Trt spor-hd çalışmıyor allstar için acil yardım

Bu konuyu okuyanlar

batuhangk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar. 3 ginlük allstar maratonu için bugün 4 de kalktım. Trt veriyormuş ama ayriyetten nba tv dende izleyecektim. Ama bir baktım ki yayın şifrelenmiş. Abonelikte tüm kanallar açık. 1. Kanalda 5 dk dır sonra tekrar gel diyor. 50 kere yaptım hiçbir işe yaramadı. Yardımcı olabilecek varmı acill yardım.
gkXooO.jpg

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Uydudan direk izliyorum ben. D-smart veya başka bi platform kullanıyosan onun yerine direk uydudan veya eski usul karasal yayından izleyebilirsin :)

Bu akşam zaten pek iyi değil maç, yarın akşama hazırla sistemi ;)

batuhangk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Uydudan direk izliyorum ben. D-smart veya başka bi platform kullanıyosan onun yerine direk uydudan veya eski usul karasal yayından izleyebilirsin :)

Bu akşam zaten pek iyi değil maç, yarın akşama hazırla sistemi ;)
Efsane üçlük yarışması olacak. Gece aradım bakamdılar sabah aradım kapatıp açın düzelir dediler :) neyse bu sefer tedbirimi aldım.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Smaç kaçtı mı?

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Trt Spor HD şifreye giriyor yayın esnasında, biss şifre destekliyorsa cihazın, şifreyi girerek izleyebilirsin ancak.
D-Smart Modül + Dahili uydu alıcı kullandığım için benim de tv şifreyi çözemiyor ama Trt Spor (Hd omayan) kanaldan şifresiz izleyebilirsin, ben öyle izledim.

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Trt Spor HD şifreye giriyor yayın esnasında, biss şifre destekliyorsa cihazın, şifreyi girerek izleyebilirsin ancak.
D-Smart Modül + Dahili uydu alıcı kullandığım için benim de tv şifreyi çözemiyor ama Trt Spor (Hd omayan) kanaldan şifresiz izleyebilirsin, ben öyle izledim.

Benim tv de biss çözemiyo ama dün akşam trt spor hd den izledim :) bana mı denk geldi ki?

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Benim tv de biss çözemiyo ama dün akşam trt spor hd den izledim :) bana mı denk geldi ki?

Çok ilginç, ben en başından açtığımda şifreli yayın dedi sonra da (Alman liginden izlerken alışık olduğum için) normal Trt Spor kanalını açtım şifresiz izledim, daha sonra da Hd kanalı kontrol etmedim hiç. Acaba yayının ortalarında filan şifreyi mi kaldırdılar, eğer öyleyse kendimi kek gibi hissederim. :D

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Çok ilginç, ben en başından açtığımda şifreli yayın dedi sonra da (Alman liginden izlerken alışık olduğum için) normal Trt Spor kanalını açtım şifresiz izledim, daha sonra da Hd kanalı kontrol etmedim hiç. Acaba yayının ortalarında filan şifreyi mi kaldırdılar, eğer öyleyse kendimi kek gibi hissederim. :D

maç başlamadan açtım, hiç de kanal değiştirmedim. Şimdi kendimden şüphelendim acaba hd'den izlemedim mi diye :D

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
maç başlamadan açtım, hiç de kanal değiştirmedim. Şimdi kendimden şüphelendim acaba hd'den izlemedim mi diye :D

Dur bakalım bu gece tekrar bakalım duruma.
Yarın büyük maç var onu en azından HD izleyebileydim iyiydi. :)