Toshiba A200-23U Yardım

Bu konuyu okuyanlar

GeNeRaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar Toshiba A200-23U kullanıcısıyım, orjinal de vista home premium var ama ben ultimate32bit yükledim. home premium recovery dvdsinde herşey yükleniyor yazılım olarak vistanın diğer driverlerini buldum ama toshiba yazılımlarını bulamıyorum, fonksiyon tuşları çalışmıyor aynı sorunlar xp kurduğum zamanda geçerli bazı ufak yazılımlar yok bunları nerden bulabilirim. şimdiden teşekkürler...

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sürücüler:

1. Anakart sürücüsü: intel mainboard driver.
  2. Ekran Kartı Sürücüsü: ati hd2600 ekran kartı sürücüsü: İndir .
  3. Kablosuz ethernet sürücüsü: bunu indirin.
  4. Ethernet kartı sürücüsü: realtek indir.
  5. Ses Kartı Sürücüleri ve kurulumu

Birçok arkadaş ses kartını kurmayı başaramıyor. Aşağıdaki işlemleri SIRASIYLA ve hiçbir adımı atlamadan yaparsanız sorunsuz bir şekilde notebook ses kartınızı kurabilirsiniz.

Önce Microsoft Universal Audio Architecture (UAA) Bus Driver for High Definition Audio dosyasını kuruyoruz. Daha sonra realtek ses kartı driverını normal bir şekilde kuruyoruz.

İki dosyayı birden buradan indirebilirsiniz. Eğer dosyalar açılırken şifre isterse şifresi "www.notebook.gen.tr"

Bilgisayarıma sağ tıklıyoruz. Özellikler > donanım > Aygıt yöneticisini açıyoruz. EN ALTTA SİSTEM AYGITLARININ ALTINDA sarı ünlem işaretiyle bir pci device göreceksiniz. Sağ tıklıyoruz.
    Sürücüyü güncelleştir > Hayır, Bu kez değil > Listeden ya da belirli bir konumdan yükle (Gelişmiş) i seçip ileri diyoruz. Gelen ekranda arama şu konumu da içersin: yazan yerde işaret yoksa mouse ile tıklayarak işaretliyoruz. Hemen altında boş bir satır olacak. Bu satıra şunu yapıştırın.
    Kod: Tümünü seçC:\Program Files\Realtek\Audio\InstallShield Daha sonra ileri'yi tıklayıp herşeyi onaylayarak kurulumu tamamlayın. Bilgisayarı yeniden başlatın. Ses kartınız başarı ile kurulmuştur.

Eğer yukarıda verdiğimiz tüm işlemleri verdiğimiz sıra ile denediyseniz ve olmadıysa şu dosyayı da kurmayı deneyebilirsiniz. Şifre="www.notebook.gen.tr"
  6. Modem sürücüsü: modem driver download
  7. Kart okuyucu sürücüsü: card reader driver , link2
  8. Touchpad sürücüsü: Synaptics touchpad driver , Alps Driver
  9. Bluetooth: bluetooth driver
  10. Bluetooth Monitor: Bluetooth monitor
  11. Web cam sürücüsü: webcam driver
  12. Toshiba yardımcı programları
Kaynak: Toshiba Satellite A200-23U PSAE6E hakkında herşey burada - Notebook, Dizüstü bilgisayar, Laptop, Acer notebook, Acer laptop, Acer dizüstü, Hp notebook, hp laptop, Asus notebook, asus laptop, Toshiba notebook, toshiba laptop, Dell, Datron, Packa

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ne oldu tamam mı? oldu mu olmadı mı? Böyle olmuyor ama. En azından bi oldu/olmadı birşey yazsanı bizde merakta kalmayacağız. Adam yazmış gitmiş. Neyse biz görevimizi yaptık.

shann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım toshibaya xp yi nasıl yükledin. cd yi nereden buldun yardımcı olabilirmisin.