TOSHİBA kurtarma bölümünden çıkamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

furkan142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
IMG_20190818_231809_964.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam oranın bi telefonla çekip bi ekran görüntüsünü atabilirimisin rica etsem?

Ekli dosyalar

• IMG_20190818_231809_964.jpg
    IMG_20190818_231809_964.jpg
    102.9 KB · Görüntüleme: 249

furkan142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ayrıntıları göster'e basarmısın merak ettimde

refresh-windows_1_1024x768.jpg

Bu ekranın türkçesine geldiğinizde flaşı çıkarıp yeniden takıp Yükle butonuna basmayı deneyin belki olur

abi denicem

abi şimdide usb yi takıyorum cevap alamıyorum bilgisayardan çalıştırıyorum bilgisayarın hard diskinin sesini dinliyorum sonradan sesi geliyor

Son düzenleme:

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
abi denicem

abi şimdide usb yi takıyorum cevap alamıyorum bilgisayardan çalıştırıyorum bilgisayarın hard diskinin sesini dinliyorum sonradan sesi geliyor
şuan bu sorunlan hiç karşılaşmamıştım ya yükle butonunun sol altındaki Bilgisayarınıza onarın'a basıp ordaki araçları deniyeceksin (hepsi türkçe öğretmeme gerek yok) yada bu sorun ile ilgili konu açıcaksın ki diğer kişiler görüp cevap verebilsinler

furkan142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
şuan bu sorunlan hiç karşılaşmamıştım ya yükle butonunun sol altındaki Bilgisayarınıza onarın'a basıp ordaki araçları deniyeceksin (hepsi türkçe öğretmeme gerek yok) yada bu sorun ile ilgili konu açıcaksın ki diğer kişiler görüp cevap verebilsinler

gerek yok abi hdd yi kendim dün değiştirdim bu sefer bu disk gpt stilinde diyor internete baktım cmd ile yapılır diyorlar denicem abi seninde bir bilgin varsa söyler misin ?

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
gerek yok abi hdd yi kendim dün değiştirdim bu sefer bu disk gpt stilinde diyor internete baktım cmd ile yapılır diyorlar denicem abi seninde bir bilgin varsa söyler misin ?
tamam sen dene bi bakalım belki olur ama sakın bilgisayarını bozma

furkan142

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
tamam sen dene bi bakalım belki olur ama sakın bilgisayarını bozma
abi tamam yükseltmeleri yaptım win10u da kurdum şimdiki sıkıntı internet abi çok yavaş çok win8.1 deyken internete doyum olmuyordu bu sefer indirmeye bakıyorum 20 kilobyte yazıyor bu nedir normalde 1mb alıyordum ayarlardan güncel de yaptım intel(R) dual band wireless ac-3160 abi bilgisayar 64 bit güncelemme gerekiyorsa abi link verebilir misini ?