Toplama kasa nasıl taşınır ?

Bu konuyu okuyanlar

CelloMorgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yazın çalıtığım parayla kasa toplamak istiyorum Antalya da yaşıyorum ama Kayseri de okuyorum ve bilgisayar ilanlarına baktığımda herkes taşıma sorunundan dolayı satmak istiyor kendi bilgisayarlarını
ben notebook almak istemiyorum cünkü aldıgıma değmicek ben o parayla daha iyi bir pc toplayabilecğimi biliyorum ancak bu ilanlar ve annemin sürelki nasıl taşican otobüsle geliyon zaten nere koycan onu demesi
haklılar da zaten ben napicam eğer pc toplayamicaksam almicam biriktiricem parayı ama eğer kasamı sağ sola kolayca taşımamı sağlıyacak bir aparat bir çanta bir icat felan varsa muhteşem olur...

Hazard

Asistan
Reaksiyon puanı
58
arkadaşlar yazın çalıtığım parayla kasa toplamak istiyorum Antalya da yaşıyorum ama Kayseri de okuyorum ve bilgisayar ilanlarına baktığımda herkes taşıma sorunundan dolayı satmak istiyor kendi bilgisayarlarını
ben notebook almak istemiyorum cünkü aldıgıma değmicek ben o parayla daha iyi bir pc toplayabilecğimi biliyorum ancak bu ilanlar ve annemin sürelki nasıl taşican otobüsle geliyon zaten nere koycan onu demesi
haklılar da zaten ben napicam eğer pc toplayamicaksam almicam biriktiricem parayı ama eğer kasamı sağ sola kolayca taşımamı sağlıyacak bir aparat bir çanta bir icat felan varsa muhteşem olur...
maalesef öyle bişi yok eğer bişi olmasın diyorsan kargoyla yeni adresine yollarsın

CelloMorgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sürekli kargoyı mı kullanıcam ? ne kadar tutar ki Kayseri-Antalya arası birde güvenli mi taşınırken kasaya birşey olmasın Yurtiçi kargo felan videolarını herkes biliyor

Hazard

Asistan
Reaksiyon puanı
58
sürekli kargoyı mı kullanıcam ? ne kadar tutar ki Kayseri-Antalya arası birde güvenli mi taşınırken kasaya birşey olmasın Yurtiçi kargo felan videolarını herkes biliyor
kanka galiba safe gitmesin istiyosan para ödemen gerek kayseri antalya arası fazla tutmaz sanırsam

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Kargoyla tehlikeli ama güzelce köpükle vs sarıp yollayın. Çok sık taşıyacaksanız laptop şart. Masaüstü zor...

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Sizin elinizdeki bütçe nedir? Kur çok fazla olduğu için artık kasalarda pahalı.

CelloMorgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kargoyla tehlikeli ama güzelce köpükle vs sarıp yollayın. Çok sık taşıyacaksanız laptop şart. Masaüstü zor..
çok sık değil 15 tatil de memlekete geri dönerken yurt ta kalmasın pc diye yanıma alırım tatil bittikten sonra geri getiririm yaz tatilinde memlekete giderken yine götürürüm gelirken yine getiririm yılda taklaşık 4 kere felan taşicam

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sizin elinizdeki bütçe nedir? Kur çok fazla olduğu için artık kasalarda pahalı.
5-5.5k gibi

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
çok sık değil 15 tatil de memlekete geri dönerken yurt ta kalmasın pc diye yanıma alırım tatil bittikten sonra geri getiririm yaz tatilinde memlekete giderken yine götürürüm gelirken yine getiririm yılda taklaşık 4 kere felan taşicam

---- Mesajlar birleştirildi ----

5-5.5k gibi
Yurtta masaüstü?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bilemiyorum... Sabah okula gideceksin akşama kadar boş. Birde nasıl bir yurt? Apart gibi bir şey mi?

CelloMorgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rezidans gibi bildiğin ev gibi ya anahtarın varr çelik kapın var anahtarı sadece sende ve oda arkadaşında felan

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
rezidans gibi bildiğin ev gibi ya anahtarın varr çelik kapın var anahtarı sadece sende ve oda arkadaşında felan
Tamam işte onun adı apart değil mi? :)
Her neyse her seferinde kasa monitör ıvır zıvır taşımak zor olabilir. Benim tercihim laptop olurdu ama dolar malum...

CelloMorgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acaba kasanın kendi kutusunda taşımak nasıl olur kutusunu delerim tutamaç yaparım içini köpükle gazeteyle felan doldururum nasıl olur sizce ?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Küp kasayla sistem toparlanabilir.

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Hocam ne olucak yahu?Çalınma korkun yoksa hiçbir şey olmaz.Ki dediğin gibi biryerde birşey olmaz zaten.Verirsin kargoya,kaç para olacak?20,30tl bile olmaz bence.