Tolga Cem Küçükyılmaz nerede?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vbb_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tolga Cem KÜÇÜKYILMAZ bu adam hiç bir videoda gözümüyor????

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Şirketten ayrıldı sanırım o.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Müracaat: Work'n Work

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
[video=youtube;h3vCHhcZdm8]https://www.youtube.com/watch?v=h3vCHhcZdm8[/video]
[video=youtube;J6pJHqMJpvg]https://www.youtube.com/watch?v=J6pJHqMJpvg[/video]
bunlara bak.
[video=youtube;TLBiX8-s2j0]https://www.youtube.com/watch?v=TLBiX8-s2j0[/video]

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Ben de bu soruyu sormak istiyordum ancak ayrıldıysa ve bunu bilmiyorsam çok utanırım diye konu açamıyordum :D Ya Tolga Cem abi niye çıktı, onun sayesinde bu siteyle tanıştım. Telefonumu almam onun sayesindeydi off offf neyse artık :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende son aldığım 3 telefonumu onun önerileri üzerine aldım. kendisine teşekkür ederim. Ayrıldı ise yazık olmuş

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
O daha iyi bir işe gecmek icin çıktı burdan subat ayinin sonuna dogru calistigi yerle beraber sdn tarzi site açacaklar oradan devam edecekler benim facemde ekli oradan biliyorum bende gitmesine cok üzüldüm ve bende onun sayesinde sdn ye tanitim yapcak bisi yok ...sss

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
O daha iyi bir işe gecmek icin çıktı burdan subat ayinin sonuna dogru calistigi yerle beraber sdn tarzi site açacaklar oradan devam edecekler benim facemde ekli oradan biliyorum bende gitmesine cok üzüldüm ve bende onun sayesinde sdn ye tanitim yapcak bisi yok ...sss

su anda bi iste sitede tanitim yapiyomu bende uzuldum

melodileriyakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O yokken derginin kalitesinde gözle görülür bi düşüş olduğunu düşünüyorum, incelemeleri sdn için çok önemliydi yerini dolduramadılar. Bişeyler yapsa da takip etsek.

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
vay be ayrıldığını bu konu ile öğrendim gerçekten önemli bir eksik.. o yüzden yeni videolarda denk gelemedik s5 çıkınca bir inceleme ile karşımıza gelse amma güzel olurdu :) ama hayırlısı olsun yine de.

Yılmaz34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende onun sayesinde alıştım bu siteye çok üzüldüm ya ah o telefon incelemeleri

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
kusura bakmasında çok amatördü gitmesi kayıp falan değilde yerinin doldurulamaması düşündürücü.

melodileriyakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kusura bakmasında çok amatördü gitmesi kayıp falan değilde yerinin doldurulamaması düşündürücü.

Tabi bu senin kişisel görüşün, ben de tam aksini düşünüyorum. O yokken bi tane tatmin edici inceleme izlediğimi sanmıyorum. Diğer ustaların bi kere kamerayla araları iyi değil bence, sürekli çekiyonuz mu la edasıyla bakıyolar :)

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Aylar oldu Tolga cem gideli.Ama çok iyi bir donanımcıydı sırf onun incelemeleriyle siteye alışmıştım zaten.Makaleleri de harikaydı.Sitede ciddi bir düşüş var.Ama incelemelerine başka bir yerden devam edeceğini sosyal medyadan duyurmuştu. [MENTION=56637]mendocino[/MENTION] haksızlık ediyosun.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ben sitenin sahibi sanıyordum
:) Sahibi [MENTION=2]Troy[/MENTION] yani hakkı alkan

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
tabiki kişisel görüşüm. o yokken incelleme izlemeyediğinize katılıyorum çünkü hemen hemen hiç inceleme yapılmıyor artık. Ama süreklı ıııııııııııı lamalardan oluşan incelemeler bana göre amatör, arada başka siteleride inceleyin o zaman anlarsınız iyi inceleme nasıl olur. Mesela ilk aklıma gelen teknoseyir. Tolganın incelemeleri japon işkencesi gibi geliyordu bana sürekli aynı tonda uyku getiren çoğu zaman söyleyecek bişey bulamayan incelemelerdi. Ha okumuş birikimi olan kendini geliştirmiş bir arkadaştır ona lafım yok ama inceleme yeteneği bambaşka bişey.

limerick

Müdavim
Reaksiyon puanı
8

Daha iyi bir ise derken ? :)

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
tabiki kişisel görüşüm. o yokken incelleme izlemeyediğinize katılıyorum çünkü hemen hemen hiç inceleme yapılmıyor artık. Ama süreklı ıııııııııııı lamalardan oluşan incelemeler bana göre amatör, arada başka siteleride inceleyin o zaman anlarsınız iyi inceleme nasıl olur. Mesela ilk aklıma gelen teknoseyir. Tolganın incelemeleri japon işkencesi gibi geliyordu bana sürekli aynı tonda uyku getiren çoğu zaman söyleyecek bişey bulamayan incelemelerdi. Ha okumuş birikimi olan kendini geliştirmiş bir arkadaştır ona lafım yok ama inceleme yeteneği bambaşka bişey.

Bu yorumun altına imza atmak istiyorum kesinlikle katılıyorum bilgi birikimine söz edemem ama sunum yeteğini sıfırdı ıı ııı ııı çoğu incelemesini yarıda bıraktığımı çok iyi biliyorum birde biraz alakasız bir konu ama neden shiftdelete.net videoları artık youtube den yayınlıyor ? bu bir prestij kaybıdır bence

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Is ariyorum sdn tolgacem yerine gecebilirim 430tl+yemek +prim+ full akpil istiyorum :D ha birde arada inceledigim telefonlari bana verin :D

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Vıdeoların youtube den yayınlanma sebebı hd ımkanı vermesı, üyelerden gelen ıstekle youtube'a dönüldu bence sıkıntı yok cogu sıte boyle yapıyor artık.

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
aynı şeylerden örnek vermiyeyim diyorum ama hd yayini kendi serverlerinden yapan siteler var biliyorsunuzdur bunu

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
youtube çünkü onu farklı forum sitelerinde mesaja eklenmesi mümkün olan en iyi youtube [ video ] video url [ / video ] tamam.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
kendi serverlarından hd video yayınlayan siteler var tabi ama işte her site yapamaz bunu ciddi külfet çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...