TTNET mi Uydunet mi Superonline mi

Bu konuyu okuyanlar

blackburn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTnet kullaniyorum bu ay sonu taahut bitiyor 8mbpse kadar olan adsleden herzaman 3mbps aldim boyle bi sacmalik gormedim. Binaya bu ay uydunet geldi fiber 25mbps ping olmasi ariza yapmasi gibi durumlar varmis eger boyle bisey yoksa uydunete gecmeyi dusunuyorum sizce uydunet nasildir ? Yoksa superonline adsl 16mbps almayi dusunuyorum ne kadar hiz alabilirim ?

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Çoktan almışsındır da ben yine de söyleyeyim. İmkanın varsa kesinlikle Uydunet'e geç. 4 yıl TTNET kullandım 16 Mbps hızım olması gerekirken 7-8 anca alıyordum. 2 aydır Uydunet kullanıyorum 25 Mbps olandan kablosuzda 23-24 Mbps hız alıyorum. Gerçekten yıllar önce geçmediğim için pişman oldum.

lethality

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Harun kardeşim Super Online kadar güzel bir alt yapısı olan bir internet yok. 10 Yıldan fazla süredir TTNET kullanıyordum zaten TTNET herkes biliyor onun hakkında yorum yapmak saçma. TTNET den sonra Super Online geçtim ve hayatımın en güzel yıllarıydı ücretleri arttırdıkları için bende başka bir internet şirketine geçmeyi düşündüm yıl olmuş 2016 dimi fiber'e geçmişiz artık bize güzel bir internet verirler diye düşündüm şirketler ve 50 mb Fiber geçtim Uydu Net e ama şöyle bir şey varmış ki eve kadar Fiber vermiyorlar ve üstüne üstelik 3 haftadır uydunetliyim evimden teknik servis çıkmadı.

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Bu iş aslında bulunduğumuz lokasyon ve altyapı ile ilgili. TTNET ADSL ile 16 mbps hız alamıyorsan (fiber altyapı yoksa) diğer servis sağlayıcılarla da bunu alamazsın. 4 yıl boyunca superonline adsl kullandım ve hızım hep 16 mbps idi (AKK uygulanmadı hiç). Bu hız yeterli gelmeyince Turk Telekom'un hiper paketine geçtim 24 mbps (daha da üstüne çıkabilirim). AKK konusunda affetmiyorlar o_O

mehmetTOSHIBA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çoktan almışsındır da ben yine de söyleyeyim. İmkanın varsa kesinlikle Uydunet'e geç. 4 yıl TTNET kullandım 16 Mbps hızım olması gerekirken 7-8 anca alıyordum. 2 aydır Uydunet kullanıyorum 25 Mbps olandan kablosuzda 23-24 Mbps hız alıyorum. Gerçekten yıllar önce geçmediğim için pişman oldum.
Tırt Telekomun alt yapısının olduğu yerlerde Uydunet'inde alt yapısı olmuş oluyor mu?

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Vodafone net :) yazdığını olumadan başladıktan emin söylüyorum

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Harun kardeşim Super Online kadar güzel bir alt yapısı olan bir internet yok. 10 Yıldan fazla süredir TTNET kullanıyordum zaten TTNET herkes biliyor onun hakkında yorum yapmak saçma. TTNET den sonra Super Online geçtim ve hayatımın en güzel yıllarıydı ücretleri arttırdıkları için bende başka bir internet şirketine geçmeyi düşündüm yıl olmuş 2016 dimi fiber'e geçmişiz artık bize güzel bir internet verirler diye düşündüm şirketler ve 50 mb Fiber geçtim Uydu Net e ama şöyle bir şey varmış ki eve kadar Fiber vermiyorlar ve üstüne üstelik 3 haftadır uydunetliyim evimden teknik servis çıkmadı.
Superonline'ın fiberi zaten lider. Ama ADSL kısmında gerçekten berbat. ADSL kısmında da lider Uydunet. Fiberin yoksa onu seçmen gerekiyor.

AhmetDM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Superonline'ın fiberi zaten lider. Ama ADSL kısmında gerçekten berbat. ADSL kısmında da lider Uydunet. Fiberin yoksa onu seçmen gerekiyor.

Hocam merhaba bu ay taahhütüm bitecek cidden uyduneti önerirmisin yalın olarak mı kullanıyorsun.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Eğer bulunduğun yerde fiber superonline varsa geç yoksa uydunete falan geçme onların hepsi Turk telekom alt yapısını kullanıyor Turk telekoma geç yoksa

muminoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üsküdar Salacak tarafında ikamet edeceğim kısmetse yakın zamanda. Internet ve tv için seçenekleri inceliyorum. Sizlerin tavsiyesi nedir?Kablo tv ve internet bir arada alınamaz mı?

Tades

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam sadece buraya yorum atmak içn üyelik açtım .
buunduğum yerde süperonline fiber yok adsl ine berbar demişler. İnternette "süperonline şikayet" olarak aratınca deliler gibi başlık buldum face sayfası bile açmışlar...
bulduğum başlıca sorunlar modemin ücretini alsada geri isteme, fatura geç yatırıldığında kapanan interneti geri saglayamama (herhalde portu başkasına aktarıyo portsuz kalıyo adamda :) ) ayrıca baglantıda kopma sorunu (stabil baglantı veremiyor herhalde oyun oynayanlar için büyük sorun ) ayrıca fiyatlarıda uydu nete ve ttnete göre pahalı.
uydu netin 4 liraya 1 günlük 100 mb hızda internetini alabiliyosunuz. yaklaşık 65 liraya tv ve internet alınabiliyor. ttnet altyapısı kullansada 4 liraya 100mb lik internet ayda 2 gün alınsa yeter die düşünüyorum
ttnete ödedigim aylık 74 lira teefonda içinde ama telefon cihazım bile yok sadece internet baglantısı için ittirdiler onuda...
Sonuç: ttnet akk ile canıma okudu ilk 5 günde bitiyor daha sonrası 3mb ye talim. Uydu net olabilir ondada bayabi şikayet var şuaralar hat hazırlığı yapıyolar akk kalkıcak die herhalde upload sıkıntısı ve baglantı hatası bayabi varmış..

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Uydunet Türksat'a ait hizmet olup kendi kablo tv altyapısını kullanmakta olup %100 Devlet Kuruluşudur. Türk Telekom ile ilgisi yoktur.Çoğu kesim sizin gibi yanılgıya düşüyor.Saygılar.

Türk telekomda %100 devletin biliniyor.Nereden böyle bir saçma kanıya vardınız soruşturunuz lütfen.İyi akşamlar

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Superonline>Uydunet>Türk Telekom

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ttelekom alinmaz, superonline da fiber alinmaz, ben uydunet fiber geldiyse ona gecmeni tavsiye ederim mümkünse 12 ay taahhüt ver yalnız.

samanalevi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaş doğru söylüyor kablo netin türk telekomla alakası yok.. zaten herşeyden önce altyapıları farklı. ttnet almada ne alırsan al.

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
O dediğin fiber için geçerli ama. Fiber varsa zaten Superonline en iyisi. Ama yoksa Turkcell de dahil herkes TTNET altyapısını kullanıyor. Uydunet hariç tabii. 25 Mbitlik paket aldım Speedtest te sonuç 24 küsür. Ben memnunum. Ayrıca aylardır kullanıyorum bir kere teknik servis çağırmadım. Şans işi biraz.

asyasya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTnet kullaniyorum bu ay sonu taahut bitiyor 8mbpse kadar olan adsleden herzaman 3mbps aldim boyle bi sacmalik gormedim. Binaya bu ay uydunet geldi fiber 25mbps ping olmasi ariza yapmasi gibi durumlar varmis eger boyle bisey yoksa uydunete gecmeyi dusunuyorum sizce uydunet nasildir ? Yoksa superonline adsl 16mbps almayi dusunuyorum ne kadar hiz alabilirim ?

uydunete geççmeni tavsiye ederim. bende ttnet kullanıyorum nakil işlemi yaptık 16 mbit olan hızı evde 7 mbit olarak bile zor görüyorum. taahütüm olduğu için iptal edemiyorum. ama tanıdıklarımdan türksat kullanan var hem benim kullandığım 60 liralık pakete internet hemde 3 kat daha hızlı olanını hemde kablo tv ve sinema paketini kulllanıyorlar.Türksat Uydunet İnternet Teledünya Kablo TV Abonelik bence incele

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
tabiki uydunet keşte tüm firmalar böyle olsa Türkiyedeki en iyi ıss
--- Gönderi Güncellendi ---
Eğer bulunduğun yerde fiber superonline varsa geç yoksa uydunete falan geçme onların hepsi Turk telekom alt yapısını kullanıyor Turk telekoma geç yoksa
Uydunetin kendi altyapısı var ve kendi altyapısının bulunmadığı yerlerde hizmet vermiyo ve diğer firmalar gibi altyapıda kiralamıyo yanlış bilgilendirmezsen güzel olur
Üsküdar Salacak tarafında ikamet edeceğim kısmetse yakın zamanda. Internet ve tv için seçenekleri inceliyorum. Sizlerin tavsiyesi nedir?Kablo tv ve internet bir arada alınamaz mı?
İnternet - Kampanyalar | Kablo burdan kampanyalara bakabilirsin uyduneti şiddetle öneriyorum

Ozg468

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır Superonline ölümdür babam dedi operatöre(TTNET operatörüne) geçiş yapalım{sebeb:TTNET daha hızlıydı geçiş yaptığımıza pişman olduk.} baktık boş hat yok kaldık superonline'da veeee.. İnternet hız patlamasına girdi hatta o kadar çok hızlıydı ki bildiğin 1 GB=1 saatte indiriyor
Kahretsin yanlış kişiye dedim alecont kullanıcı adlı kişi değil pardon
Kardeşim iki interneti de kullandım. Uyduneti kesinlikle TAVDİYE ETMİYORUM.. Super Onle candır.
Hayır Superonline ölümdür babam dedi operatöre(TTNET operatörüne) geçiş yapalım{sebeb:TTNET daha hızlıydı geçiş yaptığımıza pişman olduk.} baktık boş hat yok kaldık superonline'da veeee.. İnternet hız patlamasına girdi hatta o kadar çok hızlıydı ki bildiğin 1 GB=1 saatte indiriyor

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Kahretsin yanlış kişiye dedim alecont kullanıcı adlı kişi değil pardon

ttnet,telekom superonline'ı sabote ediyor fiberde Turkcell Superonline daha hızlı.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Superonline kullanıyordum evde olduğum zaman.Bulunduğumuz civarın altyapısı sağlamdı.100 mbit fiber kullanıyorduk gayet de memnundum.Hiçbir zaman kesilme,hız düşmesi gibi saçma sapan şeyler yaşamadım.Uydunet bunların arasından en kötüsü onu söyleyebilirim.Bana kalırsa al kendine bir tane iyi bir modem Turknet kullan kafan rahat olsun.