Truva Online Açık Beta

Bu konuyu okuyanlar

Rastababa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Truva Online’ın açık beta tarihi belli oldu; 25 Ocak 2013

Kapalı Betası boyunca PVP'ye doyuran, 20 dakikada bir farklı bir PVP savaşı açılan böylece bize sürekli aktif bir oyun sağlayan Truva Online'ın açık beta tarihi daha iyi bir zamanda olamazdı. Tam okulların kapandığı güne denk gelen bu tarih sayesinde tüm gün boyunca oyunda kalıp, kapalı betada öğrendiğimiz oyunu doyasıya oynayacağız. Aşağıda size kapalı beta boyunca çektiğim ve arkadaşlarımdan topladığım görüntüleri paylaşıyorum. Açık betada görüşürüz.

1.jpg

10.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

asigala

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende şimdi indirdim oyunu kapalı betada olamadım ama açık betada kesin oynuyacam sabırsızlıkla bekliyorum :D

breakdancewar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarum kaldudurmi acaba

bilgisayarum kaldudurmi acaba

Rastababa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Truva Online Açık Beta'sının başlamasına 5 gün kala! Kapalı Beta sonrası yapılan tüm yenilikler yayınlandı!!!

İşte yapılan değişiklikler :

* Eşya seviyeleri 10-20-30-40-50.. olarak artacak şekilde yeniden düzenlendi,
* PvP keyfini daha da arttırmak için alınan ve verilen hasarın gösterge renkleri değiştirildi,
* Savaşçı,Büyücü ve Avcı sınıflarının atak ve defans oranları geliştirildi.
* Seviye 50'ye ulaşan her oyuncuya otomatik binek hediyesi eklendi!
* Oyun grafikleri geliştirildi!

Yapılan değişikliklerin çoğu oyuncuların ve klanların isteğiyle yapıldı birazda bunun için yönetime teşekkürler bence

Truva Online 25 Ocak 2013 Cuma günü 14:00'da başlıyor!

Kayıt, indirme, uluslar hakkında bilgi ve savaşlar hakkında bilgileri bulabileceğiniz adres ; http://truva.mayngames.com/landing

Klan olarak oraya geçicez kısmetse! Herkesi bekleriz ;)