Toshiba a-350 212 anakart değişimi

Bu konuyu okuyanlar

delidoluuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Toshiba a-350 212 model bir laptopum var arkadaşlar. Ekran kartı yandı ve tamir için birkaç defa verdim ama uzun süreli kullanımda gene sıkıntı verdi. Şu an yeni bir bilgisayar alacak durumda değilim ben de bu laptopta ekran kartı değişmediğine göre yeni bir anakart alsam randımanlı çalışır mı? Anakart değişimi kolay mıdır?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Alacağınız anakart ikinci el olacaktır ne durumda olur bilinmez ama tamir görmemiş bir anakart bulursanız eskisi gibi kullanabilirsiniz bilgisayardan anlayan biri anakart değişimini kolayca gerçekleştirebilir..

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
bilgisayarın GPU'suna ısıtma uygulayıp size yolluyorlar. Kısa süreli bir çözüm.

delidoluuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alacağınız anakart ikinci el olacaktır ne durumda olur bilinmez ama tamir görmemiş bir anakart bulursanız eskisi gibi kullanabilirsiniz bilgisayardan anlayan biri anakart değişimini kolayca gerçekleştirebilir..
Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için. Bir sorum daha olacak. Toshiba a-350 212 model laptoplar için anakart modelleri aynı mıdır yoksa her aynı model bu laptoplarda da anakart modeli farklılık gösterir mi? Neye göre almam gerekiyor onu?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için. Bir sorum daha olacak. Toshiba a-350 212 model laptoplar için anakart modelleri aynı mıdır yoksa her aynı model bu laptoplarda da anakart modeli farklılık gösterir mi? Neye göre almam gerekiyor onu?
Genelde aynı modelin anakartı aynı olur ekran kartı nvidia yada ati olarak değişebilir bazen anakart'ta farklı olabiliyor anakart'ın üzerinde yazan model numarasına bakarak almak lazım bide şekline ufakta olsa farklılıklar olabiliyor..

delidoluuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Genelde aynı modelin anakartı aynı olur ekran kartı nvidia yada ati olarak değişebilir bazen anakart'ta farklı olabiliyor anakart'ın üzerinde yazan model numarasına bakarak almak lazım bide şekline ufakta olsa farklılıklar olabiliyor..
Teşekkür ederim