiyi dinlemeye başladım, söz alayım dedim , hiç oralı olmuyor kayıt gibi konuşuyor, "hanımefendi bir saniye , bir saniye" (bknz: one minute) dedim," bu bir konuşma ise; hem de geri bildirim almak istemez misiniz" dedim, "benim aylık faturam çok yüksek geliyor,siz buna bir çözüm bulun, bunun için arayın beni" dedim, o yine veri işleme falan diye başladı , dedim ki; " bana veri işleme haricinde kampanya yapın, kaç defa izin vermedim, tekrar tekrar arıyorsunuz , bir daha veri işleme için aramayın, avrupanın en pahalı internetini kullanıyoruz falan" dedim, tabi kah şirket politikası kah haksız oldukları için birşey demedi. İzin vermediğime dair onay aldı tekrar falan konuşma bitti.

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Biraz konuyu hortlatmak gibi olacak ama Avea kullandığım için sürekli bu mesaj geliyor.İptal edemiyor muyuz bunu.Mesajı silmişim HAYIR yazsam olur muydu acaba

Değerli müşterimiz; Türk Telekom, Avea ve Ttnet’in size özel teklifler sunabilmesi için şirketlerden en az birinde aboneliğiniz devam ettiği sürece ve aboneliğiniz sonrasında bu şirketlerdeki abonelik ve kullanım bilgilerinizin bu şirketler arasında paylaşılması için bu mesajı EVET yazarak cevaplayınız