TTNET Düşük Hız Problemi

Bu konuyu okuyanlar

DevranDuman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar internet download hızım normalde 75 65 mbps ama ttnet yüzünden 1 mbps oldu sürekli modemdeki ışıklar kapanıyor arıza kaydı oluşturuyorlar yine olmuyor sakın ttnet almayın bıktım artık ttnetten kaç defa aradık yok düzeltmiyorlar düzeltselerde gece kesiyorlar ve gündüz yine internet olmuyor adil kullanım kotam daha dolmadı bile şubat ayından beri internet kullanamıyorum forum bile 15 dk da girdi buyrun internet hızımın linki bu verdiğim link yine en iyisi
LİNK:HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Modem arayüzüne girip hat değerlerini bulup at bakalım.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Arkadaşlar internet download hızım normalde 75 65 mbps ama ttnet yüzünden 1 mbps oldu sürekli modemdeki ışıklar kapanıyor arıza kaydı oluşturuyorlar yine olmuyor sakın ttnet almayın bıktım artık ttnetten kaç defa aradık yok düzeltmiyorlar düzeltselerde gece kesiyorlar ve gündüz yine internet olmuyor adil kullanım kotam daha dolmadı bile şubat ayından beri internet kullanamıyorum forum bile 15 dk da girdi buyrun internet hızımın linki bu verdiğim link yine en iyisi
LİNK:HIZTESTI.com.tr ile İnternet bağlantını test et.

TTNET pişmanlıktır açık ve net. ADSL dışında TTNET’e geçilmez. Bence fırsatınız varsa ve Turkcell Superonline Fiber alt yapısı varsa Turkcell’e geçin. Cezayı da onlar ödüyor.

ahmetfdn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTnet kullanıcısıyım ve internet hızım hergün değişkenlik gösteriyor, bunu anlayamıyorum biri bana söylesin. Öğlen saat 12.00'da internet hız testi yaptım hizinitestet sitesinden ve sonuç normaldi, ama akşam 10 11 saatlerinde yaptım ve sonuç yarı yarıya değişmişti. Ttnet neden bukadar pişman etti beni anlayamıyorum hakikaten.
Bu arada İnternet hız testi için en iyi site HIZINITESTET.NET - MODERN INTERNET HIZ TESTI - 2018 YENILENDI bence