Toshiba L-50B Bios Ve Driver Yüklememe Hatası

Bu konuyu okuyanlar

Songard07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar, öncelikle hepinize teşekkür ediyorum.
Sorunum Şu Creative ses kartı kullanıyordum. bilgisayarım widows 10 sürümü iken kurdum ve sorunsuz çalışmaya başladı. Fakat bilgisayarım pek stabil olmadığı için Windows 8.1 yükledim. Daha sonra Creative Ses kartı Driverini yüklemeye çalıştığım zaman
hata.png

Bu hatayı almaya başladım. daha sonra hatanın sorununu araştırdım bazı sitelerde güncelleme bazı siteler ise format gerektiğini söyledi. Tekrardan windows 8.1 kurulumu yaptım, fakat bu sefer farklı bir siteden başka bir win8.1 yükledim. Acaba indirdiğim sürümle mi alakalı diye fakat yeni attığım formatta ise değişen bir şey olmadı. Daha sonra sonra windows 7 yapayım dedim baya uğraştırdı tabii. Yükleme yaptıktan sonra tekrar aynı hatayı aldım ve sitelerde biraz araştırma yaptım biostan onbord kartını disable yapmak gerekiyormuş falan. Dahasında biosa girmeye çalıştım ne yazakki bir türlü giremedim. Toshiba kendi arayüzünü bios olarak kullanıyor ve ben oradan Onbord ses disable yapamıyorum öyle bir ayar yok.
24yycxv.jpg

Dolayısıyla normal biosa girmek istiyorum bu arayüzünü kullanarak disable yapamıyorum. Veya başka çözüm sunanlar olursa çok iyi olu. 3 gündür araştırıyorum fakat işin içinden çıkamadım. Yardımcı olacak kişilere buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Herkese iyi akşamlar dilerim.

Bulut Asıltaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Driverin Desteklediği Ürün Bulunamadı Diyor Sanırsam Bilgisayarın Windows 8.1'e Uyumlu Değil Bende 8.1 Yapdığımda İşlemciniz Desteklemiyor Demişti