Traş Makinesi Ve Sakal Bakımı Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Hayatımda ilk defa sakalları uzattım dostlar bayada büyüdü kabarık duruyor bıyıklarım dudaklarıma girmeye başladı..Sakal Bakımı konusunda çok cahilim makine almak istiyorum iyi bir makinemi almam gerekir yoksa ucuz alıyım nasıl olsa bozulur mu ?

Ayriyetten sakal bakımı için ekstra ne gerekir ? Beni aydınlatabilirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Merhaba, burada belirtmiş olduğum traş makinesi ile kendi bakımını ve kesimini yapıyorum. Sakallarımızın düzgün bir şekilde çıkması ve bakımını tam olarak yapmak için ise burada bulunan ürünü kullanıyorum.

Düzenli olarak günlük yıkarsanız ve bakımını yaparsanız hiç bir sorun çıkmaz. Yoksa koku yapabilme ihtimali var.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Merhaba, burada belirtmiş olduğum traş makinesi ile kendi bakımını ve kesimini yapıyorum. Sakallarımızın düzgün bir şekilde çıkması ve bakımını tam olarak yapmak için ise burada bulunan ürünü kullanıyorum.

Düzenli olarak günlük yıkarsanız ve bakımını yaparsanız hiç bir sorun çıkmaz. Yoksa koku yapabilme ihtimali var.

daha uyguna bir makine bulabilirmiyim bütçem maalesef el vermiyor 100 tl civarındayım

Ha derseniz ki sağlıksız ve kalitesiz oluyorlar o zaman bütçe artırabilirim

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Açıkçası zamanında daha ucuz ürünler kullandım, zamanla cihaz içerisinde aşınmalardan dolayı bıçaklarında yada içerisinde bulunan plastik aksamlarda kopmalardan dolayı aşırı derecede sakal ve bıyık çekmeleri ile karşılaştım.

Sürekli olarak sakalları çektiğinden canım yanıyordu, ancak bahsettiğim cihazı aldıktan sonra rahatladım diyebilirim..

Ucuz etin yahnisi olmaz derler..
daha uyguna bir makine bulabilirmiyim bütçem maalesef el vermiyor 100 tl civarındayım

Ha derseniz ki sağlıksız ve kalitesiz oluyorlar o zaman bütçe artırabilirim

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Açıkçası zamanında daha ucuz ürünler kullandım, zamanla cihaz içerisinde aşınmalardan dolayı bıçaklarında yada içerisinde bulunan plastik aksamlarda kopmalardan dolayı aşırı derecede sakal ve bıyık çekmeleri ile karşılaştım.

Sürekli olarak sakalları çektiğinden canım yanıyordu, ancak bahsettiğim cihazı aldıktan sonra rahatladım diyebilirim..

Ucuz etin yahnisi olmaz derler..

Haklısınız iyi bir makine aliyim en iyisi tesekkürler