Tolga Cem Küçükyılmaz nerede?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
SDN iyi maas vermiyormuymus ? :) bu subject bir kere basladi yani SDN i gomecez burda :) iyi sartlar yok, iyi maas yok daha neler duyacaz.
Yahu maaşı iyi ama mesela bir 1000 tl almak var bide 1500 almak var anladin bu ornek ama kac aldığını bilmiyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

SDN iyi maas vermiyormuymus ? :) bu subject bir kere basladi yani SDN i gomecez burda :) iyi sartlar yok, iyi maas yok daha neler duyacaz.
Yahu burada iyi veriyordu ama daha iyisi çıkınca oraya geçti. Anladın

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
46
Selamlar arkadaşlar.

Uzun zamandır bakmıyordum foruma. İyi dileklerini paylaşan arkadaşlara da teşekkür ederim. Yaklaşık 2 seneyi aşkın süredir sizlerle beraber, bildiğim doğruları söyleyerek birşeyler yapmaya çalıştık.

Yaklaşık 6 aydir SDN'de tam zamanlı çalışmıyorum. Dışaridan da yaklaşık 2.5 aydir içerik girmiyorum. Sosyal medya hesaplarimdan ilerideki duyurularima ulasabilirsiniz.

Hepinize teşekkür ederim.

melodileriyakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar arkadaşlar.

Uzun zamandır bakmıyordum foruma. İyi dileklerini paylaşan arkadaşlara da teşekkür ederim. Yaklaşık 2 seneyi aşkın süredir sizlerle beraber, bildiğim doğruları söyleyerek birşeyler yapmaya çalıştık.

Yaklaşık 6 aydir SDN'de tam zamanlı çalışmıyorum. Dışaridan da yaklaşık 2.5 aydir içerik girmiyorum. Sosyal medya hesaplarimdan ilerideki duyurularima ulasabilirsiniz.

Hepinize teşekkür ederim.

Abi incelemelerin çok keyifli, devamını bekliyoruz hobi gibisinden el altından paylaş en azından. :)

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
:devil2:Boş ver böyle daha iyi zaten çok şişmandı :))

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
Umarım devam eder bilgisinden faydalanıyorduk :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Özgür çetin de ayrilip al jazeera ya gecmis herhalde

foz54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 sene bu adama nasıl video çektirdiler anlamıyorum. hakaret olarak görmeyin eleştiriyorum mesela ben de böyle video inceleme yapamam ama Tolga Cem hiç yapamaz adamın eeeee, ııııı demediği video yok, konuşmada akıcılık yok sanki sıkışmış da zorla wcye gitmeden video çektirmişler gibi.

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Özgür Çetin gitmeyeydi bari. Agents Of Shield'deki Agent Phil Coulson'a benziyordu. Sırf benzerliği için zevkli geliyordu incelemeleri bana :D

aidata_06

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bnce herikiside son derece onemli editorlerdi

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Kardeşim adamın yaptığı işi mi eleştiriyorsunuz, hakaret mi ediyorsunuz belli değil. Bilişim sektöründen soğutursunuz insanı.

Evi barkı satıp, yanıma 2 koyun alıp yaylama gideceğim, bu ne la!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...