TorrentLeech.org Davetiye Dağıtımı

Bu konuyu okuyanlar

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Kod:
1-Torrentleech.org gir
 ***2-Chat gir
 ***3-Channels dan #invite'ye gir
 ***4-Özel olarak _w00t_'a emalini gönder davetiyeni al
 ***5-Davetiye 1 saniye sonra adresinizde

Arkadaşlar ben siteye dün davetiye takas ile üye oldum ama bu yöntemlede davetiye elde edebiliyormuşunuz bu şekilde üye olanlar var.
Site hakkında yorumuma gelince:
Siteye dün üye oldum ama pek bir espirisini göremedim belki bağlantı hızım yüksek olsa(yüksek derken hayvani boyutlarda olsa 100 mbit gibi.) belki o zaman işime yarayabilir çünkü bir torrentte 10 tane sunucu desteği var nerdeyse...

Mod Not: Davetiye dağıtımı konuyu açan kişi tarafından değil üyelerimiz tarafından yapılmaktadır.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Invites are done diyo ayrıca bu haber yeni değil bi 10 günlük

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Bilseydim paylaşırdım heralde

Bu konuyu google da araştırdım karşıma çıkan sonuçlarda 10 günlük bi haber olduğunu gördüm

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Seedboxu falan olmayanların bulaşabileceği türden bir yer değil orası :) Zamunda gibi ratio kısıtlaması olmayan sitelere bakın. Hem son sürat dosya indiriyorum,hem de hiç upload yapmıyorum ratio sürünüyor birkaç aydır ama hala banlanmadım :D

beatkey

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Seedboxu falan olmayanların bulaşabileceği türden bir yer değil orası :) Zamunda gibi ratio kısıtlaması olmayan sitelere bakın. Hem son sürat dosya indiriyorum,hem de hiç upload yapmıyorum ratio sürünüyor birkaç aydır ama hala banlanmadım :D

a9taw.jpg

Upload olayını çözdükten sonra 10 numara bir site. :turned:

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
TorrentLeech davetiyesi hiç kolay bulunan bişey değildir.Kaldıki sadece vip üyelere verilir.Oda ayda en fazla 2 tane.Her gördüğünüz foruma mail bırakıp kaçmakla şansınızı artıramazsınız.Bunun için irc kanalını sık sık kontrol edin.Arada bir ordan davetiye gönderiliyor.Kimse ben yatayım nasılsa bana gelir düşüncesinde olmasın.

cannoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
meraklanma kardes ırc yide takipdeyim:) ayrıca sadece vıp üylere degil power user larada invite verilir ve tl level 3 bir sitedir invitetının bulunması söledigin kadar zor degildir

profiteer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TL mükemmel bir site kolay kolay davetiyede vermiyor upload 750 gb - 1 tb felan gibi yanlış hatırlamıyorsam bir davetiye vermişti arkadaşa vermiştim onuda. şimdi 2 tb kadar ama davetiye gelmedi.. :D

vemonist35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acaba bana torrent sitelerinin elinizde olanlardan kullandıgınız torrent sitelerinin davetiyelerini yollayabilirmisiniz acaba şimdiden teşekkür ederim

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
meraklanma kardes ırc yide takipdeyim:) ayrıca sadece vıp üylere degil power user larada invite verilir ve tl level 3 bir sitedir invitetının bulunması söledigin kadar zor degildir
TL ye level 3 diyosun ya bravo.FtN ve ScT den sonra en çok davetiye aranan torrent sitesi TL dir.Bence en az lvl 4.5

cannoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İsta o sana göre sanırım FtN ve ScT den TL ye arakilerden haberin yok ör:trancetraffic,lvl 4 ve üstündekilerin davetiyesinin aranması sacma, ztn bulamassın(bazıları davetiyeyle dahi almıyo)
Bu yüzden encok lvl 2 ve lvl 3 ün davetiyesi aranır bilgilerinize...

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
İsta o sana göre sanırım FtN ve ScT den TL ye arakilerden haberin yok ör:trancetraffic,lvl 4 ve üstündekilerin davetiyesinin aranması sacma, ztn bulamassın(bazıları davetiyeyle dahi almıyo)
Bu yüzden encok lvl 2 ve lvl 3 ün davetiyesi aranır bilgilerinize...

Yani ben level 4 olarak görüyorum.Zaten TL ye üye olma şansını bulabildiğim için şanslı görüyorum kendimi.Aradığın herşeyi buluyosun.Ratio yu yüksek tuttuğun sürece TL çok kral site.

Tabi TL en iyisi değil ama en iyi ilk 10 da

ozhan20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana da göndere depodepo arena herhangi bi davetiye yollayabilirim

arzu_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba torrentleech.org davetiyesi olan varsa bana gönderebilir mi? mailim: [email protected] gönderirseniz çok sevinirim :wub:

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
tektorent davetiyem var işine yararsa yollayım

alamut72

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yanlış anlama ama umarım o mail adresini msn adresi olarak kullanmıyorsundur kötü niyetli arkadaşlar olabilir