Tomb Raider The Last Revelation Türkçe Hikaye Yaptım [EFSANE OYUN]

Bu konuyu okuyanlar

egemen010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eskiler İyi Bilir Bir Odadan Çıkmak İçin 6-7 saat vakit harcadığı günleri mesela.
Ama bu sefer oyun hikaye modlu olarak fmvleri birleştirmem sahneleri görerek oyunu bitirmem 1 bucuk aydan fazla vaktimi aldı herneyse sadece paylaşmak istedim.

Belki benim gibi bu tür oyunların konusunu merak edenler vardır.​

Mortus

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Hocam bu serisi beni en çok kriz geçirten seridir. Playstation 1'de oynardım. Ejderhalı sahneyi geçmek için 2 hafta uğraştım, en sonunda kırmıştım CD'yi. Ya oyun bug'a girmişti, ya da ben yapamamıştım. :D Ellerine sağlık bu arada, harika olmuş.

Edit: Bu arada bu serisi aslında Tomb Raider'ın en kilit serisidir. Bitiremediğim tek Tomb Raider oyunu olmasının yanı sıra, Core Design şirketi, bu oyunla birlikte, Lara'yı öldürerek seriyi sonlandırmak istemiş fakat Eidos şirketi buna sıcak bakmamış, "daha fazla Tomb Raider, daha fazla para" felsefesiyle Tomb Raider: The Angel of Darkness'ı zorla çıkartmışlar. Oyun çok zorla yapılmış olduğu için en berbat Tomb Raider oldu ve bu noktada Tomb Raider serisi bir daha eskisi gibi olamadı ve Eidos, Core Design'ı şutlayıp, Crystal Dynamics'le anlaştı. Bu olaydan sonra, artık eski zor Tomb Raider oyunlarına üzülerek elveda etmiştim. Her ne kadar Tomb Raider: Legend en keyif aldığım oyun olsada (Manor'da dolaşıp antreman yapmak en büyük eğlencemdi) İlk 4 oyunu en iyi oyunları olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Son düzenleme: