Total war rome 2

Bu konuyu okuyanlar

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Beyler bu oyunu oynayıp pro olan var mı seri halinde gidiyorum şuan bu oyundayım 1-2 sorum olacak

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Yokmu arkadaş bi oyuncu

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=410163]Bepob[/MENTION]

Sen sorunu sor, bilen birisi varsa yardimci olur.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Soru değilde sohbet havasında olsun istedim sonuçta bi tane konu görmedim total war serisi olarak .

Öneri olarak hangi milleti seçmem gerektiği hakkında yorum istedim sadece

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=64474]rozabay[/MENTION]

Belki sana yardimci olabilir.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Arkadaş yokmu koca forumda şu total war serisini oynayan.Arvernileri aldım romayı bitircem

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Karceş bende başlıyacam total war a

Evolle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu Total War Rome 2'nin multiplayer seçeneği varmı? Bilgisayarda yüklü ama çok incelemedim. Varsa birlikte oynayacakların mesajını bekliyorum.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Bu Total War Rome 2'nin multiplayer seçeneği varmı? Bilgisayarda yüklü ama çok incelemedim. Varsa birlikte oynayacakların mesajını bekliyorum.

Hocam multiplayer crack var ben arkadaşla oynamak için geçen gün tam 4 saat uğraştım bi tungleyi buldum port açıyorsun odaya giriyorsun vs. ben arkadaşla ayn ıodaya düştüm fakat diğer kişilerle nasıl olur bilmiyorum baya bi uğraştırdı beni

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Arkadaş yokmu koca forumda şu oyunu oynayan

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Oyun listemde mevcut ama daha önce indirip oynamadim.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Pek strateji oyunu seven birisi degilim. Firsat buldukca age of empires veya rise of nations oynuyorum arkadaslarla.

Stareji sevmiyorsanız başka .Multi olunca her türlü oyun sarıyor

buskudar

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Kartacayı aldım nihai görevlerden askeri görevini yaparsam bütün ülkeler açılır diye düşündüm.Haritanın %80 ini bağlı devletlerle filan aldım :D hatta iç savaş çıktı çok zorlandım bütün ordumu avrupada savaşırken kartacada iç savaş çıktı hazırlıksız yakalandım ama hallettim bedeli ağır olsada :D bide şunu fark ettim diğer ülkeleri işgal ettikçe diğer ülkelerde mesela atina,epir gibi asayişi sağlayamıyordum mutlaka bir yerde isyan cıkıyordu kartacada hiç böyle olmadı.pön kültürünü heryere yaydım

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Kartacayı aldım nihai görevlerden askeri görevini yaparsam bütün ülkeler açılır diye düşündüm.Haritanın %80 ini bağlı devletlerle filan aldım :D hatta iç savaş çıktı çok zorlandım bütün ordumu avrupada savaşırken kartacada iç savaş çıktı hazırlıksız yakalandım ama hallettim bedeli ağır olsada :D bide şunu fark ettim diğer ülkeleri işgal ettikçe diğer ülkelerde mesela atina,epir gibi asayişi sağlayamıyordum mutlaka bir yerde isyan cıkıyordu kartacada hiç böyle olmadı.pön kültürünü heryere yaydım

Valla bende şuan kartaca ile başladım ilk seferimi sparta ile yapmıştım 3 ay önce bitirdim onunla oyunu sonra ara verdim bugün kartacaya başladım roma bastırıyor sirüküzayı ve kutubamıdır nedir ispanyadaki yeri aldım o kadar fakat oyunda şöyle bir sıkıntım var düşman orduları hep surlara tırmanıyor merdivenle falan hiç kapıdan girmiyorlar ve böyle olunca sur üstünlügüm kalmıyor bir fikrin varmı bu konuda

buskudar

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Hiç bi fikrim yok hocam bana hep kapıdan saldırdılar ben kapının önüne yığardım askerleri sabaha kadar savaşırlardı :D

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Hiç bi fikrim yok hocam bana hep kapıdan saldırdılar ben kapının önüne yığardım askerleri sabaha kadar savaşırlardı :D

Çok kötü bir şey . kartaca ile oynuyorum zaten şuan baya iyi gidiyorum şu olay olmasa daha iyi olacam

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Ben de de bir sürü total war oyunu var hiç birini oynamıyorum ama seviyorum o oyunları. :)

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Seviyorsanız neden oynamıyorsunuz
Bilmem pek nasip olmadı korsanlarını zamanında oynadım sonra indirimde topladım hepsini müsait olursam indirip oynarım çok oyun bi okadar da az zaman var zamanım olunca cs go 1-2 maç atıyorum geçenlerde civilization 5 ful paket almıştım onu indirdim az ona takılıcam. :)

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Bilmem pek nasip olmadı korsanlarını zamanında oynadım sonra indirimde topladım hepsini müsait olursam indirip oynarım çok oyun bi okadar da az zaman var zamanım olunca cs go 1-2 maç atıyorum geçenlerde civilization 5 ful paket almıştım onu indirdim az ona takılıcam. :)

civilization bi baktımda hiç beğenmemiştim tarzını hep bu seriyi oynuyorum zaten bu kalitede oyun yok başka